براساس این گزارش ، FDA قرار است هفته آینده واکسن COVID-19 Pfizer را به طور کامل تأیید کند

2021-08-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 001-سرنگ-دستکش-ماسک-کووید-کروناویروس-واکسن-پیفایزر- moderna-astrazenica-race-قیمت-سهام-امنیت زیستی

سارا تیو/CNET
برای به روزترین اخبار و اطلاعات درباره همه گیری ویروس کرونا ، از وب سایت های WHO و CDC دیدن کنید.

طبق گزارش نیویورک تایمز ، سازمان غذا و داروی آمریکا می تواند تأیید کامل واکسن کرونا فایزر را در روز دوشنبه (۱۹۴۵۹۰۰۵). گزارش گردیده است که نهادهای نظارتی در حال کار برای تکمیل مدارک و مذاکرات با این شرکت در روز جمعه هستند.

واکسن Pfizer دو دوز در حال حاضر در ایالات متحده تحت مجوز استفاده اضطراری ، که در دسامبر اعطا گردید ، داده می شود. Pfizer و شریک آن BioNTech در ماه مه از FDA تأیید کامل خواستند. تأیید کامل به Pfizer اجازه می دهد واکسن خود را مستقیماً به مصرف کنندگان عرضه کند و می تواند برای سازمان های دولتی و مدارس نیاز به واکسیناسیون را آسان تر کند .

بر اساس داده های مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، بیش از ۲۰۳ میلیون دوز واکسن Pfizer در ایالات متحده تزریق گردیده است. هفته گذشته ، FDA و CDC سومین واکسن واکسن Pfizer و Moderna را برای برخی از افراد دارای نقص ایمنی امضا کردند. و روز چهارشنبه ، مقامات بهداشتی با دولت بایدن گفتند بزرگسالان واکسینه گردیده کامل که واکسن Pfizer یا Moderna دریافت کرده اند ، واجد شرایط انجام یک تزریق تقویت کننده از ماه آینده خواهند بود.

به گفته تایمز ، تأیید FDA برای واکسن Pfizer ممکن است دوشنبه گذشته لغو شود ، اما انتظار می رود که خیلی زودتر از مهلت غیر رسمی روز کارگر آژانس پیش بیاید.

FDA از اظهارنظر خودداری کرد.

Moderna همچنین به دنبال تأیید FDA برای واکسن COVID-19 خود است ، اگرچه گفته می شود که تصمیم گیری ممکن است چند هفته دیگر طول بکگردید.

 http://www.cnet.com/

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاع رسانی است و به عنوان توصیه بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نگردیده است. همیشه در مورد هرگونه س questionsالی که ممکن است در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف سلامتی داشته باشید ، با پزشک یا سایر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت