یک بازی NES که به Goodwill اهدا شده است به قیمت ۴۱۱،۲۷۸ دلار فروخته شد

2021-08-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 sealedzelda

حسن نیت

وقتی The Legend of Zelda برای NES اصلی برای اولین بار در سال ۱۹۸۶ در قفسه های فروشگاه ظاهر گردید ، ۴۹٫۹۹ دلار فروخته گردید. اکثر مردم آن را خریدند ، بسته را باز کردند و شروع به یک ماجراجویی کلاسیک کردند که یکی از محبوب ترین حق رای دادن صنعت بازی را بوجود می آورد. ظاهراً یک نفر در کانکتیکات یک نسخه خرید ، آن را به مدت ۳۵ سال فراموش کرد و سپس آن را به حسن نیت محلی اهدا کرد. و فروشگاه زنجیره ای صرفاً آن نسخه را به قیمت ۴۱۱،۲۷۸ دلار در وب سایت خود فروخت. نسخه Goodwill از The Legend of Zelda جدیدترین نسخه در لیست فزاینده عناوین یکپارچهسازی با سیستمعامل است که قیمتهای بالایی را در حراج به دست آورده است. در آوریل ، یک نسخه مهر و موم گردیده ، از مجموعه برادران اصلی Super Mario . در حراج ۶۶۰ هزار دلار فروخته گردید. در ماه جولای ، نسخه اولیه کمیاب The Legend of Zelda 870،۰۰۰ دلار درآمد داشت. بعداً ، یک نسخه ممتاز از Super Mario 64 با فروش خیره کننده ۱٫۵۶ میلیون دلار رکوردها را شکست.

 zc-screen00002

سرگرمی های مقرون به صرفه را انتخاب کنید.

آن دسته از بازیها همگی رکورد فروش خود را با مهر و موم گردیدن کارخانه و کسب رتبه بالا توسط Wata Games ، یک سازمان درجه بندی بازی های ویدیویی ، به دست آوردند. نسخه مهر و موم گردیده کارخانه Goodwill The Legend of Zelda در حال حاضر یک مجموعه کمیاب است ، اما اگر خریدار آن تصمیم بگیرد که بازی WATA را درجه بندی کند ، مانند دیگر فروشهای اخیر اخیر ، ارزش آن می تواند یک شبه افزایش یابد.

چگونه زنجیره فروشگاه های غیرانتفاعی صرفه جویی با چنین بازی کمیابی به پایان رسید ، اما ذهن را مشغول می کند. فروشگاه های سرقفلی عمدتا سهام خود را از طریق مراکز اهدای حسن نیت دریافت می کنند ، به این معنی که به احتمال زیاد ، کسی به سادگی این بازی کلاسیک مهر و موم گردیده را هدیه کرده است. آیا این والدین ناآگاه بودند و بعد از اینکه بچه ها از آنجا دور گردیدند ، اتاق او را خالی کردند؟ فروش املاک که اقلام باقیمانده را بدون اطلاع از ارزش آنها پاک می کند؟ ما احتمالاً هرگز به طور قطعی نمی دانیم.

سرقفلی بلافاصله به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد ، اما Action Network می گوید که برنامه های غیر انتفاعی قصد دارد از درآمد حاصل از آن برای افتتاح یک مرکز شغلی در استمفورد کانکتیکات استفاده کند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت