وزارت آموزش و پرورش ۵٫۸ میلیارد دلار وام برای برخی از دانش آموزان خواهد بخشید

2021-08-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 پول نقد

سارا تیو/CNET

بدهی وام دانشجویی در سال ۲۰۲۰ به ۱٫۷ تریلیون دلار رسید و رهبران دموکرات از دولت جو بایدن خواسته اند تا بسیاری از این وام ها را ببخگردید. وزارت آموزش و پرورش می گوید که میلیاردها بدهی دانشجویی را لغو می کند ، اما فقط برای افراد خاص.

بر اساس مطبوعات پنجشنبه ، بیش از ۳۲۳،۰۰۰ وام گیرنده با معلولیت کلی و دائمی (TPD) 5.8 میلیارد دلار بدهی وام دانشجویی تخلیه خواهند کرد. رهایی از بخش بخشش در ماه سپتامبر برای افرادی آغاز می شود که اطلاعات آنها قبلاً در سازمان تامین اجتماعی موجود است.

” اقدام امروز مانع بزرگی را برطرف می کند که باعث می شود وام گیرندگان معلول نتوانند معافیت های کلی و دائمی معلولان را طبق قانون دریافت کنند. ” “ما از وام گیرندگان دارای معلولیت و مدافعان در مورد ضرورت این تغییر صدای بلند و واضح شنیده ایم و مشتاق هستیم که آن را دنبال کنیم. این تغییر با کاهش ساده ترین روش های اداری ، با هدف ساده سازی فرایندها برای وام گیرندگان نیازمند پشتیبانی می کند. “

این وزارتخانه همچنین می گوید که از وام گیرندگان برای اثبات درآمد خود متوقف می شود و حذف دوره نظارت سه ساله را که از اکتبر شروع می شود ، دنبال می کند.

در ماه مارس ، این بخش ۱ میلیارد دلار بدهی دانشجویی را برای وام گیرندگان که در کالج های انتفاعی خاص تحصیل کرده بودند بخشید ، و سپس ۵۰۰ میلیون دلار دیگر در ماه ژوئن.

بایدن برای بخشش ۱۰،۰۰۰ دلار بدهی دانشجویی به ازای هر وام گیرنده مبارزه کرد ، اما او هنوز این کار را انجام نداده است. سناتور دموکرات چاک شومر از نیویورک و الیزابت وارن از ماساچوست برخی از اعضای کنگره هستند که خواهان لغو وام دانشجویی به مبلغ ۵۰،۰۰۰ دلار هستند. بایدن از زمان روی کار آمدن وام دانشجویی را دوبار تمدید کرده است. وام گیرندگان مجبور نخواهند بود تا پایان ماه ژانویه وام های دانشجویی خود را پرداخت کنند و دولت می گوید این تمدید نهایی است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت