جنرال موتورز به دلیل کمبود نیمه هادی تولید بولت و بولت را متوقف می کند

2021-08-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

کمبود سیلیکون جهانی بالاخره برای Chevy Bolt بالا آمد.


Andrew Krok/Roadshow

درست مانند دومین آهنگ برتر Carpenters ، جنرال موتورز به تازگی تولید بولت و بولت EUV جدید را آغاز کرده است ، اما طبق گزارش روز پنجشنبه توسط Automotive ، به دلیل کمبود جهانی نیمه هادی ها ، تولید آن باید متوقف شود. خبرها یا Cadillac Lyriq ، که اولین مورد اواخر امسال راه اندازی می شود و دومی برای راه اندازی اوایل سال ۲۰۲۲ برنامه ریزی گردیده است.

به گفته GM ، تعطیلی کارخانه Orion فقط یک هفته طول می کگردید- از ۲۴ اوت تا ۳۰ اوت- اما این احتمالاً به اندازه کافی برای ایجاد انواع اختلالات بعدا در راه است. به گفته نمایندگان جنرال موتورز ، جنرال موتورز علاوه بر کارخانه Orion ، تولید تعدادی دیگر از تأسیسات را کاهش می دهد:

 • Lansing Delta Township Assembly (میشیگان) ، که شورلت تراورس و Buick Enclave را می سازد ، همه دو مورد دیگر اضافه می کند هفته های تعطیلی در هفته های ۲۳ اوت و ۳۰ اوت. این کارخانه قرار بود تولید خود را دوشنبه ۱۶ اوت از سر بگیرد و از دوشنبه ۱۹ ژوئیه متوقف گردیده است.

 • Spring Hill Assembly (تنسی) ، که می سازد کادیلاک XT5 ، کادیلاک XT6 و GMC آکادیا ، هفته های ۲۳ آگوست و ۳۰ آگوست را به مدت دو هفته تعطیل خواهند کرد. ما انتظار داریم که اسپرینگ هیل از هفته ۶ سپتامبر تولید خود را از سر بگیرد.

 • مجمع راموس (مکزیک) برای هفته های ۲۳ آگوست و ۳۰ آگوست دو هفته تعلیق برای تولید شورولت بلیزر در نظر می گیرد. علاوه بر این ، این کارخانه هفته های ۶ سپتامبر و ۱۳ سپتامبر دو هفته اضافی را برای تولید شورلت Equinox اضافه می کند. تولید اعتدال از ۱۶ اوت کاهش یافته است.

 • Lansing Grand River Assembly (میشیگان) تا هفته سیزدهم سپتامبر به کار افتادگی تولید Cadillac CT4 و CT5 ادامه می دهد. تولید CT4 و CT5 از ۱۰ مه کاهش یافته بود و انتظار می رفت که تولید آن در ۳۰ آگوست از سر گرفته شود ، اما اکنون انتظار می رود تولید آن در هفته ۲۰ سپتامبر ادامه یابد. دیگر اعلام اخیر GM مبنی بر جایگزینی ماژول های باتری معیوب در بسیاری از EV های ۲۰۱۷-۲۰۲۲ Bolt EV با هزینه بیش از ۱ میلیارد دلار.

   http://www.cnet.com/


  در حال پخش:
  این را تماشا کنید:

  ۲۰۲۲ Chevy Bolt EUV در مقابل Mustang Mach- E: SUV های برقی …  ۴:۵۲

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت