Nine Perfect Strangers: نیکول کیدمن به من قوی می گوید “چه چیزی فقط تماشا کردم؟” لرزش

2021-08-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 9ps-101-vv-1684rt

نیکول کیدمن در نقش ماشا در مینی سریال های Hulu's Nine Perfect Strangers.


Hulu

مینی سریال اصلی Hulu Nine Perfect Strangers تمام مواد اولیه مناسب را دارد. این نمایش اقتباسی از یک رمان پرفروش نیست بلکه یک رمان پرفروش لیان موریارتی است. این به طور خودکار مقایسه هایی را با اقتباس موریارتی HBO دروغ های کوچک بزرگ HBO دعوت می کند.

و منبع اصلی آن تنها DNA ای نیست که نمایش با دیگر سریال های پیچیده ، مجاور ، مجاور ، هیجان انگیز و محدود اجرا می کند. لیست تهیه کنندگان اجرایی آن ، مانند دروغ های کوچک بزرگ ، شامل دیوید ای کلی و نیکول کیدمن است که هر دو آنها همچنین سریال کوتاه صابونی HBO زمستان گذشته The Undoing را اقتباس کردند.

از لحاظ زیبایی ، نه غریبه کامل ، که در حال حاضر در Hulu پخش می شود ، صفحه ای را از جهان سینمایی Kelley نیز می گیرد. تیتراژ ابتدایی این نمایش بر روی یک مونتاژ طبیعت روانگردان قرار گرفته است که روی یک جلد پاپ مضطرب و با کلیدهای کوچک تنظیم گردیده است که به نظر می رسد می تواند توسط خود کیدمن خوانده شود. این مکان یک تفرجگاه تندرستی و سلامتی است که توسط افراد ثروتمند و زیبا زندگی می کند و هر یک از آنها دارای یک تا دو مورد پشت صحنه آسیب زا هستند.

و این شخصیت های غنی و زیبا توسط تعدادی از بازیگران که قبلاً آنها را در شرایط مشابه دیده اید ، بازی می کنند ، از BLL/The Undoing alum Kidman تا Little Fires Everytime alum Tiffany Boone و Gilmore Girls alum ملیسا مک کارتی. تنها عنصر مفقود گردیده در دستورالعمل مینی سریال های درام ، ریس ویترسپون است ، که شرکت تولید کننده آن طاقچه ای برای اقتباس از کتاب به تلویزیون (دروغ های کوچک کوچک ، آتش های کوچک در همه جا ، دیزی جونز و شش) در آینده ایجاد کرده است.

اما برای طرفداران موریارتی یا هریک از پیشینیان سریال ، ترکیب همه مواد مناسب بازسازی نمی کند. مخلوط به دست آمده در اصل یک “محتوای پخش برتر” Mad Libs با گام های مبهم است که فتنه اولیه را عمدتا به سردرگمی می کشاند. آشپزهای زیادی در آشپزخانه.

این بار ، کیدمن نقش کابوس شیدایی پیشی ماشا را بازی می کند ، بنیانگذار بوتیک تفرجگاه درمانی Tranquillum House که دارای خط سادیستی و لهجه شرورانه ای است که به نظر می رسد در دوران جنگ سرد کار گردیده است. به نظر می رسد ترانکیلوم به آرامش بیشتر از آرامش است و این نکته است. در داستان ، طرح ، چلیپایی است که از طریق آن شخصیت ها سختی و مبارزه را تحمل می کنند و در طرف دیگر تغییر شکل می دهند. عقب نشینی ۱۰ روزه Tranquillum همان قوطی است که به معنای واقعی کلمه ساخته گردیده است ، برای رنج دیدگان آرامش می دهد و افراد راحت را رنج می دهد.

دیو شخصی هر شخصیت باید در طول اقامت ، از طریق پروتکل درمانی ظاهراً طراحی گردیده توسط ماشا ، برداشته شود. برنامه درمانی تحت یک ذهنیت “سوختگی می گوید کار می کند” عمل می کند و رنج را با بهبودی مخلوط می کند. من مطمئن نیستم که آیا این به منظور نقد فرهنگ سلامتی و خط پایان بدون علامت خودسازی ، نقدی بر افراد ثروتمند فقیری است که برای جبران آسیب های خود پول می پردازند یا نقد خود مکانیک های طرح.

یا شاید اصلا این یک نقد نیست ، بلکه یک مطالعه شخصیت است. ماشا به طرز وحشتناکی شرکت کنندگان در تفرجگاه خود را “انتخاب” می کند ، درست مانند میزبان مرموز در آگاتا کریستی و سپس هیچ وجود نداشت. و او کاملاً خدمه را جمع کرده است من تمام قسمت اول را در انتظار گذراندن هر یک از ۹ غریبه سرشناس به جان باختن به سبک کریستی سپری کردم ، اما هیچ تاس.

بیشتر بخوانید: در اینجا همه چیز در آگوست ۲۰۲۱ به هولو می آید

در مرکز طرح یک راز است ، اما مانند دروغ های کوچک کوچک ، نه غریبه کامل اینطور نیست واقعاً به شما نمی گویم که چیست و بر خلاف دروغ های کوچک کوچک ، که شخصیت های ظریف آنها تازه و واقعی به نظر می رسید ، من نمی توانستم خودم را وادار به حل آن کنم. من می توانم استنباط کنم که چیزی تنها بر اساس استفاده لیبرال از شلیک های آهسته و ایجاد مبادله گاه و بیگاه تماس چشمی بین نوازندگان ماشا بود. اما حتی پس از چندین قسمت ، به نظر می رسد سوال اصلی این مجموعه این است که “چه ضربه ای این افراد را به یک راه خودآموزی سوق داد؟” (و آیا آنها تا پایان اقامت خود را بهبود می بخشند؟) همچنین این سال وجود دارد که چرا همه اینقدر عجیب عمل می کنند ، اما تا زمانی که به آن پرداخته شود ، من قبلاً عجیب بودن را به عنوان قیمت ورود به دنیای نمایش

و چیز مهمی در مورد خود ماشا در جریان است-یک تجربه نزدیک به مرگ. خاطرات مزاحم از یک دختر کوچک با دوچرخه ؛ اس ام اس های اسرارآمیز و تهدید آمیز … اما شخصیت او بسیار شیطانی است ، من تردید دارم که انرژی زیادی را صرف نگرانی در مورد آن کنم. وقتی مشخص نیست که آیا شما حتی سوالات درستی را مطرح می کنید یا خیر ، پیگیری خرده نان فریبکاری که به همان اندازه ممکن است به بن بست برسد ، دشوار است. عاشقانه ، رئالیسم جادویی ، وحشت و تعلیق. در طول اقامت خود در Tranquillum ، این ۹ غریبه در جنگل ها مانند هرمیا و لیساندر پرواز می کنند. آنها مانند بیماران تحت مراقبت Nurse Ratched جوش می زنند و فریاد می زنند. آنها مانند شخصیت های مستند فرقه ای NXIVM به بی اعتمادی ناامید کننده دل می بندند. آنها نزاع می کنند و به یکدیگر حمله می کنند ، عاشق می شوند ، دچار توهم می شوند ، اسرار عمیق و تاریکی را با یکدیگر در میان می گذارند ، در مسابقه گونی سیب زمینی شرکت می کنند.

 9ps-103-vv-2406rt

ببینید؟ آنها واقعاً یک مسابقه گونی سیب زمینی در Tranquillum House دارند.


Hulu

دلایل حضور شخصیت ها در این اقامتگاه از غم انگیز تا روزمره است. این زوج با مرگ اخیر پسرش دست و پنجه نرم می کنند. سپس این زوج با فشار رسانه های اجتماعی دست و پنجه نرم می کنند؟ مک کارتی نقش نویسنده رمانس ، فرانسیس را بازی می کند ، نزدیکترین فیلم به آنالوگ مخاطب. دیو شخصی او عجیب ترین است ، که شامل کلاهبرداری از گربه ماهیگیری می شود. نقص روانشناختی هر شخصیت ، یک اسپیک است که از مرکز چرخ های خودسازی توسعه می یابد و به نظر می رسد که هر یک از صحبت ها نمایش را در جهت متفاوتی می برد. فرانسس تفاوت را با روکش طعنه ای که هم خنده دار است و هم غم انگیز تقسیم می کند. (او می گوید: “من مراقبه نمی کنم ، فقط با ناامیدی به خلأ خالی خیره می شوم.” پدر داغدار به خصوص تکان دهنده هستند. اما بی شکلی بودن داستان و مبهم بودن اسرار آن به این حس می دهد که این مینی سریال با نوعی الگوریتم ساخته گردیده است. مجموعه پر سر و صدای بازیگران از اندوه ، خیانت ، هراس از تعهد ، تنهایی و شکست حرفه ای ، چالشی را برای فیلمنامه نویسی ایجاد می کند که کلی و تیمش به طور کامل نمی توانند با آن کنار بیایند. شاید نه غریبه کامل بسیار زیاد باگردید تا بتوانید در یک دور محدود آنها را بشناسید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت