David Makes's Kwame Patterson دوست دارد که طرفداران هنوز او را مونک می نامند

2021-08-22
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 David Makes Man Kwame Patterson

Kwame Patterson نقش اصلی را در فصل دوم سریال شبکه اپرا وینفری David Makes Man می کند.


Dimitry Loiseau

این داستان بخشی از من خیلی وسواس هستم (اینجا مشترک شوید) ، پادکست ما شامل مصاحبه با بازیگران ، هنرمندان ، افراد مشهور و انواع خلاق در مورد کار ، حرفه و وسواس های فعلی آنها است.

کوام پترون در سن ۲۸ سالگی به سریال [Wire HBO در نقش مونک پیوست. این شخصیت بخشی از خدمه مارلو بود. طرفداران و منتقدان Wire را به عنوان یکی از بزرگترین برنامه های تلویزیونی تمام دوران می دانند و زندگی و حرفه پترسون را برای همیشه تغییر داد. او در فیلم هایی مانند The Outpost and Barb and Star Go to Vista Del Mar و در نمایش هایی مانند The Oath ، Ray Donovan ، Snowfall و Lethal Weapon حضور داشته است.

پترسون را می توان شخصیت اصلی فصل دوم سریال برنده جایزه پیبادی دیوید در شبکه اپرا وینفری برنده جایزه کرد. این نمایش توسط نویسنده برنده جایزه اسکار ، تارل آلوین مک کرنی ، ایجاد گردیده است و نیمه اتوبیوگرافی است. فصل اول به دنبال دیوید در کودکی با بازی آکیلی مک داول دنبال گردید. فصل دوم با دیوید به عنوان یک بزرگسال که توسط پترسون بازی می شود شروع می شود.

در پادکست CNET من خیلی وسواس هستم ، پترسون توضیح داد که چگونه دیوید بزرگسال هنوز با آسیب هایی که این شخصیت در کودکی در فصل اول تجربه کرده بود برخورد نکرده است. این بدان معناست که پترسون صحنه های احساسی زیادی داشته است که گاهی اوقات تأثیرات زیادی بر بازیگر می گذارد. تحویل سه شنبه ها و جمعه ها.

“من مجبور گردیدم به مکانهایی که لزوماً نمی خواستم بروم ، اما مجبور بودم آنجا بروم. و سپس هنگامی که شما به آنجا می روید ، گاهی اوقات سعی می کنید خود را از آن فضا بیرون بکشید. پترسون می گوید: “بعضی وقت ها در صحنه بود که ما صحنه ای را انجام می دادیم و بعد از پایان صحنه ، من نمی توانستم گریه ام را متوقف کنم.” “همه آنجا دوست داشتند وقت شما را بگیرند. هیچ کس مرا عجله نمی کرد. این یک مجموعه بسیار پرفروش بود.”

اپرا وینفری و مایکل بی جردن دو تن از تهیه کنندگان David Makes Man هستند. و در حالی که زمان حضور جردن و پترسون در The Wire با هم تداخل نداشت ، آنها در طول سالها از طریق بازیگران دوباره با یکدیگر آشنا گردیدند. و وقتی صحبت از وینفری می شود ، پترسون به وضوح لحظه ای را در یک تماس ویدیویی Zoom که او را شناخته بود به خاطر می آورد.

“ما شب گذشته یک نمایشگر انجام دادیم ، از قبل ضبط گردیده است ، اما او فریاد زد و من از گوش لبخند می زدم پترسون گفت: “تنها باری که به دلیل COVID-19 با او ملاقات کردم ، در Zoom بود.” “نمی دانم کسی مرا تماشا می کرد یا نه ، اما من قطعا لبخند می زدم.”

فصل دوم فصل دوم فیلم David Makes Man سه شنبه پخش می شود. در مصاحبه من با پترسون ، ما در مورد درخشندگی نوشته های مک کرنی بحث می کنیم ، اینکه چگونه کریستن ویگ او را متقاعد کرد که در Barb and Star بروید و به ویستا دل مار بروید و چرا اشکالی ندارد که طرفداران هنوز او را با نام شخصیت وی از The Wire صدا می زنند.

“من هنوز ۹۰ درصد مردم راهب هستم. وقتی این فصل در بارش برف بودم ، افرادی بودند که مطالبی را در اینستاگرام منتشر می کردند ، مانند” من نمی توانم باور کنم که مونک فرانکلین را اینطور ترک کرده است. “آنها اهمیتی نمی دهند نام شخصیت متفاوت است ، “پترسون با لبخندی بزرگ گفت. “احتمالاً در حال حاضر کسی می گوید:” یو ، من فقط مونک را دیدم که دیوید مرد می کند. ” و من آن را دوست دارم. “

شما می توانید در برنامه پادکست مورد علاقه خود مشترک” I'm So Obsessed “شوید. در هر قسمت ، من و کانی گولیلمو با یک هنرمند ، بازیگر یا خالق آشنا می شویم تا از کار ، حرفه و وسواس های فعلی آنها مطلع شویم.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت