WWE SummerSlam 2021: زمان شروع ، نحوه تماشا و کارت کامل

2021-08-22
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 c35d2ed5-roman-reings
                        </span></figcaption>
</figure>
<p class= جمعه شب AEW دنیای کشتی را تکان داد وقتی سی ام پانک بازگشت طولانی مدت خود را به رینگ انجام داد. روز شنبه زمان درخشش WWE است. SummerSlam به احتمال زیاد به بزرگترین رویداد کشتی ۲۰۲۱ ختم می شود و همه چیز در مورد جان سینا برای قهرمانی در شماره ۱۷ جهان است. سال

رومن رینز از قهرمانی جهانی خود در رویداد اصلی در برابر سینا دفاع می کند ، که در بین تیراندازی به رینگ بازگشت. فیلم های پرفروش مانند Suicide Squad و F9 .

در مورد مسابقات قهرمانی WWE ، بابی لشلی توسط گلدبرگ به چالش کشیده می شود. Edge که ستاره های نیمه وقت را به پایان می رساند ، در بازی شب با ست رولینز روبرو خواهد گردید. ما همچنین یک مسابقه مجدد WrestleMania را دریافت می کنیم ، زیرا ساشا بنکس برای مسابقات قهرمانی زنان SmackDown به مصاف بیانکا بلر می رود. (توجه: بانکها و بلر به دلیل “شرایط پیش بینی نگردیده” که در گذشته به عوارض COVID اشاره کرده بود ، اشاره می کردند ، که به این معنی است که مبارزه آنها خاموش است.)

Match Card

 • مسابقات جهانی: Roman Reigns (ج) در مقابل جان سینا.
 • قهرمانی WWE: بابی لشلی در مقابل گلدبرگ.
 • Edge در مقابل ست رولینز .
 • مسابقات قهرمانی زنان SmackDown: ساشا بنکس در مقابل بیانکا بلیر.
 • قهرمانی ایالات متحده: شیموس (ج) در مقابل دامین پریست.
 • مسابقات قهرمانی تیم Raw Tag: AJ Styles and Omos (c) vs Randy Orton and Riddle.
 • مسابقات قهرمانی زنان خام: نیکی A.S.H. در مقابل شارلوت فلیر در مقابل رئال ریپلی.
 • مسابقات قهرمانی تیم برچسب SmackDown: Usos در مقابل Mysterios.
 • درو مک اینتایر در مقابل جیندر محل.
 • الکسا بلیس در مقابل اوا ماری.

نحوه تماشای: طاووس ، شبکه WWE

همانطور که احتمالاً تا کنون می دانید ، طاووس خانه جدید حقوق و دستمزد بازدیدهای WWE است. شبکه WWE در اصل به سرویس پخش NBC's Peacock مهاجرت کرده است و در آنجا شما می توانید SummerSlam 2021 را تماشا کنید. طاووس دارای سه طبقه است: رایگان ، Premium و Premium Plus. برای تماشای محتوای WWE ، به اشتراک Premium نیاز دارید. خبر خوب این است که به شما ۵ دلار در ماه ، کمتر از ۱۰ دلار برای WWE Network ، باز می گرداند.

اگر خارج از ایالات متحده هستید ، طبق معمول SummerSlam 2021 را در شبکه WWE تماشا خواهید کرد.

زمان شروع

SummerSlam در ورزشگاه Allegiant لاس وگاس در روز شنبه ۲۱ اوت برگزار می شود. (بله ، شما درست خواندید ، شنبه .) برای کسانی که بلیط مستقیم ندارند ، شروع می شود در ۵ عصر PT/8 بعد از ظهر ET . طرفداران درگیر در حوضچه باید تا دیروقت بیدار بمانند ، زیرا نمایش از ساعت ۱ بامداد به وقت انگلستان شروع می شود. در استرالیا ، SummerSlam ساعت ساعت ۱۰ صبح AEST روز یکشنبه آغاز می شود.

پیش بینی ها

بازگشت مرد: بکی لینچ قبل از رفتن یکی از بزرگترین ستاره های WWE بود این شرکت اولین فرزند خود را (mazel tov!) دارد. این ۱۵ ماه پیش بود ، بعد از نمایش سال گذشته پول در بانک . لینچ با بازپرداخت مزاحم ، سرنخ هایی در مورد دستمزد بازدیدهای اخیر توییت کرده و در تبلیغات اخیر از او در صفحه نمایش نام برده گردیده است. فراتر از آن ، SummerSlam بیش از ۴۰،۰۰۰ طرفدار خواهد داشت – چه زمانی بهتر است که او را برگردانید؟ من بی صبرانه منتظر موسیقی پاپ هستم.

مسابقه گلدبرگ تلخ خواهد بود: شاید این جسورانه ترین پیش بینی ها نباگردید ، اما باید گفت. گلدبرگ با شوکی به WWE بازگشت ، براک لزنر را در Survivor Series 2016 شکست داد. تماشای او در سرتاسر آن برنامه بسیار سرگرم کننده بود ، که در یک مسابقه عالی در WrestleMania 33 به اوج خود رسید. از آن زمان به بعد ، روند نزولی بوده است ، زیرا مسابقات گلدبرگ با همان فرمول اجرا گردیده است. او نیزه می دهد ، نیزه می دهد ، پایان حریف خود را می گیرد ، نیزه می دهد ، شاید یک چکش و سپس ما به پایان می رسیم. مسابقه او با درو مک اینتایر در رویال رامبل کم بود .

نیکی A.S.H. عنوان خود را حفظ خواهد کرد: و سپس آن را شب بعد در Raw از دست خواهد داد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت