کوین فایگ می گوید احتمالا فیلم جدیدی از انتقام جویان به این زودی اتفاق نمی افتد

2021-08-23
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 11-disney-avengers-endgame

مارول در حال حاضر بر ساخت مجموعه جدیدی از شخصیت ها متمرکز است.


Marvel Studios

بیوه سیاه آمد و رفت ، شانگ چی و افسانه ده حلقه تنها چند هفته تا انتشار گسترده فاصله دارد و ما فقط یک تریلر جدید برای Eternals داشتیم ].

آیا به طور منطقی باید انتظار داشته باشیم که فیلم جدیدی از انتقام جویان در آینده نزدیک به مرحله اجرا برسد؟ احتمالاً نه.

در مصاحبه اخیر با Collider Kevin Feige ، رئیس استودیو مارول ، توضیح داد که در حالی که فیلم جدیدی از Avengers در حال پیشرفت است ، به احتمال زیاد مدتی طول خواهد کشید تا ما ابرقهرمانان مارول را در یک تیم متحد کنیم. پروژه بزرگ آلا انتقام جویان: پایان بازی.

“من فکر می کنم ما می خواهیم از زمان پایان بازی زمان معقولی برای شروع یک حماسه جدید ، که در حال حاضر در حال انجام است و در حال حاضر شروع گردیده است ، وجود داشته باگردید.” “و سپس به زمان نیاز دارید ، همانطور که در فاز ۱ انجام دادید ، تا قبل از شروع جمع آوری همه افراد ، آن حماسه را بسازید.”

که منطقی است. Marvel Phase 4 بسیار در حال انجام است و نه فقط از نظر اکران سینمایی مانند Black Widow. وانداویژن ، شاهین و سرباز زمستان و لوکی همه در دیزنی پلاس در نیمه اول امسال منتشر گردیدند. مرد عنکبوتی: هیچ راهی برای خانه و ابدال انتظار می رود که اواخر امسال به سینماها بیاید. نقطه ای در آینده نزدیک با توجه به Avengers: Endgame پرفروش ترین فیلم تاریخ است ، آنها دیوانه خواهند بود که این کار را نکنند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت