CM Punk در AEW All Out: نحوه تماشا ، زمان شروع و کارت مطابقت

2021-08-22
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 cm-punk-aew-1

AEW

سی ام پانک هفت سال داغترین بازیکن رایگان کشتی جهان بود ، اما اکنون او بار دیگر یک شرکت کننده است. قهرمان سابق WWE رسماً با All Elite Wrestling قرارداد امضا کرد ، و با ارتقاء در نسخه جمعه Rampage شروع به کار کرد-و یک لحظه عالی در تمام مراحل ایجاد کرد.

پس بعدی؟

بازگشت پانک بخشی از build to All Out ، یکی از پرداخت های فصلی AEW به ازای هر بازدید. او با داربی آلین ، یکی از بزرگترین ستاره های بزرگ شرکت در خانه کشتی می گیرد. در رویداد اصلی نمایش – یا حداقل ، در مسابقات قهرمانی اصلی – کنی امگا از قهرمانی AEW در مقابل کریستین کیج دفاع می کند.

این نمایش در ۵ سپتامبر برگزار می شود ، در اینجا آنچه شما باید در مورد آن بدانید [۱۹۶۵۹۰۰۷] با جالب ترین اخبار از جریان تا ابرقهرمانان ، الگوهای رفتاری تا بازی های ویدئویی مغز خود را سرگرم کنید. داد و بیداد زمزمه ها با گزارشی از شان روس ساپ از Fightful ، یکی از معتبرترین روزنامه نگاران کشتی آغاز گردید. Sapp در ۲۲ ژوئیه گزارش داد که CM Punk در حال مذاکره با AEW برای بازگشت در حلقه است.

این زمزمه ها فریادهایی در قسمت ۲۸ ژوئیه Dynamite گردید. در ابتدای نمایش ، نسخه ویژه Rampage اعلام گردید. (توجه: Rampage جمعه گذشته آغاز گردید ، بنابراین قسمت این جمعه فقط قسمت دوم است.) این اولین رقص نامیده می شود و خارج از مرکز یونایتد شیکاگو پخش می شود. با پانک مترادف با شیکاگو ، جمعیت Dynamite به شعار “CM Punk” سر زدند. در بخش بعدی ، داربی آلین گفت AEW تنها مکانی است که می تواند ثابت کند شما بهترین هستید – “حتی اگر فکر می کنید بهترین در جهان هستید.”

“بهترین در جهان” CM بود نام پانک در طول بازی در WWE. با اشاره کنایه داربی به پانک بلافاصله پس از اعلام نمایش شیکاگو ، دنیای کشتی این را به عنوان تأییدی بر این دانست که پانک قرار است در Rampage جمعه ظاهر شود تا مسابقه ای را با داربی در All Out ترتیب دهد.

و این دقیقاً همان چیزی است که اتفاق افتاده است.

پانک قسمت ۲۰ اوت Rampage را با واکنش گسترده زمین باز کرد ، یک سخنرانی هیجان انگیز و از ته دل به طرفداران ارائه کرد و با به چالش کشیدن داربی آن را به پایان رساند. Allin to a match at All Out. این اولین مسابقه کشتی رسمی پس از رویال رامبل ۲۰۱۴ خواهد بود – آخرین باری که پانک کشتی گرفت ، باراک اوباما هنوز رئیس جمهور بود و The Undertaker هنوز یک سری بدون شکست WrestleMania داشت.

نحوه تماشای All Out ، زمانهای شروع

AEW All Out از طریق PPV با قیمت ۶۰ دلار در دسترس است ، اما در سرویسهای پخش نیز قابل دسترسی است. اگر در ایالات متحده هستید ، ۵۰ دلار از طریق B/R Live خواهد بود. در بریتانیا و استرالیا ، در عوض آن را از طریق Fite TV تماشا می کنید ، جایی که هزینه آن ۲۰ دلار (۱۴ پوند ، ۲۵ دلار استرالیا) است.

برنامه Bleacher Report Live در Roku ، Amazon Fire TV ، Apple TV ، Android TV ، iOS و Android موجود است. Fite TV در تمام موارد فوق به علاوه Xbox ، PlayStation و تلویزیون های هوشمند سامسونگ ، ال جی ، شارپ ، سونی و پاناسونیک در دسترس است.

نمایش اصلی در [۱۹۴۵۹۰۲۲شروعمیشود] ۵ بعد از ظهر PT/8 بعد از ظهر ET ، با یک پیش شروع یک ساعت قبل از آن. برای طرفداران سخت گیر در انگلستان ، نمایش اصلی All Out اوایل دوشنبه ساعت ۱ بامداد به وقت گرینویچ (نیمه شب یکشنبه پیش نمایش) آغاز می شود. Down Under ، نمایش در ۱۰ صبح AEST (9 صبح پیش نمایش) آغاز می شود.

مسابقات اعلام گردیده ، که بیشتر آنها قرار است به شرح زیر باشند:

  • AEW Championship: کنی امگا (ج) در مقابل کریستین کیج.
  • سی ام پانک در مقابل داربی آلین (با استینگ). [۱۹۶۵۹۰۲۰] Pac در مقابل Andrade El Idolo.
  • پل وایت در مقابل QT مارشال.
  • بازی Steel Cage AEW Tag Championship Championship: The Young Bucks (c) در مقابل برنده Tag Team Eliminator.
  • نبرد کازینو زنان رویال.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت