نرخ بازپرداخت وام مسکن برای ۲۳ آگوست ۲۰۲۱: نرخ ها آسان می شود

2021-08-23
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 007-cnet-finance-mortgage-signage

سایمون داوسون/گتی

امروزه چند نرخ بازپرداخت مهم کاهش یافته است. بازپرداخت های ثابت ۱۵ ساله و بازپرداخت های ثابت ۳۰ ساله نرخ متوسط ​​خود را کاهش دادند. در عین حال ، میانگین نرخ های بازپرداخت های ثابت ۱۰ ساله ثابت ماند. نرخ بهره بازپرداخت مجدد هرگز سنگ نمی شود – اما نرخ ها از نظر تاریخی پایین بوده است. اگر قصد دارید خانه خود را مجدداً تأمین مالی کنید ، ممکن است زمان مناسبی برای بستن نرخ مناسب باگردید. اما مثل همیشه ، قبل از تأمین مالی مجدد ، ابتدا اهداف و شرایط شخصی خود را در نظر بگیرید و وام دهنده ای بخرید که بتواند بهترین نیازهای شما را برآورده کند.

نرخهای بازپرداخت ۳۰ ساله ثابت

برای بازپرداختهای ثابت ۳۰ ساله ، نرخ متوسط ​​در حال حاضر ۲٫۹۹ is است ، که ۵ واحد پایه نسبت به آنچه که یک هفته پیش مشاهده کردیم ، کاهش یافته است. (یک امتیاز پایه معادل ۰٫۰۱٫ است.) یکی از دلایل تأمین مجدد وام ۳۰ ساله از مدت کوتاه مدت وام این است که پرداخت ماهانه خود را کاهش دهید. به همین دلیل ، اگر در پرداخت ماهانه خود با مشکل روبرو هستید ، تأمین مالی ۳۰ ساله می تواند ایده خوبی باگردید. با این حال ، نرخ بهره برای بازپرداخت ۳۰ ساله به طور معمول بیشتر از نرخ های بازپرداخت ۱۵ ساله یا ۱۰ ساله خواهد بود. همچنین پرداخت وام شما بیشتر طول می کگردید.

بازپرداخت ۱۵ ساله با نرخ ثابت

متوسط ​​نرخ سود فعلی برای بازپرداخت های ۱۵ ساله ۲٫۳۰ is است که نسبت به یک هفته قبل ۱ واحد کاهش داشته است. با تأمین مالی مجدد ثابت ۱۵ ساله ، پرداخت ماهیانه بیشتری نسبت به وام ۳۰ ساله خواهید داشت. از طرف دیگر ، در بهره خود صرفه جویی می کنید ، زیرا وام را زودتر پرداخت می کنید. همچنین به طور معمول نسبت به وام ۳۰ ساله نرخ بهره کمتری دریافت خواهید کرد. این می تواند به شما در پس انداز بیشتر کمک کند.

بازپرداخت مجدد ۱۰ ساله با نرخ ثابت

متوسط ​​نرخ سود فعلی برای بازپرداخت ۱۰ ساله ۲٫۳۳ is است ، بدون تغییر از آنچه در هفته گذشته شاهد بودیم. در مقایسه با بازپرداخت ۳۰ ساله و ۱۵ ساله ، بازپرداخت مجدد ۱۰ ساله معمولاً دارای نرخ بهره کمتر اما پرداخت ماهانه بیشتر است. تأمین مالی مجدد ۱۰ ساله می تواند به شما کمک کند تا خانه خود را بسیار سریعتر پرداخت کنید و در سود خود صرفه جویی کنید. فقط مطمئن شوید که بودجه و وضعیت مالی فعلی خود را به دقت در نظر بگیرید تا مطمئن شوید که می توانید پرداخت ماهانه بیشتری را پرداخت کنید.

جایی که نرخ ها پیش می روند

ما با استفاده از داده های جمع آوری گردیده توسط Bankrate ، که متعلق به شرکت مادر CNET است ، روندهای نرخ بازپرداخت را پیگیری می کنیم. در اینجا جدولی با میانگین نرخ های بازپرداخت مجدد توسط وام دهندگان در سراسر ایالات متحده آمده است:

میانگین نرخ بهره بازپرداخت مجدد

محصول نرخ یک هفته پیش تغییر
بازپرداخت ثابت ۳۰ ساله [۱۹۶۵۹۰۱۸] ۲٫۹۹ [ ۳٫۰۴ [ -۰٫۰۵
پالایش ثابت ۱۵ ساله ۲٫۳۰ [ ۲٫۳۱ [ -۰٫۰۱
بازسازی ثابت ۱۰ ساله ۲٫۳۳ [[۱۹۶۵۹۰۱۸] ۲٫۳۳ [ N/C

نرخ ها تا ۲۳ آگوست ۲۰۲۱٫

نحوه یافتن بهترین نرخ بازآفرینی

هنگام جستجوی نرخ های بازپرداخت آنلاین ، مهم است که به خاطر داشته باشید که مالی خاص شما وضعیت بر نرخ پیشنهادی شما تأثیر می گذارد نرخ بهره شما تحت تأثیر شرایط بازار و سابقه اعتبار و درخواست شما قرار می گیرد.

به طور کلی ، شما می خواهید نمره اعتباری بالا ، نسبت استفاده از اعتبار کم ، و سابقه پرداخت های مداوم و به موقع برای به دست آوردن بهترین نرخ بهره را داشته باشید. تحقیق در مورد نرخ بهره به صورت آنلاین همیشه ایده خوبی است ، اما برای بدست آوردن نرخ بازپرداخت دقیق خود باید با یک متخصص وام مسکن تماس بگیرید. همچنین باید هزینه ها و هزینه های بسته گردیدن را که ممکن است پس انداز احتمالی تأمین مالی مجدد را جبران کند ، در نظر بگیرید.

همچنین شایان ذکر است که در ماه های اخیر ، وام دهندگان با الزامات خود سختگیرانه عمل کرده اند. به این ترتیب ، اگر رتبه اعتباری محکمی ندارید ، واجد شرایط تأمین مالی مجدد – یا نرخ پایین – نخواهید بود.

قبل از درخواست تأمین مالی مجدد ، باید درخواست خود را تا حد ممکن قوی کنید تا بهترین نرخ های موجود را بدست آورید. اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، سعی کنید اعتبار خود را با نظارت بر گزارش های اعتباری خود ، با استفاده از اعتبار مسئولانه و مدیریت دقیق امور مالی خود بهبود بخشید. همچنین مطمئن شوید که پیشنهادات چندین وام دهنده را با یکدیگر مقایسه می کنید تا بهترین نرخ را دریافت کنید.

چه زمانی باید مجدداً تأمین مالی کنم؟

به طور کلی ، ایده خوبی است که مجدداً سرمایه گذاری کنید اگر می توانید نرخ بهره کمتری از نرخ بهره فعلی خود دریافت کنید ، یا اگر نیاز به تغییر مدت وام خود دارید. در حالی که نرخ های بهره در چند ماه گذشته پایین بوده است ، هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه آیا تأمین مالی مجدد برای شما مناسب است ، باید به بیش از نرخ بهره بازار توجه کنید.

برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا تامین مالی مجدد برای شما مناسب است ، همه عوامل از جمله مدت اقامت در خانه فعلی خود ، مدت مدت وام و میزان پرداخت ماهانه خود را در نظر بگیرید. همچنین به خاطر داشته باشید که هزینه های بسته گردیدن و سایر هزینه ها ممکن است مستلزم سرمایه گذاری اولیه باگردید.

برخی از وام دهندگان در ماه های اخیر الزامات خود را تگردیدید کرده اند ، بنابراین اگر استانداردهای آنها را برآورده نکنید ، ممکن است نتوانید با نرخ های بهره ارسال گردیده – یا حتی اصلاً تأمین مالی مجدد – تأمین مالی مجدد داشته باشید. بازپرداخت مجدد با نرخ بهره کمتر می تواند در دراز مدت برای شما صرفه جویی کند و به شما کمک کند تا وام خود را زودتر پرداخت کنید. اما تجزیه و تحلیل دقیق هزینه و فایده برای تأیید اینکه انجام این کار منطقی است ضروری است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت