ما فکر می کنیم تاریخ انتشار آیفون ۱۳ را می دانیم: در اینجا همه سرنخ ها آمده است

2021-08-22
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 iphone-13-rendering-3.png

آیفون ۱۳ ، که در این رندر نشان داده گردیده است ، ممکن است به زودی وارد شود.


EverythingApplePro

آماده شوید! آیفون ۱۳ ماه آینده می تواند ورودی بزرگ خود را انجام دهد. ما هنوز هیچ حرف رسمی از اپل نشنیده ایم ، اما شایعات می گویند جدیدترین تلفن هوشمند اپل می تواند در ماه سپتامبر در کنار Apple Watch 7 و AirPods 3 به عنوان بخشی از رویداد سقوط غول فناوری .

مشابه اعلام سال گذشته آیفون ۱۲ ، رویداد iPhone 13 می تواند فقط آنلاین باگردید. مارک گورمن از بلومبرگ در خبرنامه Power On خود در ماه ژوئیه حدس زد که رویداد بعدی اپل کاملاً مجازی خواهد بود زیرا تصمیم شایعه گردیده غول فناوری برای به تعویق انداختن بازگشت خود به کارهای شخصی به دلیل افزایش موارد COVID-19 .

اپل در ابتدا گفت که تمام کارکنان ملزم به مراجعه به دفتر سه روز در هفته از سپتامبر خواهند بود. گورمن می گوید اگر اپل به بازه زمانی سپتامبر پایبند بود ، یک رویداد حضوری آیفون ۱۳ “محتمل” بود. در حال حاضر ، او انتظار یک رویداد دیگر فقط آنلاین را دارد.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

رویداد آیفون ۲۰۲۱ اپل می تواند تاریخ داشته باگردید۴:۱۳

بیشتر بخوانید: شایعه شهریور ماه رویداد اپل می تواند همه مجازی باگردید (دوباره)

اگرچه این رویداد ممکن است همه مجازی باگردید ، اما ما انتظار داریم چهار نسخه از تلفن جدید را ببینیم: به گفته تحلیلگر مینگ چی کو ، آیفون ۱۳ ، آیفون ۱۳ مینی ، آیفون ۱۳ پرو و ​​آیفون ۱۳ پرو مکس.

اولین رویداد اپل در سال ۲۰۲۱ در آوریل اتفاق افتاد ، جایی که ما iPad های جدید ، iMac های رنگارنگ ، بنفش آیفون ۱۲ و ردیاب های AirTags . سپس WWDC در ماه ژوئن آمد ، جایی که ما اولین نگاه اجمالی iOS 15 را مشاهده کردیم. و هیچ خبری از اپل در مورد iPhone 13 در هیچ یک از رویدادها وجود نداشت.

اما هیچکس انتظار نداشت که iPhone 13 زودتر معرفی شود. بنابراین چه زمانی می توان انتظار داشت که اپل از گوشی های پرچمدار بعدی خود رونمایی کند؟ اپل هنوز به تاریخ رویداد آیفون ۱۳ اشاره نکرده است. با این حال ، بر اساس تاریخچه اپل ، ما می توانیم به طور معمول زمان وقوع رویدادهای آیفون این شرکت را پیش بینی کنیم و بر اساس آن در تاریخ انتشار یک حدس آگاهانه بزنیم.

در حالی که بیماری همه گیر مسیر معمول سال ۲۰۲۰ را تغییر داد ، اولین رویداد سپتامبر سپتامبر در هشت سال بدون iPhone به دلیل تاخیر در تولید رقم خورد ، اما کو پیش بینی می کند که ۲۰۲۱ شاهد بازگشت به روند معمول شرکت خواهد بود. گزارش ۲۴ مارس بر اساس اطلاعات زنجیره تامین نیز به تاریخ عرضه آیفون ۱۳ در اواخر سپتامبر اشاره می کند. و یک گزارش ماه آوریل از DigiTimes به منابع داخلی اشاره کرد که می گویند تولید تراشه های جدید تلفن ها زودتر از موعد مقرر است ، که باید نسخه تلفن را در یک جدول زمانی آشنا و قبل از COVID دوباره قرار دهد.

بیشتر بخوانید: هر شایعه ایفون ۱۳ که تا به حال شنیده ایم ، از جمله هزینه آیفون ۱۳ چقدر خواهد بود

اگر همه اینها صحت داشته باگردید ، ما می توانیم انتظار داشته باشیم که در رویدادی در ماه سپتامبر اولین نگاهی به iPhone 13 بیندازیم.

در یادداشتی به سرمایه گذاران ، که توسط MacRumors گزارش گردیده است ، Daniel Ives تحلیلگر Wedbush Securities فاش کرد که اپل ممکن است در حال برنامه ریزی برای عرضه آیفون باگردید. ۱۳ در “هفته سوم سپتامبر”. این بدان معناست که مدتی بین دوشنبه ، ۱۳ سپتامبر و جمعه ۲۰ سپتامبر وجود دارد.

اپل معمولاً روزهای سه شنبه یا چهارشنبه رویدادهای خود را برگزار می کند و تاریخ عرضه آیفون معمولاً حدود یک هفته و نیم پس از معرفی دستگاه های جدید توسط اپل تعیین می شود. به اگر این امر صحت داشته باگردید و Ives درست باگردید ، آیفون ۱۳ می تواند سه شنبه ۱۴ سپتامبر یا چهارشنبه ۱۵ سپتامبر عرضه شود.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

جمع بندی شایعات آیفون ۱۳۵:۳۱

ما همچنین ممکن است iPhone 13 را زودتر ببینیم. چند سال پیش ، CNET در جدول زمانی رویداد اپل عمیق وارد گردید و با یک فرضیه قانع کننده روز کارگر ظاهر گردید ، که می توانید در اینجا بخوانید. بر اساس تقویم ۲۰۲۱ ، قانون روز کارگر رویداد سپتامبر سپتامبر (و رونمایی از آیفون ۱۳) را در ۸ سپتامبر قرار می دهد.

تا زمانی که اپل رویدادی را اعلام نکرده و نشان ندهد ، نمی دانیم که آیا این واقعیت دارد یا خیر. خاموش کردن تلفن ها اما اگر می خواهید از قبل برنامه ریزی کرده و برای iPhone 13 پس انداز کنید ، حداقل در حال حاضر روی جدول زمانی سپتامبر شرط می بندیم.

برای اطلاعات بیشتر ، را بررسی کنید که چرا آیفون ۱۳ می تواند صفحه نمایش ۱۲۰Hz همیشه روشن داشته باگردید و بررسی ما از iPhone 12 .

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت