Netflix در مقابل HBO Max در مقابل Disney Plus در مقابل Paramount Plus در مقابل طاووس در مقابل Discovery Plus

2021-08-23
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

پخش جریانی بیش از هر زمان دیگری محبوب است و هیچ نشانه ای از کاهش سرعت را نشان نمی دهد. دیزنی پلاس قبلاً از ۱۱۶ میلیون مشترک عبور کرده است ، HBO Max دارای یک ردیف جدید و ارزان تر است و نمایش های اصلی تئاتر را اضافه می کند تقریباً هر ماه ، در حالی که طاووس دفتر را اضافه کرده و قراردادی را برای جریان WWE امضا می کند. Quibi به سرعت آمد و رفت (و در حال حاضر به نوعی دوباره بازگشت ) ، اما انتخاب های جدید همچنان ادامه دارد ، از جمله Discovery Plus و Paramount Plus . و Apple TV Plus ، Amazon Prime Video ، Hulu ، Showtime و Netflix را فراموش نکنید.

بله ، این یک لیست بزرگی از بهترین گزینه های سرویس پخش و تعداد گزینه های جدید می تواند بسیار زیاد باگردید. در این مقاله ما به شما کمک می کنیم که متوقف شوید ، یک نفس عمیق بکشید و در چشم انداز پخش شلوغ حرکت کنید. در اینجا به تفکیک چند سرویس جدید جریان اصلی اخیر و نحوه مقایسه آن می پردازیم.

بیشتر بخوانید: بهترین معاملات پخش برای Netflix ، Disney Plus ، HBO Max و بیشتر

 http: //www.cnet.com/

بازیکنان

بسیاری از سرویس های پخش کننده برای زمان و هزینه شما در سال ۲۰۲۱ رقابت می کنند ، و ما قصد نداریم همه آنها را در اینجا پوشش دهیم. در تلاش برای اینکه این لیست بیشتر قابل کنترل باگردید ، ما بر نحوه تمرکز پنج پخش کننده جدید جدیدتر-Disney Plus ، HBO Max ، Peacock ، Discovery Plus و Paramount Plus-در مقایسه با Netflix ، بزرگترین نام در جریان ، تمرکز می کنیم.

در اینجا مختصری در مورد هر یک آمده است.

آنجلا لانگ/CNET

وقتی به جریان فکر می کنید ، احتمالاً به Netflix فکر می کنید. سرویسی که از این لیست الهام گرفته است با بیش از ۲۰۰ میلیون مشترک ، فهرست گسترده فیلم ها و نمایش های تلویزیونی و ادغام تقریباً در هر تلویزیون یا دستگاه هوشمند متصل ، همچنان غالب ترین بازیکن میدان است. با ۱۴ دلار در ماه برای محبوب ترین طرح استاندارد (ارزان ترین گزینه آن ۹ دلار) ، مقرون به صرفه ترین سرویس پخش تلویزیونی در این لیست نیست ، اما نوار همه سرویس های دیگر در مقایسه با آن است.

مرور Netflix ما را بخوانید به

آنجلا لانگ/CNET

دیزنی دارای تعداد دیوانه کننده ای از شخصیت ها و حق رای دادن و تمام عضلات خود را روی دیزنی پلاس خم می کند. خانه جنگ ستارگان ، مارول ، پیکسار ، نشنال جئوگرافیک و همه فیلم ها و مجموعه های تلویزیونی کلاسیک دیزنی ، با هزینه ۸ دلار در ماه ، دشوار نیست که بدانید چرا مردم به استریمر هجوم آورده اند. کسانی که به دنبال اضافه کردن Hulu و ESPN Plus هستند می توانند یک بسته نرم افزاری با ۱۴ دلار در ماه بگیرند.

نظر دیزنی پلاس ما را بخوانید.

آنجلا لنگ/CNET

جانشین HBO ، HBO Max WarnerMedia بر اساس کانال کابلی پرطرفدار با افزودن مجموعه ها و فیلمهای اصلی و کتابخانه بیشتر از سایر ویژگیها از جمله بازپخش دوستان و نظریه بیگ بنگ ، خیابان کنجد و کریسمس DC Comics ، از جمله زک اسنایدر از Justice League. با نرخ عادی ۱۵ دلار در ماه ، این یکی از گرانترین گزینه ها است ، اما برای سال ۲۰۲۱ این بدان معناست که شما می توانید به جای رفتن به یک تئاتر ، همه نمایش های تئاتر Warner Bros را از خانه تماشا کنید. نسخه HBO Max با هزینه کمتر و ۱۰ دلار در ماه با پشتیبانی تبلیغاتی در ماه ژوئن وارد گردید ، اما فیلم های تئاتری مانند The Suicide Squad ، Matrix 4 یا Dune را در اختیار نخواهد داشت و بارگیری تلفن همراه را مجاز نمی داند.

بررسی HBO Max ما

سارا تیو/CNET

در حالی که HBO Max یکی از گران ترین گزینه ها است ، طاووس تنها در این لیست با یک ردیف است که در واقع رایگان است. ارائه جریان NBCUniversal دارای کتابخانه رو به رگردیدی است که شامل تکرار بازدیدهای قبلی NBC مانند The Office ، ۳۰ Rock and Parks و تفریح ​​، نسخه های اصلی جدید از جمله احیای Saved By The Bell و فیلم های حقوقی مانند جان ویک و هری پاتر است. اخبار و ورزشهای زنده نیز در دسترس هستند و WWE در ماه مارس به این سرگرمی پیوست. در حالی که برخی از این موارد به صورت رایگان در دسترس است ، برای تجربه کامل نیاز به اشتراک ۵ دلار در ماه برای تماشای تبلیغات یا ماهانه ۱۰ دلار برای بدون آگهی است.

نظر طاووس ما را بخوانید.

ViacomCBS

نام جدید CBS All Access ، پارامونت پلاس این تجربه را دارد و برنامه های MTV ، BET ، Comedy Central ، CBS و دیگر کانال ها و مارک های ViacomCBS ، فیلم هایی از استودیو Paramount Pictures و برخی از نسخه های اصلی مانند Picard را اضافه می کند. مانند CBS All Access ، پیشنهاد جدید همچنین به شما امکان می دهد ایستگاه CBS محلی خود را ، از جمله ورزشهای زنده و اخبار محلی ، در اکثر بازارها پخش کنید. قیمت اولیه ۶ دلار در ماه برای یک اشتراک پشتیبانی گردیده از آگهی است ، و پخش بدون آگهی با ۱۰ دلار در ماه در دسترس است.

توجه داشته باشید که برنامه اصلی جدید ۵ دلار دسترسی به کانالهای محلی CBS زنده را کاهش می دهد. برای نگه داشتن ایستگاه CBS محلی خود باید از برنامه ۱۰ دلاری بدون آگهی استفاده کنید.

نظر پارامونت پلاس ما را بخوانید.

دیسکاوری پلاس

دیسکاوری در ماه ژانویه با سرویس جدیدی که مناسب نامگذاری گردید به جنگهای جریان پیوست. کشف پلاس. سرویس جدید که ۵ دلار در ماه با تبلیغات یا ۷ دلار در ماه بدون هزینه ارائه می دهد ، محتواهای مختلف شبکه های خود از جمله Discovery Channel ، Food Network ، TLC ، Animal Planet و HGTV را گرد هم می آورد. همچنین محتوای A&E ، The History Channel و Lifetime را ارائه می دهد.

درباره Discovery Plus بیشتر بخوانید.

بیشتر بخوانید: ما بهترین خدمات پخش ۲۰۲۱ را رتبه بندی می کنیم

نحوه جمع آوری آنها

پشتیبانی دستگاه

Netflix دیزنی حداکثر HBO طاووس پارامونت پلاس دیسکاوری پلاس
برنامه Android بله بله بله بله بله بله
برنامه iOS بله بله بله بله بله بله
روکو بله بله بله بله بله بله
تلویزیون آتش آمازون بله بله بله بله بله بله
اپل تی وی بله بله بله بله بله بله
تلویزیون Android بله بله بله بله بله بله
Chromecast بله بله بله بله بله بله
ایکس باکس بله بله بله بله بله بله
پلی استیشن بله بله بله بله بله شماره

بخشی از دلیل اینکه Netflix همچنان قهرمان باقی می ماند فقط کاتالوگ عظیم و وضعیت اولین حرکت کننده نیست (هرچند هر دو کمک می کنند). همچنین اغلب در ارائه ویژگی های جدید بهترین است. این برنامه بارگیری تلفن همراه را ارائه می دهد و سالهاست نسخه اصلی آن را با کیفیت ۴K HDR منتشر می کند (اگرچه برای تماشای با کیفیت بالاتر به گرانترین برنامه Premium آن نیاز دارید). Netflix همچنین از در دسترس بودن برنامه آن در تقریباً در هر تلویزیون هوشمند و پلتفرم پخش که فکرش را می کنید سود می برد.

دیزنی پلاس ، با این حال ، درست بر روی دم پادشاه جریان جاری است. دستگاه پخش کننده موش دارای بارگیری های تلفن همراه است ، مجموعه گسترده ای از محتوای ۴K HDR ، به مردم اجازه می دهد تا بیشتر تماشا کنند و این کار را با قیمت ۸ دلار در ماه که ارزان تر از مقرون به صرفه ترین برنامه Netflix غیر HD است ، انجام می دهد. در حالی که کتابخانه محتوای آن در ایالات متحده بیشتر دوست خانواده است ، کسانی که به دنبال هر چیزی Disney/Marvel/Lucasfilm/Pixar (شبکه ای نه چندان کوچک) هستند از Disney Plus بسیار خوشحال خواهند گردید.

 wandavision-ep-6-1

WandaVision مارول استودیو انحصاری دیزنی پلاس است.


استودیو مارول

HBO Max شروع سختی داشت ، فاقد ویژگی هایی مانند ۴K HDR ، بارگیری تلفن همراه یا حتی برنامه هایی برای Roku یا Amazon Fire TV بود ، اما با گذشت زمان شروع به پیدا کردن جایگاه خود کرد. نسخه های اصلی مانند تئاتر ۲۰۲۱ Warner Bros. و Zack Snyder's Justice League با کیفیت ۴K HDR پخش می شود ، برنامه تلفن همراه امکان بارگیری را فراهم می کند و برنامه ها در نهایت برای همه سیستم عامل های اصلی تلویزیون در دسترس هستند. هنوز “Max Original” برای مطابقت با موفقیتهایی مانند Netflix The Queen's Gambit یا Disney's The Mandalorian منتشر نگردیده است ، اما HBO Max کتابخانه ای قوی دارد که همه چیز را از دوستان ارائه می دهد. و بازی تاج و تخت تا خیابان کنجد و لونی تونز.

مانند HBO Max ، طاووس شروع کندی داشت اما در ماه های اخیر بهبود یافته است. در ماه ژوئن سرانجام یک برنامه برای Amazon Fire TV اضافه کرد تا حضور خود را در همه سیستم عامل های اصلی تکمیل کند ، و حتی دارای ۴K HDR در برخی عناوین است. بارگیری تلفن همراه نیز وجود دارد ، و افزودنی های The Office ، Modern Family و WWE Network مطمئناً برای کتابخانه آن فاقد کتابخانه است. با این حال ، به عنوان تنها سرویس با ارائه رایگان امتیاز دریافت می کند.

پارامونت پلاس ، نام جدید CBS All Access ، قدیمی ترین گروه در این گروه است و والد ViacomCBS امیدوار است که تغییر نام تجاری به آن زندگی تازه ای برای رقابت با دیگران ببخگردید. این برنامه قبلاً در همه سرویسهای اصلی برنامه دارد و بارگیری تلفن همراه و ۴K HDR را برای برخی عناوین ارائه می دهد. خانه Star Trek و SpongeBob – به علاوه جریانهای محلی CBS – آن را به گزینه جالبی تبدیل کرده است ، اما برای رقابت با دیگران به موارد بیشتری نیاز دارد. نمایشهای جدید اعلام گردیده برای این سرویس شامل Halo ، spinoff Yellowstone 6666 و احیای iCarly است.

Discovery Plus دیگر پخش کننده اصلی جدید است. این برنامه در اکثر سیستم عامل ها ، اما نه در همه ، و برخی از محتوای ۴K HDR دارد. با این حال ، بارگیری تلفن همراه ندارد و کتابخانه محتوای آن فاقد بازدیدهای اصلی ارائه گردیده توسط دیگران است. با این وجود ، اگر از طرفداران Pawn Stars ، House Hunters یا Cake Wars هستید ، این گزینه برای شما مناسب است.

دیسکاوری و مالک HBO Max WarnerMedia ادغام ۴۳ میلیارد دلار در ماه مه را اعلام کردند ، اما این بدان معنی است که این خدمات دقیقاً برای خدمات پخش دو شرکت هنوز مشخص نیست.

پشتیبانی دستگاه

Netflix دیزنی حداکثر HBO طاووس پارامونت پلاس دیسکاوری پلاس
برنامه Android بله بله بله بله بله بله
برنامه iOS بله بله بله بله بله بله
روکو بله بله بله بله بله بله
تلویزیون آتش آمازون بله بله بله بله بله بله
اپل تی وی بله بله بله بله بله بله
تلویزیون Android بله بله بله بله بله بله
Chromecast بله بله بله بله بله بله
ایکس باکس بله بله بله بله بله بله
پلی استیشن بله بله بله بله بله شماره
 006-برنامه های بسیار جاری-روی-تلویزیون-اپل

HBO Max ، Netflix و Disney Plus از بزرگترین آنها هستند اسامی در “جنگهای جاری”.


سارا تیو/CNET

آزمایشات رایگان چطور؟

در روزهای اولیه پخش ، آزمایشات رایگان فراوان بود. حالا نه چندان زیاد.

هر سه نفر از وزنه های اصلی جریان اصلی – Netflix ، Disney Plus و HBO Max – دوره های آزمایشی رایگان را در روزهای اولیه خود ارائه کردند و از آن زمان همه این گزینه را کنار گذاشته اند. در حال حاضر پارامونت پلاس یک ماه آزمایشی رایگان دارد ، در حالی که Discovery Plus یک هفته آزمایشی را ارائه می دهد.

اما خوشبختانه ، صرف نظر از اینکه در کدام سرویس یا خدمات ثبت نام می کنید ، همچنان می توانید اشتراک خود را در هر زمان لغو کنید.

راهنمای پخش بیشتر برای ۲۰۲۱

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت