کانال های ویدئویی Amazon Prime: همه چیز شامل می شود و هزینه آن چقدر است

2021-08-23
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 screen-shot-2021-05-28-at-2-58-04-pm.png

آمازون

قطع سیم کابل تلویزیون می تواند طاقت فرسا باگردید. تعداد زیادی نام جدید و خدمات پخش وجود دارد ، مکان های زیادی برای دریافت برنامه های تلویزیونی و فیلم ها و گزینه های قیمت گذاری بسیار زیاد که تعیین اینکه کدام یک برای شما مناسب است مانند یک بازی بی پایان ضربه محکم و ناگهانی است. به Amazon Prime Video ، که شامل اشتراک عضویت در Amazon Prime شما است ، یکی از این گزینه ها است. بیشتر برای مجموعه اصلی مانند The Marvelous Mrs. Maisel ، The Expanse ، Tom Clancy's Jack Ryan و Prequel Lord of the Rings [ ، همچنین میزبان هزاران ساعت برنامه تلویزیونی و فیلم است که می توانید بلافاصله مانند Netflix پخش کنید. به آنها از نام های معروف مانند HBO ، Starz ، Showtime ، Discovery Plus ، Paramount Plus و MLB.TV تا خدمات تخصصی مانند BritBox و Sundance Now متغیر هستند. به اشتراک PBS ، از جمله PBS Kids و PBS Masterpiece.

بنابراین آیا افزودن هر کدام از آنها ارزشمند است؟ آنها چگونه با گزینه های مستقل مانند HBO Max مقایسه می شوند؟ مقایسه این انتخاب با کانالهای Roku و Apple TV چگونه است؟ سرویس های دیگر مانند Netflix یا Disney Plus در کجا مناسب هستند؟ بیایید آن را تجزیه کنیم. آنچه را که عضویت اصلی Prime در اختیار شما قرار می دهد نادیده بگیرید. در اینجا نکات برجسته وجود دارد.

 how-to-tech-tips-logo-badge.png

برت پیرس/CNET
 • ارسال رایگان یک شبه میلیون ها محصول
 • تحویل تاریخ انتشار رایگان
 • ۵٪ نقدی با کارت آمازون پرایم
 • معاملات الکسا
 • نامحدود پخش ویدیوی Amazon Prime پخش


  این تنها بخشی از ۲۱ مزایای هر عضو است. هزینه عضویت در Prime ، قبل از افزودن هرگونه کانال Amazon Video Video ، سالانه ۱۱۹ دلار است. ] screen-shot-2021-05-28-at-4-40-15-pm.png ” height=”618″ width=”1092″/>

  آمازون دارای بیش از ۱۰۰ کانال Prime Video است.


  آمازون

  کانال های ویدئویی Amazon Prime چیست و چگونه می توانم آنها را دریافت کنم؟

  کانال ها افزودنی های اختیاری مشترکان Prime هستند ، با پرداخت هزینه ماهانه اضافی ، که دسترسی به برنامه های تلویزیونی ، فیلم ها را در صورت تقاضا یا پخش مستقیم ارائه می دهند. و سایر محتوای ویدئویی از ارائه دهنده. مشترکین می توانند از همه دستگاه های Prime Video سازگار ، از جمله از طریق برنامه Amazon Prime Video در تلویزیون های هوشمند و دستگاه های پخش ، تلفن ها و رایانه های لوحی Android و iOS ، رایانه ها و دستگاه های Fire TV خود Amazon و تبلت های Fire به محتوا دسترسی داشته باشند.

  ثبت نام در یک کانال خاص برای اعضای Prime آسان است.

  1. وارد حساب آمازون خود شوید.
  2. لیست کانالهای آمازون را مرور کنید.
  3. کانال مورد نظر خود را پیدا کنید و آن را انتخاب کنید.
  4. روی بنر اصلی بالای لیست نمایش ها و فیلم ها کلیک کنید.
  5. یک دکمه ، معمولاً “۷ روز آزمایشی رایگان” یا “شروع به کار” (در صورت عدم ارائه آزمایشی) را مشاهده خواهید کرد. روی آن کلیک کنید.
  6. پین خود را وارد کنید (اگر یکی از آنها را تنظیم کرده اید).
  7. برای خرید جزئیات را تأیید کنید.

  تمام. هنگامی که خرید را تأیید کردید ، حساب آمازون شما ، معمولاً به صورت ماهانه ، هزینه کانال را دریافت می کند و به همه برنامه ها و فیلم های تلویزیونی آن دسترسی فوری خواهید داشت.

  من ندارم یک اشتراک Prime آیا می توانم از کانال های Prime استفاده کنم؟

  شماره. فقط مشترکین پرایم فعال می توانند کانال های پرایم را اضافه کنند. آمازون همچنین به کاربرانی که قبلاً دعوت گردیده بودند تا مزایای حمل و نقل را با یکی از اعضای Prime دعوت کنند ، دسترسی نمی دهد. برای اطلاع از جزئیات به بخش Prime Video Channels اینجا مراجعه کنید. ، کمدی ، عاشقانه و LQBTQ. در اینجا نگاهی به برخی از مهمترین آنها و هزینه آنها می اندازیم. کانالها

  آیا می توانم تلویزیونهای زنده را در کانالهای ویدئویی Amazon Prime تماشا کنم؟

  بله ، اما انتخاب محدود است.

  “کانالهای” معمولی زنده به معنای تلویزیون کابلی ، مانند ABC ، ​​CBS ، CNN ، ESPN ، Fox و بقیه ، به عنوان کانال های ویدئویی Prime در دسترس نیستند. برای تماشای آن ها باید مشترک کابلی یا سرویس پخش مستقیم تلویزیون مانند YouTube TV یا Sling TV شوید که ۲۰ دلار در ماه شروع می شود. [۱۹۶۵۹۰۰۵] آمازون یک “راهنمای زنده” ارائه می دهد ، با این حال ، شامل برنامه های تلویزیونی و فیلم هایی است که به شکل شبکه شبکه تنظیم گردیده اند. برخی از آنها رایگان هستند ، نیازی به اشتراک ندارند و برخی دیگر هنگام عضویت در یک کانال باز می شوند. برای مثال ، کانال فوقانی ثابت کننده هنگامی که در کانال ویدیویی Discovery Plus Prime مشترک می شوید در راهنمای زنده موجود است.

   http://www.cnet.com/


  در حال پخش:
  این را تماشا کنید:

  تصاحب MGM آمازون برای Prime Video بزرگ است – اما نه …  ۳:۳۴

  آیا اشتراک در HBO Max از طریق کانال های ویدئویی Prime ارزان تر است؟ در مورد کانال های دیگر مانند MLB.TV؟ چه چیزی است؟ مشترکاً برای آمازون ، اشتراک از طریق کانال ها در مقایسه با اشتراک مستقیم خدمات ، باعث صرفه جویی در هزینه نمی شود. برای مثال ، افزودن HBO به عنوان یک کانال آمازون ۱۴٫۹۹ دلار در ماه هزینه دارد و اشتراک مستقل HBO Max به همان میزان هزینه دارد.

  استفاده از برنامه HBO Max همچنین به شما امکان دسترسی به محتواهای بیشتری از جمله اصلی HBO Max و نمایش های تئاتری را می دهد که در صورت تماشا از طریق کانال ویدیویی HBO Prime در دسترس نیستند. اما می توانید از اشتراک Prime Video خود برای ورود به برنامه HBO Max استفاده کنید. به

   hbo-max-Discover-plus-cnet-2021-006

  خدمات متعددی ، از جمله HBO و Discovery Plus ، به عنوان کانال های آمازون یا به عنوان برنامه های مستقل.


  سارا تیو/CNET

  اگر هزینه کانالهای ویدئویی یکسان (یا بیشتر) باگردید ، گذر از طریق آمازون چه جذابیتی دارد؟

  برخی از خدمات مانند BritBx ، Acorn TV و CuriosityStream تخفیف های سالانه ارائه می دهند که به عنوان کانالهای اصلی در دسترس نیستند. به عنوان مثال ، کانال BritBox ماهانه ۶٫۹۹ دلار به عنوان Prime Channel و از طریق برنامه مستقل آن هزینه دارد ، اما اشتراک مستقل نیز با ۷۰ دلار در سال در دسترس است که به ۵٫۸۳ دلار در ماه می رسد. گذشته از MLB.TV ، تقریباً تمام کانالهای ویدئویی Prime فقط اشتراک ماهانه دارند. این است که یک مکان را فراهم می کند – برنامه Prime Video ، رایانه لوحی Fire یا Fire TV – برای دسترسی به محتوای چندین ارائه دهنده. به عنوان مثال ، به جای تماشای Mare of Easttown از طریق برنامه جداگانه HBO Max ، آن را در Prime Video تماشا کنید. صورتحساب نیز توسط یک منبع مرکزی (خود آمازون) انجام می شود. محتوای کانالها نیز اغلب در فهرستهای جستجوی آمازون گنجانده گردیده است ، بنابراین پیدا کردن آن در دستگاههای Fire TV یا جستجوی صوتی Alexa آسان تر می شود. با حداکثر ۱۰۰ دوست

  آیا می توانم همه سرویسهای پخش جریانی خود را با آمازون همراه کنم؟ Netflix ، Hulu ، ESPN ، Disney Plus ، Apple TV Plus؟

  با عرض پوزش ، خیر. هنوز هیچ یک از این خدمات مستقل به عنوان کانال آمازون در دسترس نیست. برای تماشای محتوا از آن خدمات باید از برنامه های جداگانه آنها استفاده کنید.

  بیشتر بخوانید : ۱۰ راه برای صرفه جویی در هزینه جریان

  محتوای PBS عبارت است از در حال حاضر رایگان چرا باید هزینه آن را از طریق Amazon Prime پرداخت کنم؟

  زیرا آمازون به شما بیشتر می دهد. PBS دارای چند کانال مانند PBS Kids و PBS Masterpiece (به ترتیب ۴٫۹۹ دلار و ۵٫۹۹ دلار در ماه) است که شامل محتوایی است که در جاهای دیگر نیز موجود است – از جمله اشتراک اساسی Amazon Prime و برنامه های جداگانه PBS Kids و PBS – به صورت رایگان. به طور کلی کانالهای PBS Prime دارای انتخاب بزرگتر و قسمتهای فعلی بیشتری نسبت به جایگزینهای رایگان هستند. ] تفاوت کانالهای ویدئویی Prime با Roku یا Apple TV چگونه است؟

  با محبوبیت کانالهای آمازون ، سایر ارائه دهندگان جریان نیز از آن پیروی می کنند. برنامه تلویزیونی اپل کانال هایی را بسیار شبیه به آمازون ارائه می دهد ، البته با انتخاب های کمتر. و Roku دارای سیستم اشتراک حق بیمه خود در The Roku Channel است که مشابه هر دو است ، اما باز هم با انتخاب کانال های اضافی کوچکتر از آمازون.

   screen-shot-2019-03-18- در-4-59-36-بعد از ظهر

  برنامه تلویزیون اپل نیز دارای کانال هایی است. روکو هم همینطور.


  سارا تیو/CNET

  از کجا می توانم درباره عضویت در کانال های ویدئویی Prime اطلاعات بیشتری کسب کنم؟

  برای اطلاعات بیشتر صفحه پشتیبانی ویدئوی Prime Amazon و صفحه اصلی [۱۹۴۵۹۹۰۵] را ببینید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت