نتفلیکس: ۵۰ سریال برتر تلویزیونی که امشب پخش می شوند

2021-08-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 صندلی-106-واحد-00395r

صندلی ساندرا اوه را بازی می کند.


Netflix

چند گزینه عالی برای مشاهده این هفته وارد Netflix می شوند. در مرحله اول The Defeated ، معروف به Shadowplay ، یک سریال هیجان انگیز ۲۰۲۰ با بازی تیلور کیچ است. او نقش یک پلیس آمریکایی را بازی می کند که در تابستان ۱۹۴۶ وارد برلین می شود تا در ایجاد هرج و مرج پس از جنگ به ایجاد نیروی پلیس کمک کند. چهارشنبه شکست خورده را بگیرید.

روز جمعه صندلی موردانتظار آمد. در این فیلم کمدی درام ساندرا اوه در نقش دکتر جی یون کیم بازی می کند. او به عنوان رئیس جدید گروه انگلیسی در دانشگاه معتبر پمبروک انتخاب می شود ، اما باید با چالش های منحصر به فردی که به عنوان اولین زن در این نقش به وجود می آید مقابله کند.

این بهترین انتخاب های شما برای این هفته است. از جمله مهمترین ورودهای هفته گذشته می توان به انیمیشن شمن کینگ ، نمایش ایستاده فیل وانگ Phil Wang: Philly Philly Wang Wang ، مینی سریال مدرسه دخترانه AlRawabi ، انتقام ترسناک با نام تجاری جدید گیلاس و رمز و راز برای همیشه خوب اشاره کرد. برای اطلاعات بیشتر ، بهترین برنامه های اصلی Netflix را برای هر چیزی که ممکن است از دست داده باشید ، مرور کنید. پایان شیرین شیرین توضیح داده گردید و همه سوالات شما پاسخ داده گردید

بهترین مجموعه تلویزیونی اصلی Netflix

جنایت

جنایی (۲۰۱۹- )

 http://www.cnet.com/

Netflix

جنایی به شما چهار سری از رویه های پلیس خطوط وظیفه ، با هر کدام قسمت با محوریت یک مظنون جدا گردیده در اتاق بازجویی است. پیچ و تاب: هر مجموعه در یک کشور و زبان متفاوت – اسپانیایی ، فرانسوی ، آلمانی و انگلیسی – اتفاق می افتد ، اما آنها از مفهوم و مجموعه دقیق یکسانی استفاده می کنند. و همچنین بازجویی های موش و گربه با اسکریپت دقیق ، شامل اجراهای مسترکلاس از جمله دیوید تننت ، هایلی اتول-و در فصل ۲ ، کیت هرینگتون-دیدن نحوه استفاده متفاوت از مجموعه های محدود توسط افراد جذاب است. تیم های پلیس مختلف. داستان واقعی تجاوز جنسی ، به طرز ماهرانه ای با کمک عملکردی قابل توجه از کیتلین دیور ، موضوع نگران کننده و پیچیده خود را پیش می برد. او نقش ماری را بازی می کند ، یک نوجوان که متهم به دروغگویی در مورد تجاوز است ، اما البته این پیچیده تر از این است. تونی کولت و مریت وور به عنوان کارآگاهان باهوش بازی می کنند که می بینند دیگران در چه چیزی شکست می خورند و لایه ای دیگر را به پیروزی ظریف و قدرتمند باورنکردنی اضافه می کنند.

When They See Us (2019)

 http: //www.cnet com این فیلم رویدادهای واقعی پارک دونده پارک مرکزی 1989 را نشان می دهد که شامل پنج مرد مشکوک رنگین پوست می شود که به اشتباه متجاوز و تجاوز متهم گردیده بودند. وقتی آنها ما را می بینند نه تنها با حساسیت انسانیت پسرها را به خود جلب می کنند ، بلکه از بی عدالتی نژادپرستی سیستمی خشم می خواهد. </p>
</p></div>
<div class=

Collateral (2018)

 http://www.cnet.com/

Money Heist (2017—)

 http://www.cnet.com/

Netflix

این سریال توسط بسیاری دوست دارد (و Netflix شما را به خاطر آن دوست دارد) ، اما در صورتی که نشنیده اید این همه هیاهو درباره چیست ، Money Heist یعنی ، بله ، در مورد سرقت مغز متفکر انجام کارهای آماده سازی سطح یازده سطح Ocean با آشکارسازی های رضایت بخش ، The Professor است. او بانک ها را در معرض دید خود قرار داده است و ما می بینیم که چگونه برنامه های پیچیده او با فلاش بک های ظریف ، زمان پرش ها و حتی یک راوی غیرقابل اعتماد ترکیب می شوند. این تلویزیون فریبنده با هویت متمایز اسپانیایی است – اجازه ندهید زیرنویس ها شما را متوقف کنند.

Ozark (2017—)

 http://www.cnet.com/

به عنوان برکینگ بد بعدی ، اوزارک هر چه بهتر و بهتر می شود وقتی مارپیچ زندگی خانواده برده را از کنترل خارج می بینید. اوزارک با شروع یک جنجال ، طرح پولشویی مشاور مالی مارتی (جیسون بتمن) برای کارتل مواد مخدر مکزیکی را اشتباه می بیند. راه حل او؟ خانواده اش را به دریاچه اوزارک منتقل کنید ، جایی که او عملیات شستشو بزرگتر را راه اندازی می کند. اوزارک با تکیه بر این همه پتانسیل ، داستانی هوشمندانه ، اما مهمتر از همه ، سرگرم کننده را ایجاد می کند ، با یک بازی فوق العاده برجسته از لورا لینینی در نقش وندی برد. خبر عالی: اوزارک به تازگی برای فصل چهارم و آخرین بازی تمدید گردید.

Alias ​​Grace (2017)

 http://www.cnet.com/

Narcos (2015-2017)

 http://www.cnet.com/

فانتزی

دندان شیرین (۲۰۲۱ -) [] ۱۹۶۵۹۰۶۷] http://www.cnet.com/ ” height=”425″ width=”756″/>

Netflix

این فانتزی بر اساس کتاب کمیک جف لمیر تعریف عجیب و شگفت انگیزی است. دندان شیرین گاس را دنبال می کند (یک بچه مسیحی کانوری) ، یک گوزن نیمه انسان نیمه گوزن ، که همراه با پدرش پوببا (ویل فورته) در جنگل زندگی می کنند. رویدادهای مربوط به The Great Crumble ، یک بیماری همه گیر ویروسی ، گاس را وارد یک ماجراجویی می کند که در مسیرهای اسرار آمیز ، پر از اکشن و بسیار سرگرم کننده قرار دارد. صدای انعکاس با مبارزات دنیای واقعی را می توان در بالای درختان این دنیای فانتزی همهجانبه و پر پیچ و خم شنید. طرفداران ژانر خود را برای این سواری فوق العاده بسازند.

Shadow and Bone (2021—)

 http://www.cnet.com/

Netflix [19659015] انبار خیال پردازی های نوجوانان در Netflix در این مرحله برجسته است ، اما Shadow and Bone این لیست را به عنوان خامه محصول معرفی می کند. در حالی که قهرمان ما آلینا استارکوف با ضربه زدن به داستان معمولی Chosen One ، با ارتقاء صفوف ارتش جادویی گریشا ، قدرتهای خود را پیدا می کند ، تعداد زیادی شخصیت سازنده جهان و غنی پیدا خواهید کرد. ژنرال کیریگان بن بارنز به عنوان دارکینگ از نظر اخلاقی مشکوک و قدرتمند است. در مرکز قطعه Shadow Fold قرار دارد ، امتداد فرود خطرناکی که پادشاهی راوکا را از وسط جدا کرده است. این بستگی به آلینا و ژنرال کیریگان دارد که یکبار برای همیشه آن را پایین بیاورند. هشت ساعت اوج فانتزی جوانان در انتظار شماست.

عاشقانه

بریگرتون (۲۰۲۰—)

 http://www.cnet.com/

Lovesick (2014-2018)

 http://www.cnet.com/

Netflix

Lovesick تماشای آسان و لذت بخشی است که برای طنز خجالت آور آماده گردیده است و همه ما می توانیم با آن ارتباط برقرار کنیم. دیلن عاشق درماندگی متوجه می شود که مبتلا به کلامیدیا است و باید موارد قبلی را پیدا کند و به آنها اطلاع دهد که آنها نیز ممکن است به این بیماری مبتلا شوند. یک روایت فلاش بک همه چیز را جالب نگه می دارد ، به ویژه هنگامی که تمرکز بر احساسات دیلن و بهترین دوست ایوی نسبت به یکدیگر است. این فیلم هرگز وارد قلمرو صابون نمی شود ، با بازیگران عجیب و غریب اما دوست داشتنی در نقش همبازیان انگلیسی در محیط گلاسکو.

هیجان انگیز

لوپین (۲۰۲۱—)

 http://www.cnet.com/

Netflix

در ظاهر یک کمدی درباره یک جوان ۳۰ ساله اهل نیویورک که عاشق ماکارونی خود است ، استاد هیچکدوم به صورت اتفاقی رنگ های ظریف و متحرک را پرتاب می کند قسمت هایی درباره خانواده های مهاجر و فرزندان نسل دوم آنها. سپس یک قسمت کامل درباره Tinder منتشر می کند. تجربیات مربوط به دیو با هوش و جذابیت خالق و ستاره عزیز انصاری همراه است و جدال شخصی را کنار بگذاریم ، موضوعات عاشقانه و فرهنگی که او بررسی می کند به طور قابل توجهی بالغ است. فصل ۳ با بازی لنا وایته و نائومی اکی همه چیز را دوباره در مسیر دیگری قرار می دهد. انصاری در یک قسمت ظاهر می شود و به ما اطلاع می دهد که Dev در زندگی عاشقانه اش کجاست.

با مامور من تماس بگیرید! (۲۰۱۵-۲۰۲۰)

 http://www.cnet.com/

Netflix

آیا در مورد فرو بردن انگشتان پا در محتوای بین المللی Netflix فکر می کنید؟ کمدی فرانسوی با مامور من تماس بگیرید! میزبان فهرستی فزاینده از بازیگران مشهور است که خودشان بازی می کنند ، از ستاره های فرانسوی گرفته تا آمریکایی هایی مانند سیگورنی ویور (!) در فصول اخیر. اما ما از منظر عوامل طولانی مدت به دنیای شوبیز نگاه می کنیم ، از جمله صحنه کمیل کوتین در سرقت آندره مارتل ، مأمور قدرتمند ، که همکاران مرد را با جمله هایی مانند: از زمین شن تا زمین فوتبال. ” یک سریال درخشان با چهار فصل باعث سرگرمی صنعت سرگرمی می شود.

BoJack Horseman (2014-2020)

 http://www.cnet.com/

The OA (2016-2019)

 http://www.cnet.com/

Netflix

از ذهن Britt Marling و Zal Batmanglij ، The OA همه چیز دارد: رمز و راز ، علمی تخیلی ، ماوراء طبیعی و حتی یک سری فانتزی برای اندازه گیری خوب. ما پریری را دنبال می کنیم ، زن جوانی که بعد از مفقود گردیدن به مدت هفت سال دوباره ظاهر می شود. او قبلاً نابینا بود ، اما دیگر نه! در حال حاضر او خود را OA می نامد و او تعدادی از اهالی منطقه میدوسترن را در هر رده سنی و سابقه ای در ماموریت خود برای نجات جان ها جابجا می کند. متأسفانه ، نتفلیکس The OA را پس از فصل ۲ لغو کرد ، اما این فیلم علمی تخیلی بزرگ ، مبتکرانه و انسانی هنوز هم ارزش دیدن دارد.

Travellers (2016-2018)

 http://www.cnet.com فاش کردن کامل: Netflix متأسفانه مسافران را پس از فصل سوم خود لغو کرد ، اما این فیلم علمی تخیلی با برنامه ریزی دقیق خارج از کانادا به پایان می رسد انفجار بلند پروازانه ما با مارسی ، یک زن معلول شروع می کنیم که پس از کمک به یکی از دوستانش برای فرار از اراذل و اوباش مورد ضرب و شتم قرار می گیرد. او می میرد - سپس به زندگی باز می گردد. این فیلم علمی تخیلی با شخصیت پردازی قوی ، اسرار خود را به روش های هوشمندانه ای فاش می کند ، به دنبال عوامل آینده که وظیفه جلوگیری از فروپاشی جامعه را بر عهده دارند ، اما همچنین در قلمرو دشوار زندگی دوگانه زندگی می کنند. </p>
</p></div>
<div class=

Black Mirror (2011-) [19659221] http://www.cnet.com/ ” height=”425″ width=”756″/>

Laurie Sparham/Netflix

در حالی که مجموعه گلچین تیره فناوری چارلی بروکر می تواند مورد ضرب و شتم قرار گیرد ، بهترین ، Black Mirror فیلمهای کوچک خود را با کاوش ایده های تکنولوژیکی آینده نگر از طریق داستانهای دردناک انسانی بسته بندی می کند. یکی از آنها سان جونیپرو است که از دو زن در دهه ۸۰ استفاده می کند (موسیقی متن موسیقی تکان می دهد) وقتی در زندگی “واقعی” خود در خارج از شهر ساحلی به یکدیگر علاقه مند می شوند. جنبه تکنولوژیکی با زمان بندی نابغه آشکار می شود و به طور کلی ، نمایش پیامدهای زندگی مشترک ما در راههای نگران کننده و گاه گاه نشاط آور است.

درام

گامبیت ملکه (۲۰۲۰)

 http:/ /www.cnet.com/on's1919659228]]]] شما آن را به یک کوکتل از تصاویر بصری شیک ، موسیقی متن فیلم تکان دهنده دهه 60 و آنیا تیلور-جوی مغناطیسی در نقش بث هارمون ، یکی از جوانترین (و معدود زن) شطرنج بازان جهان تبدیل می کنید. داستان تخیلی در بازی The Queen's Gambit ، که پس از افتتاحیه شطرنج نامگذاری گردیده است ، به دنبال آن است که او از یتیم خانه به سرنگونی بهترین بازیکنان جهان برسد - تا زمانی که اعتیاد به مواد مخدر و کیسه های بطری شراب مانع او نشود. [19659231] Unorthodox (2020) </h2>
</p>
<div class=
 http://www.cnet.com/

Netflix

این مینی سریال بر اساس یک خاطره است و عمدتا در ییدیش با جزئیات سخت و دردناک. تقریباً یک فیلم مهیج ، Unorthodox استی شاپیرو ۱۹ ساله را دنبال می کند ، که از ازدواج منظم خود در یک جامعه فوق ارتدوکس در بروکلین فرار می کند. او در برلین به سر می برد و زندگی جدیدی را خارج از باورهای سختگیرانه ای که در آن بزرگ گردیده بود ، کشف می کند ، اما جامعه او به این راحتی رها نمی کند. Unorthodox با اجرای خیره کننده از Shira Haas ، Unorthodox به شما امکان می دهد گامی در یک دنیای بی امان و قدم بردارید. فصل اول این نمایش YA بیشتر به منبع اصلی آن چسبیده است ، رمانی از جی اشر که حول محور خودکشی یک دختر نوجوان می چرخد. هانا بیکر یک جعبه کاست پشت سر خود می گذارد ، که دوست متفکرش کلی جنسن به آن گوش می دهد تا دریابد که چرا او تصمیم به خودکشی گرفته است. این موضوعات عمیقی است که در راه های مقابله با آن (در زمانی که بیش از حد مقابله به نظر می رسید) مورد بررسی قرار می گیرد ، اما مسائل اجتماعی مانند خودکشی ، تجاوز جنسی و سلامت روانی به طور بالغ رسیدگی می شود. یک درام دبیرستانی از طریق جوانان شکننده و از دست رفته شما را به خود جذب می کند و رها نمی کند.

Godless (2017)

 http://www.cnet.com/

Netflix

این مینی سریال کاملاً خود را در ژانر وسترن قدم می زند ، با بازیگران زن به رهبری مریت ویور و میشل داکری داونتون ابی. بدون چشم اندازهای دهه ۱۸۸۰ در نیومکزیکو در اطراف آن می چرخد ​​، بی خدا خشونت را در داستانی به تصویر می کگردید که نشان می دهد یک فرد غیرقانونی در حال فرار از رئیس خود به یک بیوه مطرود پناه می برد. آه ، جف دنیلز نیز در این بازی حضور دارد ، اگر نمایش به اندازه کافی فریبنده نبود.

The Crown (2016—)

 http://www.cnet.com/

Netflix

Sumptuous یک کلمه برای توصیف ارزش های تولید درام تاج در مورد پادشاهی بریتانیا است. به دنبال زندگی ملکه الیزابت دوم ، از ۲۰ سالگی با اجرای برجسته کلر فوی ، The Crown آثار بزرگ وقایع تاریخی را از اعماق کاخ باکینگهام به تصویر می کگردید. چهره هایی مانند وینستون چرچیل ، پرنسس مارگارت ، مارگارت تاچر و دیگران با بالاترین پیچیدگی سینمایی مورد توجه قرار می گیرند. A fifth and sixth season are on their way to round out your knowledge of the Queen's reign into the early 21st century.

Horror

Kingdom (2019—)

http://www.cnet.com/

Netflix

Netflix's first original Korean series doesn't pull any punches. A zombie horror with a Joseon period political backdrop to sprawl over, Kingdom is for those partial to a blood-pumping genre-meld with a gory imagination. Season 1 sees Crown Prince Lee Chang wrapped up in a political conspiracy, when he's not investigating a mysterious plague. He's swept up in a life or death thriller, with a dash of royal dynasty at stake.

The Haunting of Hill House (2018)

http://www.cnet.com/

Steve Dietl/Netflix

Mike Flanagan's The Haunting of Hill House, loosely based on Shirley Jackson's novel of the same name, weaves its horror into a deeply affecting story about a broken family. Fractured after growing up in a haunted house, the Crains can't ignore their past and must do what you never want to do: Go back down those dark corridors. The impressive set-pieces will please horror fans, but it's the sad story of the Crains that will, yes, haunt you for days. Good news: The second chapter of the anthology, The Haunting of Bly Manor, is out for Halloween.

Crazyhead (2016)

http://www.cnet.com/

Netflix

If you were a fan of Howard Overman's insanely entertaining Misfits, Crazyhead might be where you want to head next. Overman's follow-up show, which first aired in the UK in 2016, is a comedy-horror starring Cara Theobold (the voice of Tracer in Overwatch) and Susan Wokoma as unlikely friends who bond over being able to see demons gallivanting about in normal society. Their brilliant double-act is at the heart of this disturbingly entertaining series, featuring exorcisms, accidental roommate killings and demon fathers. Yeah, you need to watch this for yourself.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت