تیلور سویفت پیش از انتشار مجدد Red به TikTok ملحق می شود

2021-08-23
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 تیلور سویفت

Swiftie TikTok بسیار جالب تر گردید.


آنجلا ویس/خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

برخی از ما مدتی است که در Taylor Swift TikTok زندگی می کنیم ، اما فقط یک چیز را از دست داده است – خود تیلور. همه چیز در روز دوشنبه با پیوستن ستاره بزرگ جهان به اولین شبکه اجتماعی ویدیویی با انتشار اولین TikTok تغییر کرد.

همگام سازی لب با Screwface Capital توسط خواننده رپ انگلیسی دیو ، که حاوی اشعار “سریع مانند تیلور” است ، ستاره اعلام کرد نسخه های وینیل بازنشر آلبوم Red او برای پیش فروش موجود است. حتی اگر این اولین TikTok او بود ، تغییرات سوئیفت به همان اندازه جابجایی بود که بین تور عشق در Stadium Story (و شما متعلق به من هستید) (اگر می دانید ، می دانید).

“در حال حاضر بسیاری در جریان است: وینیل قرمز (نسخه من) در سایت من پیش فروش گردیده است و اوه من در tiktok هستم اجازه دهید بازی ها شروع شوند.” هشتگ #swiftok.

در قطعه کوتاهی ، سوئیفت ما را به یاد سال شلوغی انداخت ، با فراخوانی برای انتشار آلبوم گرمی سال فولکلور (منتشر گردیده در ۲۴ ژوئیه ۲۰۲۰) ، Evermore (منتشر گردیده در ۱۱ دسامبر ، ۲۰۲۰) و Fearless (نسخه تیلور) ، که در آوریل منتشر گردید. او با یادآوری این نکته که Red (نسخه تیلور) امسال در ۱۹ نوامبر به بازار عرضه می شود ، به پایان رساند ، با رژ لب قرمز روشن ، موهای بلند و بلندترین موهایش در سالهای گذشته ، لرزش های قرمز در آخرین کلیپ به طور کامل بی نقص بود. به

در اوایل ماه جاری ، سوئیفت لیست کامل ۳۰ قطعه آلبوم را در اختیار ما قرار داد ، که شامل آهنگ های ناشناخته قبلاً از طاق ، و همچنین ترانه های رونان ، Better Man و Babe خواهد بود. قرمز (نسخه تیلور) همچنین شامل نسخه ۰ دقیقه ای یکی از مشهورترین آهنگهای او ، All Too Well است-چیزی که تا زمانی که سویفت وجود خود را در آگوست تأیید نکرد ، چیزی بیش از یک افسانه نبود.

این اگر رویاهای مربوط به تیلور سویفت را به اندازه کافی تکرار کنید می تواند به حقیقت برسد. با آن ، ما اکنون آن را آشکار می کنیم: قرمز (نسخه تیلور) شایسته گرمی است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت