وقتی برق طوفان هانری به قدرت می رسد ، در ارتباط باشید

2021-08-22
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 باتری مرده

سارا تیو/CNET

اگر برق را در طوفان از دست بدهید ، ممکن است بتوانید سه ساعت از پس آن برآیید ، اما آیا در صورت خاموش گردیدن چراغ ها به مدت سه روز – یا بیشتر ، آنچه لازم است برای برقراری ارتباط داشته باشید؟

طوفان هنری تهدیدی برای حمله مستقیم در لانگ آیلند نیویورک یا جنوب نیو انگلند در روز یکشنبه است و گفته می شود که هگردیدارهای طوفان به ۶ میلیون نفر می رسد. ۳۶ میلیون نفر دیگر تحت هگردیدار طوفان گرمسیری قرار دارند ، از جمله ساکنان شهر نیویورک ، که در آن وضعیت فوق العاده اعلام گردیده است. بارش گردیدید باران و وزش باد گردیدید ممکن است به معنای جاری گردیدن سیلاب های گردیدید ، سقوط درختان و خاموشی های طولانی مدت باگردید. سقوط درختان و اعضای بدن هنوز وجود دارد. “دین آریسن ، مدیر آژانس اضطراری فدرال روز شنبه به CNN گفت. برای همه اخبار و ارتباطات با خارج یک فاجعه طبیعی ممکن است شما را در روزهای بی سر و صدا در خانه ای تاریک و بدون هیچ چیز به جز یک باتری تلفن بی سر و صدا گیر کند.

من در فلوریدا جنوبی بزرگ گردیدم ، جایی که برنامه ریزی برای یک هفته بدون برق رفتن جزء عادی فصل طوفان تابستانی است. من هرگز فراموش نمی کنم که خانواده ام دور رادیو و تلویزیون مجهز به باتری جمع گردیده بودند تا اطلاعاتی کسب کنند بعد از اینکه طوفان اندرو دسته ۵ کل محله های اطراف را مساوی کرد. من در حال حاضر خانواده ام را با منابع تغذیه پشتیبان و کیف های بسته بندی گردیده با لوازم اولیه آماده می کنم ، در صورت نیاز به تخلیه.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

Storm prep 101: نکاتی برای برقراری ارتباط ، صرفه جویی در مصرف برق۵:۱۳

هیچ برنامه ای برای این وجود ندارد

مطمئناً ذخیره آب و غذای کنسرو گردیده به اندازه کافی برای یک هفته مهم است ، اما به همان اندازه حیاتی است که فکر کنیم چگونه از فن آوری ضروری ، از جمله تلفن خود ، چراغ ها را تأمین می کنیم شب ، و حتی یک رادیو کوچک کم مصرف یا تلویزیون LED برای اخبار (یعنی به شرط آنتن دهی برای دریافت سیگنالهای پخش از طریق هوا). در مواقع اضطراری ، نمی توانید برای اخبار به تلفن خود اعتماد کنید.

برای برخی از دیدگاههای مستقیم ، به بازماندگان رفتم ، از جمله سرهنگ دوم اسکات مان ، بازنشسته سبز برت که در مناطق درگیری خدمت می کرد و اکنون مدیران شرکتها را آموزش می دهد که چگونه در شرایط وحشی مبارزه کنند. به مان بر اهمیت داشتن انواع منابع تغذیه پشتیبان تأکید می کند.

مان توضیح می دهد که قبل از استفاده از باتری ، باید عادات تلفن خود را تغییر دهید. بدون بازی و بدون پیمایش در فیس بوک (البته به جز اخبار مربوط به ایمنی عزیزان). تلفن شما اکنون یک ابزار زنده ماندن است. برای صرفه جویی در مصرف برق ، آن را خاموش کنید مگر اینکه به کسی نیاز داشته باشید.

 Great Bay South در بی ساحل ، نیویورک ، در آستانه فرود آمدن توسط طوفان هنری در 21 اوت 2021. اندرو کومو ، فرماندار نیویورک وضعیت فوق العاده اعلام کرد.

Great Bay South در بی ساحل ، نیویورک ، در آستانه فرود آمدن توسط طوفان هنری در ۲۱ اوت ۲۰۲۱٫ اندرو کوئومو فرماندار نیویورک وضعیت فوق العاده اعلام کرد.


مایکل M. سانتیاگو/گتی ایماژ

به خاطر داشته باشید که حتی اگر قدرت دارید ، ملاقات با مادر ممکن است حداقل برای مدتی غیرممکن باگردید. برج های سلولی ، در صورت کارکردن ، طوری طراحی نگردیده اند که همه افراد در یک منطقه معین سعی کنند از تلفن خود به طور همزمان استفاده کنند. برایان نورکراس ، متخصص طوفان ، این را به طور مستقیم در طوفان های هیولا مشاهده کرده است. در طول طوفان اندرو ، او صدایی بود که خانواده من از طریق پخش رادیو روی او حساب می کردند. اکنون ، او هگردیدارهای طوفان خود را از طریق پست های فیس بوک و توییتر خود با جهان به اشتراک می گذارد. او عوارض احتمالی وابستگی به تلفن ما را می بیند.

نورکراس می گوید: “این بسیار ترسناک است که بخش قابل توجهی از مردم در صورت کار نکردن تلفن های همراه راهی برای دریافت اطلاعات ندارند.” “این بزرگترین مشکل ایمنی عمومی ما است.”

او توصیه می کند که در صورت ازدحام شبکه ، به جای تماس تلفنی پیامک ارسال کنید. نه تنها منابع شبکه کمتری را اشغال می کند ، بلکه حتی اگر متن در ترافیک شبکه گیر کند ، در نهایت باید از بین برود.

Juice up

قطعی می تواند یک روز یا یک هفته طول بکگردید ، بنابراین به چند گزینه برای بسته های باتری پشتیبان نیاز دارید. آنها بسته به میزان مایل به خرج کردن ، در اندازه ها و ظرفیت های مختلف ارائه می شوند. یک پاور بانک – مانند ساخته گردیده توسط Anker – برای سفر خوب است ، اما شما همچنین می توانید باتری های بزرگتری بخرید که حتی تلویزیون شما را در فواصل کوتاه تغذیه می کند. Duracell Powerpack Pro و Black & Decker Power Station وجود دارد که به منظور راه اندازی باتری اتومبیل نیز به فروش می رسند. در سمت گران قیمت تر ایستگاه هایی مانند Jackery Portable Power Station وجود دارد که می تواند تلویزیون ، فن و چند تلفن را اداره کند.

با این حال ، هنگامی که آنها را خریداری می کنید ، اجازه ندهید باتری ها به مدت یک سال در کمد شما قرار بگیرند و انتظار داشته باشید که هنگام وقوع بلایا کار کنند. باتری ها به مرور زمان تخریب می شوند و بیکار گذاشتن یک راه مطمئن برای از بین بردن آن است. اما به عنوان یک قاعده کلی ، دستورالعمل سازنده را دنبال کنید ، آن را شارژ نگه دارید و هر چند وقت یکبار از آن استفاده کنید و برای نگهداری طولانی مدت آن را در یک اتاق خنک نگهداری کنید.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

باتری تلفن خود را در زمان شارژ طولانی تر کنید …۲:۲۳

فراموش نکنید: ماشین می تواند به وسایل شما هزینه اضطراری نیز بدهد. و مطمئن شوید که در صورت نیاز به تخلیه سریع گاز کافی در مخزن برای دور گردیدن از آن نگه دارید.

 goalzero-solarcharger

Goal Zero انواع شارژرهای خورشیدی می سازد.


سارا تیو/CNET

پشتیبانی خورشیدی

فروشگاه های کمپینگ منبع خوبی برای شارژرهای باتری خورشیدی قابل حمل خوب هستند. اما به شارژرهای خورشیدی به عنوان پشتیبان پشتیبان خود فکر کنید. استفاده از انرژی کافی فقط برای یک تلفن – گاهی اوقات حداقل پنج ساعت از نور مستقیم خورشید – می تواند زمان زیادی طول بکگردید.

هنگام خرید شارژر خورشیدی ، بدانید که هرچه صفحه بزرگتر باگردید ، شارژ موفق تر است. و از آنجا که همه شارژرهای خورشیدی انرژی را برای مدت طولانی ذخیره نمی کنند ، باید آب جمع آوری گردیده را به یک باتری دیگر منتقل کنید. برنامه ریزی کنید که بین ۵۰ تا ۱۰۰ دلار خرج کنید تا یک مدل مناسب دریافت کنید- مدلهای بهتر توسط Goal Zero و RAVPower ساخته می شوند- و همیشه به دنبال محصولاتی با گارانتی سازنده باشید. به

مقداری گاز به آن بدهید

اگر قصد خرید ژنراتور مجهز به گاز را دارید ، یک بسته UPS می خواهید ، که مخفف عبارت Uninterruption Power Supply است. ژنراتورهای مجهز به گاز می توانند برق “کثیف” را خاموش کنند ، به این معنی که ولتاژ در نوسان است و می تواند به وسایل الکترونیکی آسیب برساند. Norcross می گوید استفاده از UPS برای فیلتر کردن قدرت می تواند مانع سرخ گردیدن فناوری شما شود.

برخی از مدل های ژنراتور ، مانند سری Honda EU2200 ، دارای یک اینورتر داخلی هستند تا قدرت پایدارتری را برای کامپیوترهای شما پمپ کنند. جورج هیل ، سرباز سابق و متخصص زنده ماندن که سهم خود را از طوفان ها پشت سر گذاشته است ، می گوید مدلهای هوندا آنقدر کوچک هستند که در زیر یک تخت ذخیره می شوند و می توانند حدود یک ساعت با یک گالن گاز (بسته به بار) کار کنند. در حدود ۱۰۰۰ دلار ، این یک سرمایه گذاری سنگین است ، اما وقتی برق برای مسافت طولانی قطع شود ، می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. و اگرچه ممکن است این امر بدیهی به نظر برسد ، اما هرگز از یک ژنراتور گاز سوز در داخل خانه استفاده نکنید ، مهم نیست که چقدر برای برق ناامید هستید. مونوکسید کربن شما را می کگردید.

غذا ، آب و سرپناه همه بخشهای مهمی از برنامه زنده ماندن طوفان هستند. اما در اینجا لیستی از وسایلی است که برای خاموش ماندن طولانی مدت نیاز دارید:

  • فانوس باتری و چراغ های جلو (و تعداد زیادی باتری اضافی).
  • آیا نیاز به تخلیه دارید و ماشین نخواهید داشت؟ مطمئن شوید GPS دستی دارید که باتری های AA کار می کند.
  • کوهنوردان با استفاده از GPS نقطه ای ردیابی شخصی عزیزان مکان خود را بر روی نقشه می دانند و می توانند با فشار یک دکمه از آنها کمک بگیرند. این نیز برای مواقعی که نمی توانید از تلفن استفاده کنید تا به مردم اطلاع دهید که آیا به کمک اضطراری احتیاج دارید ، یا اینکه یک پیام فوری به خانواده خود ارسال کنید که خوب هستید.
  • یک طناب اکستنشن بسیار سنگین و طولانی (۲۰۰+ فوت) تهیه کنید. اگر همسایه قبل از شما قدرت دارد ، ممکن است به شما یک منبع خروجی بدهد.
  • فقط به باتری های پشتیبان تلفن ضعیف تکیه نکنید. یک پاور پورت قابل حمل سنگین تهیه کنید که حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار هزینه دارد. آنها حتی می توانند یک ماشین را سریع راه اندازی کنند.
  • یک ژنراتور مجهز به گاز و UPS برای فیلتر کردن برق برای حفظ سلامت شما در مسافت های طولانی مفید هستند. فقط نحوه استفاده از آن را قبل از وقوع بلایا بیاموزید – و از آن در داخل خانه استفاده نکنید.
  • هنگامی که تمام باتری های دیگر تمام گردیده و شما نمی توانید خانه خود را ترک کنید ، انرژی خورشیدی می تواند نجات دهنده باگردید. فقط به دنبال ارزان ترین چیز در آمازون نباشید. هرچه صفحه بزرگتر برای جذب اشعه باگردید ، بهتر است. برای اطمینان از کیفیت ، یکی را با گارانتی تهیه کنید.
  • اگر می توانید به آن کمک کنید ، روی حرکت دستی حساب نکنید. برای اطلاع از اخبار ، یک رادیوی قابل حمل با باتری تهیه کنید.
  • آیا می توانید اخبار تلویزیون را بدون کابل مشاهده کنید؟ اگر در منطقه مترو زندگی می کنید ، باید بتوانید سیگنال های پخش را با آنتن تلویزیون دیجیتال دریافت کنید. از آن با یک تلویزیون LCD کم مصرف استفاده کنید تا تمام آب باتری خود را یکباره از دست ندهید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت