نتفلیکس: ۴۰ فیلم برتر برای تماشای امشب

2021-08-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 sg-20191119-03280-r-v2

بازیگران دختر شیرین جیسون موموآ.


Netflix

این هفته را در Netflix با یک مستند شروع کنید. ناگفته: معامله با شیطان روز سه شنبه وارد گردید و پنجره ای به زندگی کریستی مارتین ، بوکسور قهرمان سابق جهان باز کرد که با شیاطین شخصی نیز مبارزه می کرد. یک مستند دیگر روز چهارشنبه رسید: خاطرات یک قاتل: نوارهای نیلسن. این فیلم بر قاتل سریالی دنیس نیلسن تمرکز می کند ، که میکروفون را بر می دارد تا زندگی خود و جنایات وحشتناک خود را از طریق نوارهای صوتی ضبط گردیده در سلول زندان خود روایت کند. -درباره دو دوست صمیمی از برزیل که به مبادله به ایالات متحده می روند. منتظر بسیاری از حوادث ماهی خارج از آب باشید که در نهایت منجر به عشق می شود. این فیلم حدود یک دهه قدمت دارد ، اما هنوز تازه به نظر می رسد ، شامل دیالوگ های بداهه و یک داستان عاشقانه طبیعی بین آنا دانشجوی مبادله انگلیسی فلیسیتی جونز و یعقوب مرحوم آنتون یلچین است. مراقب شخصیت جنیفر لارنس باشید که پیچیدگی های بیشتری به داستان می افزاید.

اکران بزرگ جمعه شما Sweet Girl (2021) است ، فیلمی با امتیاز R با بازی جیسون موموآ. او نقش کوپر را بازی می کند ، مردی که به دنبال انتقام از مرگ همسرش در ارتباط با یک شرکت دارویی است. متأسفانه ماموریت او دخترش را با بازی ایزابلا مرسد به خطر می اندازد.

این برای این هفته در نتفلیکس است. اگر هنوز به دنبال گزینه های بیشتری برای تماشا هستید ، هفته گذشته rom-com The Kissing Booth 3 ، فیلم انیمیشن Monster Hunter: Legends of the Guild و تریلر بکت (۲۰۲۱) وارد می شود. حتی بیشتر ، برای بهترین نسخه های Netflix ، از جمله فیلم هایی که Netflix حق توزیع در ایالات متحده را دارد ، پایین بروید. ] | Fear Street تمام قسمت های Netflix: آن قسمت پایانی و پس از اعتبار توضیح داد

بهترین فیلم های اصلی Netflix

درام

The Dig (2021)

 http://www.cnet.com/

Netflix

این درام بریتانیایی بسیار گنجینه ای دفن گردیده با بازیگران برجسته ای در Carey Mulligan ، Ralph Fiennes ، Lily James و Johnny Flynn حفاری می کند. این فیلم بر اساس رویدادهای واقعی حول سال ۱۹۳۹ در Sutton Hoo ساخته گردیده است ، و مجموعه ای بی ارزش از آثار هنری آنگلوساکسون را که در یک کشتی دفن پنهان گردیده اند به دست آورده است. عاشقانه ، فکری و تأثیرگذار ، The Dig یک جارو کامل ظرافت است.

Mank (2020)

 http://www.cnet.com/

محاکمه شیکاگو ۷ (۲۰۲۰)

 http://www.cnet.com/

Netflix

یک درام آرون سورکین بر اساس یک داستان واقعی؟ محاکمه شیکاگو ۷ پس از محاکمه واقعی گروهی از معترضان ضد ویتنام که به اتهام توطئه برای تحریک شورش ها متهم گردیده اند ، شجره نامه خود را حفظ می کند. محاکمه شیکاگو ۷ با بازیگران گروهی فوق العاده ، از جمله جوزف گوردون لویت ، ادی ردمین ، ساشا بارون کوهن و یحیی عبدالمتین دوم ، هم موضعی است و هم پر از انرژی تئاتری جذاب.

داستان ازدواج (۲۰۱۹) [۱۹۶۵۹۰۳۳] http://www.cnet.com/ ” height=”425″ width=”756″/>

Netflix

یک فیلم درباره طلاق شاید بهترین تجربه تماشا به نظر نرسد ، اما داستان ازدواج نوح بامباخ سفری است که می خواهید انجام دهید اسکارلت جوهانسون و آدام درایور دو نقش برجسته در دوران حرفه ای خود را در نقش نیکول و چارلی ارائه می دهند ، زوجی که مراحل قانونی پیچیده احساسی و لجستیکی را آغاز می کنند که باعث ایجاد مشارکت در جدایی می شود. رنگ آمیزی گردیده با پیچیدگی احساسی که شامل لحظات بسیار خنده دار همراه با لحظات دردناک است ، در بهترین حالت خوشحال کننده است.

دو پاپ (۲۰۱۹)

 http://www.cnet.com/
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت