بهترین دماسنج کودک برای سال ۲۰۲۱

2021-08-23
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

داشتن توانایی کنترل سریع و دقیق دمای نوزاد در شرایط عادی بسیار مهم است ، اما در پی همه گیری کووید -۱۹ از اهمیت بیشتری برخوردار گردید. تب می تواند نشانه بسیاری از بیماری های مختلف باگردید ، از سرماخوردگی معمولی گرفته تا عفونت گوش تا بیماری های جدی تری مانند مننژیت یا COVID-19. هرچه زودتر تشخیص دهید که کودک شما تب دارد ، زودتر می توانید با متخصص اطفال خود تماس بگیرید و علت آن را دریابید. به همین دلیل است که هر والدین باید دماسنج قابل اطمینان را آماده کنند.

اما هنگام انتخاب دماسنج نوزاد موارد زیادی را باید در نظر گرفت. به عنوان مثال ، می توانید دما را از چندین نقطه بدن ، از جمله دهان ، زیر بغل ، راست روده ، گوش و پیشانی ، اندازه گیری کنید. آکادمی اطفال آمریکا توصیه می کند که دمای کودک را از راه راست اندازه گیری کنید ، زیرا این کار دقیق ترین اندازه گیری دمای داخلی بدن را به شما می دهد. با این حال ، چسباندن دماسنج در باسن نوزاد همیشه راحت ترین روش نیست ، چه برسد به خوشایندترین روش (برای کودک یا والدین). با در نظر گرفتن این ، داشتن گزینه ها بسیار خوب است – و گزینه های زیادی وجود دارد.

برای اینکه نگاهی جامع به بازار دماسنج نوزاد داشته باشم ، من طیف وسیعی از دماسنج ها را نمونه برداری کردم و آنها را روی خودم ، دختر ۱۰ ماهه ام و پسر ۳ ساله ام آزمایش کردم. هر یک از گزینه های موجود در این لیست کار می کند ، اما برخی از آنها بهتر از دیگران هستند. به مطالعه بهترین دماسنج های کودک ۲۰۲۱ ادامه دهید.

Alex Nishimoto/CNET

Amplim دارای برخی از دماسنج های پیشانی با بالاترین رتبه در آمازون ، و پس از تجربه عملی ، به راحتی می توان دلیل آن را تشخیص داد. Amplim 1701 CA1 محبوب ترین مدل این شرکت است. این دماسنج پیشانی مادون قرمز باریک و ارگونومیک از نظر قیمت در حدود ۳۰ دلار ارزش زیادی را ارائه می دهد.

دماسنج به لطف صفحه LCD بزرگ دیجیتالی با نور پس زمینه دو رنگ روشن ، به راحتی قابل خواندن است. وقتی همه چیز عادی است ، صفحه نمایش سبز است. اما وقتی درجه حرارت بالا تشخیص داده شود ، صفحه قرمز روشن می شود. برای هگردیدار بیشتر ، هنگامی که تب تشخیص داده می شود ، دستگاه بطور مداوم بوق می زند. مرکز کنترل بیماری تب را درجه حرارت ۱۰۰٫۴ درجه فارنهایت یا بیشتر تعریف می کند.

طرح چهار دکمه باعث می شود که حالت ها را تغییر دهید و به خواندن قبلی ذخیره گردیده در حافظه نگاه کنید. Amplim 1701 CA1 فقط چند ثانیه طول می کگردید تا پیشانی شما را از فاصله ۱٫۲ اینچی دور اسکن کند و تا زمانی که مویی در راه نباگردید و خیلی سریع آن را عقب نکشید ، اندازه گیری دما ثابت است (نکته مفید: صبر کنید برای اینکه بوق دوم قبل از برداشتن دماسنج به صدا درآید تا بررسی شود). با بازگشت به حالت های دماسنج ، ۱۷۰۱ CA1 دارای تنظیماتی برای سطوح ، برای بررسی مواردی مانند شیشه شیر کودک است. و اتاقها ، برای اندازه گیری دمای محیط. این دماسنج همچنین برای پدرانی که Star Trek را دوست دارند وقتی مامان به دنبال آن نیست ، عمل می کند.

Alex Nishimoto/CNET

اگر کودک خود را همه جا با خود می برید ، پس ۳-in Fridababy -1 دماسنج گوش ، پیشانی + بدون لمس یک همراه عالی برای سفر خواهد بود. Fridababy 3-in-1 یک دماسنج مادون قرمز مانند Amplim است ، اما اندازه جمع و جور آن به این معنی است که فضای کمتری را در کیف پوشک شما اشغال می کند. اندازه دماسنج ۹٫۵ اینچ و وزن آن فقط ۴ اونس است و یک کیف پارچه ای با بند پارچه ای برای ذخیره سازی به همراه دارد.

این دماسنج کوچک اما قدرتمند است و قرائت دما را در حدود یک ثانیه برمی گرداند. اگرچه نام آن “بدون لمس” است ، اما اندازه گیری دما از پیشانی برای خواندن دقیق نیاز به تماس با پوست دارد. بیت بدون لمس به حالت شیء اشاره می کند ، که می توانید از آن در غذا ، بطری ها و سایر چیزهای بسیار داغ که ممکن است بخواهید قبل از قرار دادن در دهان کودک بررسی کنید ، استفاده کنید. گزینه دوم برای اندازه گیری دمای بدن با Fridababy از طریق گوش است. برداشتن درپوش مغناطیسی اطراف سنسور یک پروب را نشان می دهد که به راحتی در گوش شما قرار می گیرد.

صفحه LCD با نور پس زمینه روشن است و خواندن آن آسان است. سه رنگ آن مطابق با دما است – سبز در حالت عادی ، زرد برای تب پایین و قرمز برای تب بالا. یکی از ویژگی هایی که من به ویژه از آن استقبال می کنم حالت خاموش برای بررسی دمای دخترم در هنگام خواب است.

Fridababy 3-in-1 یک دماسنج کوچک مفید است ، گرچه قیمت آن در حدود ۵۰ دلار است.

Alex Nishimoto/CNET

آیا دماسنج گوش بهترین انتخاب برای نوزاد است؟ من می گویم “نه” ، زیرا اگر فرزند شما شبیه دختر من باگردید ، با آدامس و میخ با شما می جنگند تا مانع از ورود این کاوشگر به گوش آنها شوید. اما اگر ایده دماسنج گوش را دوست دارید و فکر می کنید کودک شما بهتر از من تحمل می کند ، Braun Thermoscan 7 بهترین است.

دماسنج جمع و جور است اما به دلیل اندازه آن به طرز شگفت انگیزی سنگین است ، که به آن حس محکمی می دهد که حس کیفیت را منتقل می کند. بدنه به گونه ای طراحی گردیده است که به راحتی در دست شما قرار می گیرد و هنگامی که آن را روشن می کنید با یک نمایش نور چند رنگ بر روی صفحه نمایش دیجیتالی برخورد می کنید. این بسیار شیک است ، اما دوباره باید قیمت خرده فروشی آن ۵۰-۶۵ دلار باگردید.

Braun تنها برای گوش ، دارای بسته ای از ۲۰ فیلتر لنز برای پوشاندن نوک پروب است که شرکت توصیه می کند پس از هر بار استفاده ، آن را تعویض کنید. برای برداشتن لنز استفاده گردیده ، کافی است ماشه را بکشید تا آن را به سطل زباله بیندازید. من به شما توصیه می کنم این ویژگی را به کودک ۳ ساله خود نشان ندهید ، زیرا یک دستگاه اندازه گیری دقیق طراحی گردیده را به یک اسباب بازی گران قیمت تبدیل می کند که کلاه های پلاستیکی را روی اتاق پرتاب می کند.

Braun که از دقت صحبت می کند ، وعده های دقت چاپ گردیده روی جعبه را اجرا می کند. قرائتها یکنواخت بود و هیچ گاه بیش از ۰٫۲ درجه از یک به بعد متفاوت نبود. شما نیز به سرعت نتیجه می گیرید و حدود دو ثانیه از ابتدا تا انتها طول می کگردید – یک چشم بر هم زدن برای بزرگسالان که خودآزمایی می کنند ، اما تا ابد هنگامی که در تلاش هستید تا کاوشگر را در داخل مجرای گوش نوزاد تکان دهنده نگه دارید. به با این حال ، براون Thermoscan 7 را به عنوان یک دماسنج به بازار عرضه می کند که با رگردید کودک شما سازگار می شود و دارای کالیبراسیون های مختلف برای ۰ تا ۳ ماه ، ۳ تا ۳۶ ماه و ۳۶ ماه به بالا است ، بنابراین این یکی می تواند یک سرمایه گذاری بلند مدت خوب باگردید. به این معنا که فرض کنیم فرزندان شما در سه سالگی بیشتر همکاری می کنند.

Alex Nishimoto/CNET

این یکی دیگر از پرفروش ترین های آمازون از Amplim است. قیمت آن تقریباً ۱۷۰۱ CA1 است اما دکمه های کمتری برای نگرانی دارد. این طراحی ساده تر به ظاهر تمیزتر و ساده تری کمک می کند در حالی که استفاده از آن در جعبه آسان است. همچنین دارای ویژگی هایی است که آن را از خواهر و برادرش متمایز می کند.

برای شروع ، روش خواندن دما در پیشانی متفاوت است. این مدل از شما می خواهد که یک طرف پیشانی را به طرف دیگر بکشید. این کار را می توان بدون دست زدن به پوست انجام داد ، اگرچه هنوز باید بسیار نزدیک (کمتر از نیم اینچ فاصله) باشید. به همین دلیل ، Amplim دیگر ممکن است از این مزیت برخوردار باگردید ، زیرا همانطور که در اینجا توضیح داده ایم ، نشستن آرام چیزی نیست که نوزادان دوست دارند انجام دهند. اما Amplim 2001 F1 با چند کاره بودن این نقص را جبران می کند. برداشتن درپوش یک پروب حسگر مخروطی را نمایان می کند و دماسنج را به طور خودکار به حالت گوش تغییر می دهد. علاوه بر این ، یک دکمه مخصوص حالت کودک وجود دارد که کالیبراسیون مخصوص کودکان زیر سه سال را فعال می کند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت