بهترین مکان ها برای خرید آنلاین گیاهان

2021-08-22
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

بسیاری از راه های پرتاب پول برای موسیقی متن فیلم ساده ترین راه برای عالی جلوه دادن یک فیلم خوب است ، تکه تکه گردیدن سریع گیاهان سبز سریعترین راه برای ایجاد حس خاص بودن در یک فضای زندگی زیبا است. خرید آنلاین گیاهان ممکن است پیچیده به نظر برسد ، اما بهترین فروشندگان آنلاین گیاهان بسته بندی و تحویل آنها به صورت علمی است. و ، مگر اینکه فروشگاههای گیاهان و گلخانه های واقعاً عالی در منطقه خود داشته باشید ، فروشگاههای آنلاین گیاهی بزرگترین و بهترین انتخاب از گیاهان سرپوشیده کوچک و بزرگ را ارائه می دهند که فضای خانه و محل کار شما را فوراً ایجاد می کند.

با وجود انواع مختلف موجود در خرده فروشان گیاهان آنلاین ، من می گویم می توان از انتخاب کمیاب در خرده فروشی جعبه بزرگ یا فروشگاه سخت افزار صرف نظر کرد و باغ مجازی بی پایان گیاهان گلدانی ، سرخس ها ، فیکوس ها و گل ها را تضمین کرد که گوشه ، پنجره را روشن می کند. ، قفسه یا کل اتاق. هنگامی که برای گیاهان خود در وب خرید می کنید ، می توانید از بین گیاهان معمولی یا عجیب و غریب ، مینی کاکتوس و ساکولنت ، گیاهان معلق ، گیاهان هوا و گیاهان بزرگ داخلی که یک اتاق کامل را لنگر می زنند ، انتخاب کنید. بهتر است بگوییم ، بازارهای آنلاین محبوب گیاهان مانند Bloomscape و The Sill توصیه های خاصی برای مراقبت از گیاهان ارائه می دهند تا به سبز ماندن سبز شما کمک کند. اکثر این خرده فروشان گیاهان آنلاین همچنین طیف وسیعی از گلدان ها و کاشت های خیره کننده را حمل می کنند تا فضای سبز جدید شما را در بی شمار سبک و رنگ نشان دهند.

خرید با یکی از این بازارهای گیاهی آنلاین ، یافتن گیاهان گلدانی دوستدار حیوانات خانگی را که برای توله سگ یا گربه شما بی خطر است نیز آسان می کند. و اگر انگشت شست شما آنطور که دوست دارید سبز نباگردید ، می توانید گیاهانی را پیدا کنید که تقریباً غیرممکن است از بین بروند ، زیرا بسیاری از سایتها بخشهای مراقبت آسان و پر از گیاهان ناهموار را تقریباً در هر اندازه ارائه می دهند.

فراتر از گیاهان سرپوشیده ، ما یک گزینه جامد برای خرید گیاهان بزرگتر در فضای باز از جمله درختان میوه ، درختان انگور و درختچه ها برای محوطه سازی حفر کردیم در صورتی که تابستان شما در در نهایت حیاط خلوت را تبدیل کنید سرزمین عجایب طبیعی و اگر شما به دنبال پرورش گیاهان تازه در داخل هستید بدون این که مجبور باشید یک دانه خاک را لمس کنید ، ما شما را در آنجا نیز تحت پوشش قرار می دهیم: لیست CNET از بهترین باغچه های سرپوشیده سرپوشیده در سال ۲۰۲۱ را ببینید. [۱۹۶۵۹۰۰۶] در حالی که ما هنوز هر یک از خدمات تحویل کارخانه در لیست خود را امتحان نکرده ایم ، ما آنهایی را که داریم فراخوانده ایم. فراتر از این ، ما این انتخابها را بر اساس انتخاب کلی یک سرویس خاص و انواع گیاهان ارائه گردیده برای کمک به شما در یافتن بهترین گیاهان متناسب با سبک و مکان شما ، پایه گذاری کرده ایم. خرید آنلاین گیاهان در سال ۲۰۲۱٫

بیشتر بخوانید: بهترین خدمات تحویل بذر و اشتراک باغ شما در سال ۲۰۲۱

The Sill

هگردیدار هدیه عالی!

The Sill یکی دیگر از بازارهای گیاهی آنلاین است که دارای مجموعه وسیعی از گیاهان آپارتمانی و گیاهان بیرونی از جمله سرخس ، انجیر ، گزینه های گیاهان هوا ، انواع گیاهان مار ، ارکیده و ساکولنت است.

The Sill همچنین اشتراک هایی را ارائه می دهد: اشتراک گیاهان برای مبتدیان هر ماه یک گیاه سرپوشیده با مراقبت آسان به خانه شما می فرستد که با یک گلدان سفالی مشکی ، سرخ یا نعناع مناسب است. حتی یک اشتراک برای والدین حیوان خانگی وجود دارد که در آن ماهیانه گیاهان گلدانی دریافت می کنید که برای فیدو و گارفیلد کاملاً بی خطر است.

بیشتر بخوانید: بهترین باغ سرپوشیده برای هر نوع باغبانی در سال ۲۰۲۱

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت