T-Mobile سال رایگان Apple TV Plus را به Magenta اضافه می کند ، برنامه Magenta Max

2021-08-23
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 برنامه iPhone: Apple TV+

Sarah Tew/CNET

T-Mobile یک امتیاز جدید به برخی از برنامه های خود اضافه می کند ، یک سال رایگان Apple TV Plus . روز دوشنبه شرکت مخابراتی بی سیم اعلام کرد که ۱۲ ماه اپل تی وی پلاس را در برنامه های Magenta یا Magenta Max خود به کاربران جدید و فعلی ارائه می دهد.

این معامله ، که از ۲۵ آگوست در دسترس خواهد بود ، همچنین به کسانی که دارای برنامه های قدیمی Sprint مانند Sprint Unlimited Plus یا Sprint Premium و همچنین “مشتریان واجد شرایط T-Mobile برای مشاغل” هستند ، اشتراک رایگان می دهد. کسانی که در برنامه های Magenta 55 Plus ، Magenta Military ، Magenta First Responders حامل هستند نیز واجد شرایط خواهند بود. لیست کامل برنامه ها را می توانید در سایت T-Mobile پیدا کنید.

اگر از کاربران واجد شرایط T-Mobile هستید ، این پیشنهاد را در برنامه T-Mobile یا با مراجعه به my.t-mobile.com پیدا خواهید کرد. افرادی که برنامه های Sprint قدیمی تری دارند می توانند به سایت promotions.t-mobile.com مراجعه کرده و کد تبلیغاتی “۲۰۲۱APPLETVP1” (بدون نقل قول) را وارد کنند تا یک سال رایگان دریافت کنند.

T-Mobile و اپل این قرارداد را در اختیار مشترکان جدید و فعلی Apple TV Plus و همچنین کسانی که قبلاً سرویس پخش اپل را در گذشته امتحان کرده اند ، قرار می دهند. اگر قبلاً Apple TV Plus دارید ، بازخرید پیشنهاد T-Mobile این اشتراک را برای سال آینده متوقف می کند و پیشنهاد شرکت مخابراتی به جای آن انجام می شود.

نقض داده های T-Mobile : چگونه از داده های خود محافظت کنیم

اگر تا به حال Apple TV Plus نداشته اید و اخیراً محصول جدید اپل خریداری کرده اید (مانند iPhone جدید ، iPad ، iPod touch ، Apple TV یا Mac) می توانید این معامله T-Mobile را با سه ماه رایگان که اپل در مجموع ۱۵ ماه از Apple TV Plus به شما می دهد ، ترکیب کنید.

تا ۳۱ ژوئیه ۲۰۲۲ فرصت دارید تا برای دریافت سال رایگان ثبت نام کنید. پس از گذشت ۱۲ ماه ، بار دیگر ۵ دلار در ماه هزینه خدمات اپل از شما دریافت می شود.

مشارکت اپل و T-Mobile برای هر دو شرکت منطقی به نظر می رسد زیرا شرکت های مخابراتی بی سیم به دنبال افزایش ارزش برنامه های نامحدود گران قیمت خود هستند و خدمات استریم برای افزودن مشترکین به نظر می رسد.

T-Mobile قبلاً اشتراک رایگان Netflix را با برنامه های Magenta و Magenta Max خود ارائه می دهد در حالی که AT&T HBO Max را به کسانی که دارای بهترین ، نامحدود نخبگان خود هستند ارائه می دهد.

در همین حال ، Verizon با برنامه های Play More یا Get More و همچنین یک سال رایگان Discovery Plus ، بسته نرم افزاری Disney را به افراد ارائه می دهد. بسته به برنامه شما ، اشتراک های رایگان Apple Music ، Apple Arcade و Google Play Pass را نیز ارائه می دهد.

بیشتر بخوانید: بهترین معاملات خدمات پخش

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت