قیمت Mario Kart Live: Home Circuit امروز به ۶۰ دلار کاهش یافته است ، اما تنها در صورت انتخاب لوئیجی

2021-08-23
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 mario-kart-live-floor

Scott Stein/CNET

لوئیجی در دنیای نینتندو از عشق کافی برخوردار نیست و این جالب نیست. او به اندازه برادر کوتاهتر خود دارای استعداد است ، به علاوه او ارواح را نشان می دهد که در اوقات فراغت خود سرپرست هستند. وقت آن است که برادر ماریو برتر عشق بیشتری داشته باگردید ، و این دقیقاً همان چیزی است که در این معامله اتفاق می افتد. شما می توانید تخفیف عظیمی بر روی Mario Kart Live: Home Circuit ، بازی ای که ویراستار ما با وسواس نینتندو اسکات استاین می گوید ، خانه او را در دست خود گرفت ، با ۴۰ دلار ارزانتر از قیمت استاندارد در Best Buy ، دریافت کنید. امروز. تنها صید؟ این معامله تنها در صورت خرید لوئیجی کار می کند.

Mario Kart Live: Home Circuit تمام لذت بازی مسابقه ای را که می شناسید و دوست دارید می برد و از نظر فیزیکی آن را در خانه شما قرار می دهد. شما یک ماشین مسابقه لوئیجی دریافت می کنید که یک دوربین روی آن قرار دارد و در خانه اصلی خود رانندگی می کنید ، و هنگامی که با Nintendo Switch خود بازی می کنید ، به نظر می رسد که خانه شما به یکی از پیست های مسابقه ماریو کارت تبدیل گردیده است.

این یک تجربه وحشی است ، تجربه ای که باعث می شود حیوانات خانگی خود را دیوانه کنید تا زمانی که کارت نیاز به شارژ مجدد دارد. اگر منتظر معامله در مورد این بازی ابتکاری بودید ، قدم بردارید.

 http://www.cnet.com/


در حال بازی:
این را تماشا کنید:

پیست خانگی ماریو کارت خانه من را به یک میدان مسابقه تبدیل کرد۳:۴۴

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت