میشل اوباما از زنان می خواهد تا قدرت خود را از طریق رای گیری نشان دهند

2021-08-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1042801480

میشل اوباما ، بانوی اول سابق ، سازمان خود را هنگامی که همه ما رأی می دهیم در سال ۲۰۱۸ راه اندازی کرد تا بیشتر آمریکایی ها را تشویق کند تا برای رأی گیری و مشارکت مدنی ثبت نام کنند.


Thaddaeus McAdams/گتی ایماژ

میشل اوباما برای محافظت از حقوق رأی زنان به جنگ های صلیبی می پردازد ، زیرا آمریکایی ها را تشویق می کند تا برای رای دادن ثبت نام کنند و خواستار اقدام علیه مقررات جدید انتخابات در سراسر کشور است. در مورد راه های مشارکت آنها فکر کنید. ” نوزدهم یک اتاق خبر مستقل و غیرانتفاعی است که بر گزارش جنسیت ، سیاست و سیاست تمرکز دارد. تحویل در روزهای هفته.

اوباما گفت در زمانی که مردم سعی می کنند “از قدرت ما برای استفاده از صدایمان استفاده کنند … رای گیری را برای ما دشوارتر می کند و غیر دموکراتیک ترین کارهایی را که می توانید انجام دهید تصور کنید ، “زنان باید” قدم بردارند و مطمئن شوند که جوامع ما محافظت می شوند. “

حضور اوباما در این کنفرانس در حالی صورت می گیرد که قانونگذاران جمهوریخواه ایالت در ۴۹ ایالت در سراسر ایالات متحده امسال قانونی را برای محدود کردن دسترسی به رای گیری با ارسال نامه وضع کرده اند. رای گیری و رای گیری زودهنگام دشوارتر و الزامات سخت گیرانه تراز هویت رای دهندگان.

دموکرات ها و فعالان حقوق رای مکرراً از قوانین جدید انتقاد کرده اند ، که در پی بی اساس بودن دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق پدید آمده است. ادعاها مبنی بر “دزدیده گردیدن” انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰٫ در ماه مارس ، مجلس نمایندگان تحت رهبری دموکرات ها قانون برای مردم ۲۰۲۱ را تصویب کرد ، که محدودیت های حق رأی اعمال گردیده توسط قانونگذاران ایالتی تحت کنترل جمهوری خواهان در این سال را لغو می کند. این لایحه در ماه ژوئن توسط جمهوری خواهان سنا مسدود گردید.

اوباما یک چهره محبوب ، پیام رسان اصلی دموکرات ها در موضوعات مختلف ، از جمله تلاش برای تشویق آمریکایی ها برای واکسیناسیون برای ویروس COVID-19 است. او در کنوانسیون ملی دموکراتیک ۲۰۲۰ سخنران برجسته بود.

حضور او در کنفرانس مجازی تنها چند هفته پس از آن اتفاق می افتد که او و استیسی آبرامز ، فعال حق رای و نامزد پیشین فرمانداری دموکرات گرجستان ، با انتشار ویدیویی از مردم خواستند با حمایت از به روزرسانی ها به “حفظ آزادی رای ما” کمک کنند. به قوانین حقوق فدرال

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت