WWE SummerSlam 2021: نتایج ، بازگشت بکی لینچ ، به روز رسانی زنده

2021-08-22
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 sslam

WWE

به روز رسانی: SummerSlam نیمه کاره نیست ، اما در حال حاضر یک شگفتی بزرگ ایجاد کرده است. بکی لینچ به جای ساشا بنکس بازگشت و او سریعاً بیانکا بلر را شکست داد تا قهرمانی زنان SmackDown را بدست آورد. برای مرور مجدد کامل آن بخش به پایین بروید.

شاید AEW داغترین و دست نیافتنی ترین بازیکن رایگان صنعت را در CM Punk امضا کرده باگردید ، اما احتمال دارد SummerSlam به عنوان بزرگترین رویداد کشتی ۲۰۲۱ شناخته شود. بدون رعایت مقررات فاصله گذاری اجتماعی برای ممانعت از حضور زنده ، بیش از ۴۰،۰۰۰ طرفدار در جمعیت زنده لاس وگاس اعدام می شوند. ستاره نمایش جان سینا است ، که “رئیس قبیله” رومن را برای قهرمانی جهانی به چالش می کگردید.

این یکی از بسیاری از مسابقات بزرگ در نمایش است. Edge در بازی Seth Rollins قرار می گیرد که مطمئناً عالی خواهد بود و بابی لشلی از قهرمانی WWE خود در برابر گلدبرگ بازگشتی دفاع می کند. نیکی A.S.H. در تلاش است تا از مسابقات قهرمانی زنان خام خود در برابر ری ریپلی و شارلوت فلیر دفاع کند و درگیری ساشا بنکس با قهرمان زنان SmackDown بیانکا بلر برنامه ریزی گردیده است.

هنگامی که نمایش اصلی در ۵ بعد از ظهر شروع می شود ، به این صفحه بازگردید. PT/8 بعد از ظهر ET به عنوان من با نتایج و تجزیه و تحلیل زنده به روز می شود.

ست رولینز در مقابل Edge

Edge به موسیقی قدیمی Brood خود می آید ، بنابراین این در حال حاضر عالی است.

شارلوت فلیر قهرمان مسابقات زنان خام گردید

شارلوت فلیر هشت میلیونمین قهرمانی زنان خود را کسب کرد. او نیکی A.S.H. به شکل هشت ضربه بزنید.

این بازی بسیار خوبی بود ، بیشتر از شارلوت و ریپلی تشکر می گردید. این دو فوق ستاره هستند – نه روشی که WWE از این اصطلاح استفاده می کند ، آنها در واقع حضور قابل توجهی در ستاره دارند – و بسیار خوب با هم کار می کنند. این تعجب آور نیست. ورود به آن سخت بود ، بیشتر به این دلیل که نیکی A.S.H. با قدرت شروع کرد و او یک قهرمان نامتعارف است.

اگر عناوین زنان به همان اندازه برای قهرمانی مردان جهان مهم باگردید ، پس قهرمان گردیدن یک کشتی گیر کمدی در بازی افتتاحیه همه چیز را کنار می گذارد.

مسابقه در نهایت کمتر و کمتر از نیکی ، که برای بهترین بود. شارلوت فلیر ستاره مسابقه بود ، یک سوم میانی را به دست آورد و در این روند شگفت انگیز به نظر می رسید. او با یک ضربه چوب پنبه ای زیبا اقدام به بیرون رپلی و نیکی کرد. همچنین یک نقطه برجسته وجود داشت که در آن ریپلی و نیکی او را دو نفره کردند و او را برای یک سوپلکس عمودی دو برابر بالا بردند ، اما فلیر با یک DDT مضاعف مقابله کرد.

بعداً ، فلیر و ریپلی از بیرون با هم دعوا می کردند و نیکی با طناب بالا به هر دو چلپ چلوپ زد و خود را به جمع نشان داد. باز هم ، او فقط به عنوان یک شخصیت کارتونی ظاهر گردید که نباید در یک مسابقه بازی کند.

با این حال ، او به یک نتیجه کاذب بزرگ کمک کرد: فلیر ریپلی را در شکل هشت داشت ، اما نیکی از بالا پرید- طنابی از هیچ جا برای شکستن آن ریپلی به سراغ Riptide در نیکی رفت ، اما او آن را در شکل هشت قرار داد. فلیر سپس نیکی را در شکل هشتم برای برد قرار داد. او در حال حاضر ۱۲ بار قهرمان نامیده می شود-بنابراین WWE تعداد بازی های NXT خود را محاسبه نمی کند.

رتبه: ۳٫۷۵ ستاره.


درو مک اینتایر Jinder Mahal را شکست می دهد

در اینجا مطابقت ندارد. اختلاف بین جیندر محل و درو مک اینتایر همیشه نامتقارن بوده است: مک اینتایر بزرگترین ستاره این شرکت در سال ۲۰۲۰ بود ، در حالی که جیندر یک بازیکن با کارت میانی پایین است. این مسابقه نشان داد که: این یک بازی پنج دقیقه ای خام بود. مک اینتایر با کلیمور برنده گردید.

پسران بازی محال به کمک او می آیند ، اما مک اینتایر آنها را با آنجلا ، شمشیر غول پیکرش می ترساند.

رتبه: ۲ ستاره. چیزی برای دیدن در اینجا وجود ندارد.


بکی لینچ باز می گردد ، عنوان SmackDown را می برد

ما برای دفاع قهرمانی زنان SmackDown بیانکا بلر در برابر ساشا بنکس آماده می شویم. اعلام گردیده است که ساشا بنکس قادر به رقابت امشب نیست – بدون هیچ توضیحی ، اگرچه بانک ها در هفته گذشته احتمالاً به دلیل عارضه COVID از برنامه های زنده خود خارج گردیده اند – بنابراین کارملا جایگزین او می شود.

جمعیت خوشحال نیست. بلر یک تبلیغ کوتاه را قطع می کند و می گوید او نیز خوشحال نیست و ناراحتی های خود را از کارملا برطرف می کند. درست قبل از به صدا در آمدن صدای زنگ ، موسیقی بکی لینچ با استقبال گسترده مردم روبرو گردید. بکی کارملا را بیرون می اندازد ، سپس بیرون می رود و او را به پله های فولادی می اندازد.

در داخل حلقه ، لینچ پیشنهاد مسابقه بین The Man و The EST را می دهد. بلر قبول می کند. بکی لینچ یک “Man-Handle Slam”-تقریباً یک Rock Rock Bottom-را برای برد فوراً انجام می دهد. مطالب عالی ، عالی

یک مسابقه نیست ، بنابراین هیچ رتبه ای ندارد ، اما یک بخش عالی است. شما مطمئناً می توانید استدلال کنید که بلر با یک حرکت بهتر به قهرمانی می رسد ، اما بکی لینچ یکی از بزرگترین گاوهای نقدی این شرکت است و بسیار مهم است که او بیشترین بازده ممکن را بدست آورد. در یک دنیای کامل ، این دو یک مسابقه ۲۰ دقیقه ای داشتند. اما با توجه به محدودیت های زمانی SummerSlam ، که مملو از کبریت است ، بهتر است یک ناراحتی سریع داشته باشید تا یک مسابقه ۴ دقیقه ای. بی صبرانه منتظر بازی برگشت باشید و به مرد برگردید. دومینیک ، که روی طناب بالایی نشسته است تا به جیمی اوسو بپاگردید ، سپس توسط جی قطع می شود ، او روی پیش بند می دوید و دومینیک را به پایین هل می دهد. از آنجا ، ضرب و شتم دو بر یک دومینیک است. آنها دومینیک را از کنار حلقه جدا کردند ، اما وقتی جمعیت دومینیک بالاخره بتواند پدرش را تگ کند ، جمعیت زیاد می شود. به او سپس طناب ها را مقیاس می زند و طعنه ادی گررو را به زبان Latino Heat می زند و به سراغ Frog Splash می رود – اما جی برای مقابله زانوها را بالا می آورد. سپس دو Usos با یک ضربه فوق العاده دو ضربه زدند ، Mysterio یک چلپ چلوپ می خورد و محکم می شود.

۳٫۲۵ ستاره. خوب است ، اما چیز خاصی نیست. از آنجا که این چهار نفر در دو ماه گذشته بسیار کشتی گرفته اند ، این امر به ویژه غیر قابل توجه بود.


دامین پریست قهرمان مسابقات ایالات متحده گردید

مسابقه با شروع قوی آغاز گردید و این دو کبود ضربه محکم و محکمی بهم زدند. وقتی آن دو در بیرون بودند واقعاً یک دفاعی زیبا وجود داشت: کشیش یک ضربه پاشنه چرخان روی شیمس انجام داد اما شیموس او را گرفت و او را به تیرک رینگ زد. هوا از آنجا گرم بود ، شاید کمی بیش از حد آهسته و سیل آسا – کشیش هنوز به اندازه کافی تمام نگردیده است تا در مواقع داغ طولانی جمعیت واقعاً پشت سر او بایستند. او یک ضربه پاشنه چرخان از بالا برای دو ضربه زد ، و سپس ما یک کشتی رفت و برگشت محکم گرفتیم. شیموس به دنبال ضربه ای بروگ رفت اما با یک ضربه بلند و Chokeslam از طرف Priest گرفتار گردید. بعداً ، پریست به یک ضربه پرتاب کننده رفت اما شیموس با ضربه زانو دوچرخه مقابله کرد.

شیموس از برخی حرکات جیو-جیتسو استفاده کرد که تا به حال ندیده بودم که از آنها استفاده کند تا پریست را به قلاب پاشنه ای وارد کند. کشیش با برداشتن ماسک شیموس از آن خارج گردید. او سپس یک ضربه پاشنه چرخان دیگر زد و سپس حسابش را برای برد به پایان رساند.

رتبه: ۳٫۷۵ ستاره. واقعاً خوب است.


الکسا بلیس با اوا ماری

آه می کند. این یکی بعدی است ، امیدوارم زود تمام شود.

این کار با برخی درگیری ها آغاز می شود و جمعیت شعار می دهند “ما وایات می خواهیم!” اوا ماری سپس عروسک الکسا بلیس لیلی را می گیرد ، سیلی به آن می زند و سپس بلیس را با آن می زند. خوشبختی با مظلومیت ماری دیوانه گردید و با جرائم شلخته روبرو گردید. دودروپ به اوا ماری می گوید که به او اعتقاد دارد ، سپس بلیس با DDT ماری را می زند و او را سنجاق می کند.

بعد از مسابقه Doudrop اعلام می کند ، “و بازنده این مسابقه اوا ماری است!”

رتبه: ۰ ستاره. آنچه انتظار داشتید.


رندی اورتون و ریدل عنوان های برچسب خام را برنده می شوند

ما قهرمانان جدید تیم برچسب داریم. رندی اورتون و ریدل در بازی افتتاحیه SummerSlam AJ Styles و Omos را شکست دادند و اورتون برای بدست آوردن پین با RKO در AJ Styles برخورد کرد. Omos گاه به گاه برای بازی در نقش مرد بزرگ غالب صحبت می کند. اموس سرانجام ریدل را با یک چوکاسم چوبی در لبه حلقه صاف کرد ، اما او نتوانست ای جی را از خوردن RKO نجات دهد. اورتون به عنوان ستاره مسابقه معرفی گردید و توانست به عنوان بزرگترین بازی شناخته شود و برای نجات ریدل به پیروزی برسد.

مسابقه خیلی کوتاه بود ، زیرا دقیقاً در همان لحظه ای که به دنده ضربه می زد به پایان رسید. امیدوارم این بدان معنا باگردید که ما در پرداخت بعدی به ازای نمای بعدی ، بازی دقیق تری خواهیم داشت. در هر صورت ، ما اولین بازی روی کارت را با خوشحالی به پایان رساندیم. تماشاگران از دیدن اورتون و ریدل به عنوان قهرمانان تیم برچسب جدید غرق در هیجان گردیدند. در مورد پول در کیف بانک که کوربین از بیگ E سرقت کرده بود ، دعوا می کرد.

بدشانسی بارون کوربین همچنان ادامه دارد ، زیرا بیگ E به دنبال پایان بزرگ در مسابقه Kickoff Show او را محکم کرد. بیگ E پول خود را در کیف بانک پس از بازی پس گرفت.


منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت