WWE SummerSlam 2021: نتایج ، به روز رسانی زنده و رتبه بندی مسابقات

2021-08-22
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 sslam

WWE

ممکن است AEW فقط داغترین و دست نیافتنی ترین بازیکن رایگان صنعت را در CM Punk امضا کرده باگردید ، اما احتمال دارد SummerSlam به عنوان بزرگترین رویداد کشتی ۲۰۲۱ شناخته شود. بدون رعایت مقررات فاصله گذاری اجتماعی برای ممانعت از حضور زنده ، بیش از ۴۰،۰۰۰ طرفدار در جمعیت زنده لاس وگاس اعدام می شوند. ستاره نمایش جان سینا است ، که “رئیس قبیله ای” رومن را برای قهرمانی جهانی به چالش می کگردید.

این یکی از بسیاری از مسابقات بزرگ در نمایش است. Edge در بازی Seth Rollins قرار می گیرد که مطمئناً عالی خواهد بود و بابی لشلی از قهرمانی WWE خود در برابر گلدبرگ بازگشتی دفاع می کند. نیکی A.S.H. در تلاش است تا از مسابقات قهرمانی زنان خام خود در برابر ری ریپلی و شارلوت فلیر دفاع کند و درگیری ساشا بنکس با قهرمان زنان SmackDown بیانکا بلر برنامه ریزی گردیده است.

هنگامی که نمایش اصلی در ۵ بعد از ظهر شروع می شود ، به این صفحه بازگردید. PT/8 بعد از ظهر ET همانطور که با نتایج و تجزیه و تحلیل زنده به روز می شوم.

ساشا بنکس در مقابل بیانکا بلر

مسابقه قهرمانی زنان SmackDown بعدی است.

Usos عناوین برچسب SmackDown را حفظ می کند

ما در ابتدا یک هجوم لوچا به دست می آوریم ، که با ضربه دومینیک به سه آمیگو بر روی یکی از برادران اوسو به اوج می رسد. دومینیک ، که روی طناب بالایی نشسته است تا به جیمی اوسو بپاگردید ، سپس توسط جی قطع می شود ، او روی پیش بند می دوید و دومینیک را به پایین هل می دهد. از آنجا ، ضرب و شتم دو بر یک دومینیک است. آنها دومینیک را از کنار حلقه جدا کردند ، اما وقتی جمعیت دومینیک بالاخره بتواند پدرش را تگ کند جمعیت زیاد می شود. به او سپس طناب ها را مقیاس می زند و طعنه ادی گررو را به زبان Latino Heat می زند و به سراغ Frog Splash می رود – اما جی برای مقابله زانوها را بالا می آورد. دو Usos سپس به یک ضربه فوق العاده دوگانه برخورد کردند ، Mysterio یک چلپ چلوپ می خورد و محکم می شود.

۳٫۲۵ ستاره. خوب است ، اما چیز خاصی نیست. از آنجا که این چهار نفر در دو ماه گذشته بسیار کشتی گرفته اند ، این امر به ویژه غیر قابل توجه بود.


دامین پریست قهرمان مسابقات قهرمانی ایالات متحده گردید

مسابقه با شروع قوی آغاز گردید ، در حالی که این دو کبود ضربه محکم و محکمی بهم زدند. وقتی آن دو در بیرون بودند واقعاً یک دفاعی زیبا وجود داشت: کشیش یک ضربه پاشنه چرخان روی شیمس انجام داد اما شیموس او را گرفت و او را به تیرک رینگ زد. گرمای هوا از آنجا بود ، شاید کمی بیش از حد آهسته و سیل آسا – کشیش هنوز به اندازه کافی تمام نگردیده است تا در مواقع داغ طولانی جمعیت واقعاً پشت سر او قرار بگیرند. او یک ضربه پاشنه چرخان از بالا برای دو ضربه زد ، و سپس ما یک کشتی رفت و برگشت محکم گرفتیم. شیموس به دنبال ضربه ای بروگ رفت اما با یک ضربه بلند و Chokeslam از طرف Priest گرفتار گردید. بعداً ، پریست به یک ضربه پرتاب کننده رفت اما شیموس با ضربه زانو دوچرخه مقابله کرد.

شیموس از برخی حرکات جیو-جیتسو استفاده کرد که من قبلاً ندیده بودم که از آنها استفاده کند تا پریست را به یک قلاب پاشنه دار وارد کند. کشیش با برداشتن ماسک شیموس از آن خارج گردید. او سپس یک ضربه پاشنه چرخان دیگر و سپس حسابش برای پیروزی به پایان رساند.

رتبه: ۳٫۷۵ ستاره. واقعاً خوب است.


الکسا بلیس بر اوا ماری غلبه می کند

آه. این یکی بعدی است ، امیدوارم زود تمام شود.

این کار با دعوا شروع می شود و جمعیت شعار می دهند “ما وایت می خواهیم!” اوا ماری سپس عروسک الکسا بلیس لیلی را می گیرد ، سیلی به آن می زند و سپس بلیس را با آن می زند. خوشبختی با مظلومیت ماری دیوانه گردید و با جرائم شلخته روبرو گردید. دودروپ به اوا ماری می گوید که به او اعتقاد دارد ، سپس بلیس با DDT ماری را می زند و او را سنجاق می کند.

بعد از مسابقه Doudrop اعلام می کند ، “و بازنده این مسابقه اوا ماری است!”

رتبه: ۰ ستاره. آنچه انتظارش را داشتید.


رندی اورتون و ریدل عناوین برچسب خام را برنده می شوند

ما قهرمانان تیم برچسب جدیدی داریم. رندی اورتون و ریدل در بازی افتتاحیه SummerSlam AJ Styles و Omos را شکست دادند و اورتون برای بدست آوردن پین RKO را روی AJ Styles زد. Omos گاه به گاه با بازی در نقش مرد بزرگ غالب صحبت می کند. اموس سرانجام ریدل را با یک چوکاسم چوبی در لبه حلقه صاف کرد ، اما او نتوانست ای جی را از خوردن RKO نجات دهد. اورتون به عنوان ستاره مسابقه معرفی گردید و توانست به عنوان بزرگترین بازی شناخته شود و برای نجات ریدل به پیروزی برسد.

مسابقه خیلی کوتاه بود ، زیرا دقیقاً در همان لحظه ای که به سرعت به زمین می خورد به پایان رسید. امیدوارم این بدان معنا باگردید که ما در پرداخت بعدی به ازای نمای بعدی ، بازی دقیق تری خواهیم داشت. در هر صورت ، ما اولین بازی روی کارت را با خوشحالی به پایان رساندیم. تماشاگران از دیدن اورتون و ریدل به عنوان قهرمانان تیم برچسب جدید خشمگین گردیدند. این دو در مورد کیف پول Money in the Bank که کوربین از بیگ E سرقت کرده است ، اختلاف نظر دارند.

بدشانسی بارون کوربین همچنان ادامه دارد ، زیرا Big E او را پس از پایان بزرگ در مسابقه Kickoff Show محکم کرد. بیگ E پول خود را در کیف بانک پس از بازی پس گرفت.


منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت