WWE SummerSlam 2021: نتایج ، بازگشت براک لزنر و بکی لینچ ، جمع بندی کامل

2021-08-23
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 sslam

WWE

امسال SummerSlam مملو از شگفتی بود. بکی لینچ نه تنها بازگشت ، بلکه براک لزنر نیز بازگشت. نمایش با لزنر – که در حال حاضر مانگویی دارد ، شاید بزرگترین شوک از همه – با رومن رینز به پایان رسید.

WWE CEW Punk AEW را می بیند و با یک براک لزنر تقابل می کند.

این یک پایان بزرگ برای یک شب بزرگ بود. رومن رینز جان سینا را در یک رویداد اصلی فوق العاده محکم کرد و ما همچنین شاهد یک مسابقه درخشان بین اج و ست رولینز بودیم. البته ، این برنده پس از برنده نبود ، زیرا بسیاری از مسابقات از کمبود زمان رنج می برد. مسابقات بسیار زیاد ، فضای بسیار کمی روی کارت: یکی از بهترین قسمت های دوران همه گیری ، رویدادهای پرداخت به ازای مشاهده تنها با پنج یا شش مسابقه بود ، در حالی که SummerSlam 10 10 داشت.

برای بازبینی کامل و تجزیه و تحلیل SummerSlam به پایین بروید.

براک لزنار باز می گردد

همانطور که رینز در بالای بدن سینا قرار گرفته است رویداد اصلی ، موسیقی موسیقی براک لزنر بود. و انحراف عظیمی: لزنر اکنون یک نان مردانه دارد. لزنر به رینگ آمد و مایکل کول اشاره می کند که پل هیمن یک روح دیده است. قبل از خروج Reigns ، بین Reigns و Lesnar نگاهی کوتاه می اندازیم.

نمایش با لزنر به صورت پیروزمندانه برای تماشاگران به پایان می رسد.


رومن رینتس پین جان سینا

مانند دیگر رویدادهای اصلی Reigns ، این رویداد به آرامی آغاز گردید. Reigns سینا را شکست داد ، در حالی که سینا سعی داشت Reigns را با انواع رولپس های غافلگیر کننده به دام بیندازد. داستان در مورد مسابقه این است که سینا نیازی به تسلط بر Reigns ندارد ، او فقط باید سه ثانیه کوتاه او را محکم کند تا تاریخ ساز شود.

در اوایل لحظه ای بود که سینا برای تکل کلاسیک شانه اش رفت ، اما رینز با یک دست راست محکم او را تخت کرد. این لحظه “ما در عصر جدیدی هستیم” بسیار عالی بود – حتی اگر سینا دقایقی بعد به سکانس مناسب برسد. باز هم ، آنجا مبادله بزرگی انجام گردید که سینا برای طعنه “تو نمی توانی مرا ببینی” رفت و رینز او را به چوک گیوتین کشاند.

سینا با نیزه ای محکم با نیزه برخورد کرد و لحظاتی بعد به یک تنظیم نگرش برخورد کرد. برای اولین بار نزدیک بازی. یک نقطه برجسته در اطراف این نقطه وجود داشت که سینا در خارج بود و رینز سعی کرد با نیزه او را میخ کند ، اما سینا آن را از طریق میز گوینده به یک تنظیم نگرش تبدیل کرد. دو مورد دیگر.

هنگامی که سینا از طناب وسط او را با بهمن قلمی کاشت ، سه نفر برای سه نفر به دلیل خروج از تنظیمات رفت و برگشت سه برابر می شوند. سینا سعی کرد Reings را با نیزه ببرد ، اما Reigns او را با یک ضربه گرفت. از آنجا دو مشت سوپرمن و نیزه ای بزرگ برای پیروزی وجود داشت.

امتیاز: ۴٫۲۵ ستاره. این یک موفقیت شگفت انگیز بود. ماموریت این بود که مشعل را از سینا به Reigns منتقل کند. سینا Reigns را با همه چیز ، از جمله Attitude Adjustment از طناب بالا زد ، اما کافی نبود. سلطنت سینا را با یک نیزه قاطع شکست داد. حداقل یک سال است که دوران سلطنت است ، اما این هنوز یک نقطه عطف است.

بابی لشلی گلدبرگ را با توقف مجدد شکست داد

این امر متفاوت از آنچه فکر می کردم پیش رفت. لشلی پای گلدبرگ را جدا کرد ، به طوری که گلدبرگ نمی توانست بلند شود. پس از آنکه گلدبرگ دوبار تلاش کرد تا از جای خود بلند شود ، داور صدای زنگ را خواست.

این دیگر خبری نیست ، اما گلدبرگ برای یک ۵۴ ساله باورنکردنی به نظر می رسد. فقط دیوانه اگرچه او ممکن است شگفت انگیز به نظر برسد ، اما مطمئناً مانند گذشته حرکت نمی کند. با این وجود ، او در اینجا بسیار بیشتر از نیزه و چکش معمولی خود کار می کرد. هنگامی که مسابقه شروع گردید ، او یک تکل شانه ای بالا و سپس پاور اسلم را روی لشلی زد ، قبل از این که لشلی را از بیرون بکوبد.

گلدبرگ نیزه دیگری را به سمت داخل باز کرد ، اما لشلی بیرون رفت. MVP سپس عصای خود را به پای گلدبرگ زد. پس از آن لشلی گلدبرگ را با یک تکه چپ به پای آسیب دیده برید ، سپس در بیرون دوبار پای گلدبرگ را به گردن بند کوبید. در آن زمان بود که گلدبرگ ، بعد از برگشتن به رینگ ، نتوانست بایستد و داور زنگ را خواست.

این پایان بازی نیست ، زیرا لشلی پس از به صدا در آمدن زنگ ، پای گلدبرگ را با یک صندلی شکست. گیج ، پسر گلدبرگ ، سپس به پشت لشلی پرید. لشلی او را در قفل Hurt Lock قرار داد و سپس MVP او را مجبور به عقب نشینی کرد. این قسمت با گلدبرگ به لشلی ختم گردید که او را خواهد کشت.

رتبه: ۲ ستاره.


ست رولینز به Edge ضربه می زند

Edge به موسیقی قدیمی Brood خود رسید. به محض مشاهده آن ، می دانستید که این امر خاص خواهد بود.

و این خاص بود! من برای یک دقیقه داغ نگران بودم: بعد از سکانس ابتدایی ، ما یک سکانس گرم طولانی داشتیم که رولینز Edge را به روش خاصی هیجان انگیز نمی کرد. اما به محض بالا آمدن ، واقعاً برداشت.

فقط یک اقدام فوق العاده. رولینز با یک سوپرپلکس به یک پیکان شاهین برخورد کرد. اج از گلم اسلم همسرش بث فونیکس به عنوان یک پایان خوب کاذب استفاده کرد. رولینز سعی کرد در هنگام خزیدن اج از رینگ ، Stomp Edge را روی آرپون حلقه مهار کند ، اما Edge از راه خارج گردید و سپس نیزه ای ناخوشایند را به سمت خارج فرود آورد.

برخی از سقوطهای برجسته در سرتاسر زمین وجود داشت ، از جمله رولینز که با نیزه به یک شجره نامه برخورد می کرد ، و اج با فرار از چلپ چلوپ چوب پنبه از بالا ، سپس رولینز را با نیزه پایین می آورد. روانشناسی مسابقه بسیار خوب انجام گردیده بود ، زیرا عمدتا در اطراف قفسه سینه ساخته گردیده بود. رولینز همچنان به دنبال آن بود ، اما اج همچنان راههای خلاقانه ای برای مقابله پیدا کرد.

پایان کار با یک پیشخوان انجام گردید ، زیرا رولینز سعی کرد پای خود را لمس کند اما اج برگشت ، پای او را گرفت و رولینز را در محفظه تسلیم Edgecator خود قرار داد. او سپس به ارسال سطحی متقابل پرداخت. همانطور که به نظر می رسید رولینز بیرون می آید ، اج سرش را گرفت ، آن را به تشک کوبید و سپس آن را به یک خفگی تبدیل کرد. رولینز ضربه زد. فلیر چهار میلیونمین قهرمانی زنان خود را کسب کرده است. او نیکی A.S.H. به شکل هشتم بروید.

این بازی بسیار خوبی بود ، بیشتر از شارلوت و ریپلی تشکر می گردید. این دو فوق ستاره هستند – نه نحوه استفاده WWE از این اصطلاح ، آنها در واقع حضور قابل توجهی در ستاره دارند – و آنها بسیار خوب با هم کار می کنند. این تعجب آور نیست. ورود به آن سخت بود ، بیشتر به این دلیل که نیکی A.S.H. با قدرت شروع کرد و او یک قهرمان نامتعارف است.

اگر عناوین زنان به همان اندازه برای قهرمانی مردان جهان مهم باگردید ، پس قهرمان گردیدن یک کشتی گیر کمدی در بازی افتتاحیه همه چیز را کنار می گذارد.

مسابقه در نهایت کمتر و کمتر از نیکی ، که برای بهترین بود. شارلوت فلیر ستاره مسابقه بود ، یک سوم میانی را به دست آورد و در این روند شگفت انگیز به نظر می رسید. او با یک ضربه چوب پنبه ای زیبا اقدام به بیرون رپلی و نیکی کرد. همچنین یک نقطه برجسته وجود داشت که در آن ریپلی و نیکی او را دو نفره کردند و او را برای یک سوپلکس عمودی دو برابر بالا بردند ، اما فلیر با یک DDT مضاعف مقابله کرد.

بعداً ، فلیر و ریپلی در بیرون با هم دعوا می کردند و نیکی با طناب بالا روی هر دو چلپ چلوپ کرد و خود را برای جمعیت تظاهر کرد. باز هم ، او فقط به عنوان یک شخصیت کارتونی که نباید در یک مسابقه خیمه شب بازی حضور داشته باگردید ، ظاهر گردید. طنابی از هیچ جا برای شکستن آن ریپلی به سراغ Riptide در نیکی رفت ، اما او آن را در شکل هشت قرار داد. فلیر سپس نیکی را در شکل هشتم برای برد قرار داد. او در حال حاضر ۱۲ بار قهرمان نامیده می شود-بنابراین WWE تعداد بازی های NXT خود را محاسبه نمی کند.

رتبه: ۳٫۷۵ ستاره.


درو مک اینتایر جیندر محل را شکست می دهد

در اینجا مطابقت ندارد. اختلاف بین جیندر محل و درو مک اینتایر همیشه نامتقارن بوده است: مک اینتایر بزرگترین ستاره این شرکت در سال ۲۰۲۰ بود ، در حالی که جیندر یک بازیکن با کارت میانی پایین است. این مسابقه نشان دهنده این موضوع بود. اساساً یک بازی پنج دقیقه ای خام بود. مک اینتایر با کلیمور برنده گردید.

پسران بازی ماهال به کمک او می آیند ، اما مک اینتایر آنها را با آنجلا ، شمشیر غول پیکرش می ترساند.

رتبه: ۲ ستاره. چیزی برای دیدن در اینجا وجود ندارد.


بکی لینچ باز می گردد ، عنوان SmackDown را بدست می آورد

ما برای دفاع قهرمانی زنان SmackDown بیانکا بلر در برابر ساشا بنکس آماده می شویم. اعلام گردیده است که ساشا بنکس قادر به رقابت امشب نیست – بدون هیچ توضیحی ، اگرچه بانک ها در هفته گذشته احتمالاً به دلیل عارضه COVID از برنامه های زنده خود خارج گردیده اند – بنابراین کارملا جایگزین او می شود.

جمعیت خوشحال نیست. بلر یک تبلیغ کوتاه را قطع می کند و می گوید او نیز خوشحال نیست و ناراحتی های خود را از کارملا برطرف می کند. درست قبل از به صدا در آمدن صدای زنگ ، موسیقی بکی لینچ با استقبال گسترده مردم روبرو گردید. بکی کارملا را بیرون می اندازد ، سپس بیرون می رود و او را به پله های فولادی می اندازد.

بازگشت به داخل حلقه ، لینچ پیشنهاد مسابقه بین The Man و The EST را می دهد. بلر قبول می کند. بکی لینچ یک “Man-Handle Slam”-تقریباً یک Rock Rock Bottom-را برای برد فوراً انجام می دهد. چیزهای عالی

یک مسابقه نیست ، بنابراین هیچ رتبه ای ندارد ، اما یک بخش عالی است. شما مطمئناً می توانید استدلال کنید که بلر با یک حرکت بهتر به قهرمانی می رسد ، اما بکی لینچ یکی از بزرگترین گاوهای نقدی این شرکت است و بسیار مهم است که او بیشترین بازده ممکن را بدست آورد. در یک دنیای کامل ، این دو یک مسابقه ۲۰ دقیقه ای داشتند. اما با توجه به محدودیت های زمانی SummerSlam ، که مملو از کبریت است ، بهتر است یک ناراحتی سریع داشته باشید تا یک مسابقه ۴ دقیقه ای.

منتظر مسابقه مجدد باشید و دوباره به The Man خوش آمدید.


Usos عناوین برچسب SmackDown را حفظ می کند

برای شروع ، یک شروع سریع لوچا به دست می آید ، که با ضربه زدن دومینیک به سه آمیگو بر روی یکی از برادران اوسو به اوج خود می رسد. به دومینیک ، که روی طناب بالا نشسته است تا به جیمی اوسو برسد ، سپس توسط جی قطع می شود ، که روی پیش بند می دوید و دومینیک را به پایین هل می دهد. از آنجا ، ضرب و شتم دو بر یک دومینیک است. آنها دومینیک را از کنار حلقه جدا کردند ، اما وقتی جمعیت دومینیک بالاخره بتواند پدرش را تگ کند ، جمعیت زیاد می شود. به او سپس طناب ها را مقیاس می زند و طعنه ادی گررو را به زبان Latino Heat می زند و به سراغ Frog Splash می رود – اما جی برای مقابله زانوها را بالا می آورد. دو Usos سپس به یک ضربه فوق العاده دوگانه برخورد کردند ، Mysterio چلپ چلوپ می خورد و محکم می شود.

۳٫۲۵ ستاره. خوب است ، اما چیز خاصی نیست. از آنجا که این چهار نفر در دو ماه گذشته بسیار کشتی گرفته اند ، این امر به ویژه غیرقابل توجه بود.


دامین پریست قهرمان مسابقات قهرمانی ایالات متحده گردید

این مسابقه با قدرت شروع گردید و این دو کبود با یکدیگر حمله و ضربه محکمی رد و بدل کردند. وقتی آن دو در بیرون بودند واقعاً یک دفاعی زیبا وجود داشت: کشیش یک ضربه پاشنه چرخان روی شیمس انجام داد اما شیموس او را گرفت و او را به تیرک رینگ زد. هوا از آنجا گرم بود ، شاید کمی بیش از حد آهسته و سیل آسا – کشیش هنوز به اندازه کافی تمام نگردیده است تا در مواقع داغ طولانی جمعیت واقعاً پشت سر او بایستند. او یک ضربه پاشنه چرخان از بالا برای دو ضربه زد و سپس ما یک کشتی محکم رفت و برگشت داشتیم. شیموس به دنبال ضربه ای بروگ رفت اما با یک ضربه بلند و Chokeslam از Priest گرفتار گردید. بعداً ، پریست به یک ضربه پرتاب کننده رفت اما شیموس با ضربه زانو دوچرخه مقابله کرد.

شیموس از برخی حرکات جیو-جیتسو استفاده کرد که تا به حال ندیده بودم از آنها استفاده کند تا پریست را به یک قلاب پاشنه دار وارد کند. کشیش با برداشتن ماسک شیموس از آن خارج گردید. او سپس یک ضربه پاشنه چرخان دیگر و سپس حسابش برای پیروزی به ثمر رساند.

رتبه: ۳٫۷۵ ستاره. واقعاً خوب است ، به خصوص با توجه به اینکه پریست بخش زیادی از حرکت خود پس از رسلمنیا را از دست داده است.


الکسا بلیس اوا ماری را شکست می دهد

آه.

این کار با دعوا شروع می شود و جمعیت شعار می دهند “ما وایت می خواهیم!” اوا ماری سپس عروسک الکسا بلیس ، لیلی را می گیرد ، سیلی به آن می زند و سپس بلیس را با آن می زند. خوشبختی با مظلومیت ماری دیوانه گردید و با جرائم شلخته روبرو گردید. دودروپ به اوا ماری می گوید که به او اعتقاد دارد ، سپس بلیس با DDT ماری را می زند و او را سنجاق می کند.

پس از مسابقه Doudrop اعلام می کند ، “و بازنده این مسابقه اوا ماری است!”

رتبه: ۰ ستاره. آنچه انتظارش را داشتید.


رندی اورتن و ریدل عناوین برچسب خام را بردند

ما قهرمانان تیم برچسب جدیدی داریم. رندی اورتون و ریدل در بازی افتتاحیه SummerSlam AJ Styles و Omos را شکست دادند و اورتون برای گرفتن پین به RKO در AJ Styles ضربه زد. Omos گهگاه برای بازی در نقش مرد بزرگ غالب صحبت می کند. اموس سرانجام ریدل را با یک چوکاسم چوبی در لبه حلقه صاف کرد ، اما او نتوانست ای جی را از خوردن RKO نجات دهد. اورتون به عنوان ستاره مسابقه انتخاب گردید و توانست از این رکورد برای پیروزی استفاده کند.

مسابقه خیلی کوتاه بود ، زیرا درست در همان لحظه ای که داشت به سرعت ضربه می زد به پایان رسید. امیدوارم این بدان معنا باگردید که ما در پرداخت بعدی به ازای نمای بعدی ، بازی دقیق تری خواهیم داشت. در هر صورت ، ما اولین بازی روی کارت را با خوشحالی به پایان رساندیم. تماشاگران از دیدن اورتون و ریدل به عنوان قهرمانان تیم برچسب جدید خشمگین گردیدند. این دو در مورد کیف پول Money in the Bank که کوربین از بیگ E سرقت کرده است ، اختلاف نظر دارند.

بدشانسی بارون کوربین همچنان ادامه دارد ، زیرا Big E او را پس از پایان بزرگ در مسابقه Kickoff Show محکم کرد. بیگ E پول خود را در کیف بانک پس از مسابقه پس گرفت.


منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت