حریم خصوصی آیفون: چگونه برنامه اپل برای تعقیب کودک آزاری بر شما تأثیر می گذارد

2021-08-23
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 iphone-12-pro-max-product-promo-hoyle-2021

اپل با دستگاه های خود نگرانی های مربوط به حریم خصوصی را افزایش می دهد.


اندرو هویل/CNET

اپل مدتهاست خود را به عنوان سنگر امنیت ، و به عنوان یکی از تنها شرکت های فناوری که واقعاً به حریم خصوصی کاربران اهمیت می دهد . اما فناوری جدیدی که برای کمک به رایانه iPhone ، iPad یا Mac طراحی گردیده است در تشخیص تصاویر و ویدئوهای سوءاستفاده از کودکان ذخیره گردیده بر روی آن دستگاه ها ، بحث گردیدید در مورد حقیقت پشت وعده های اپل را برانگیخته است.

در ۵ اوت ، اپل اعلام کرد یک ویژگی جدید در iOS 15 ، iPad OS 15 ، WatchOS 8 و MacOS Monterey به روز رسانی نرم افزار طراحی گردیده است تا تشخیص دهد آیا افراد دارای تصاویر یا فیلم های سوء استفاده از کودکان هستند دستگاه آنها این کار را با تبدیل تصاویر به قطعات کد منحصر به فرد ، که به عنوان هش معروف هستند ، بر اساس آنچه نشان می دهند ، انجام می دهد. سپس هش ها با پایگاه داده ای از محتوای شناخته گردیده استثمار کودکان که توسط مرکز ملی کودکان مفقود گردیده و استثمار گردیده مدیریت می شود ، بررسی می شوند. اگر تعداد مشخصی از کبریت ها پیدا گردید ، به اپل هگردیدار داده می شود و ممکن است تحقیقات بیشتری انجام دهد.

اپل اعلام کرد که این سیستم را برای حفاظت از حریم خصوصی افراد ، اسکن روی تلفن و فقط در صورت یافتن تعداد مشخصی کبریت ایجاد کرده است. اما کارشناسان حریم خصوصی ، که موافقند مبارزه با استثمار کودکان کار خوبی است ، نگران هستند که حرکات اپل راه را برای استفاده های گسترده تری باز کند که می تواند ، برای مثال ، مخالفان سیاسی و دیگر افراد بی گناه را در معرض خطر قرار دهد.

“حتی اگر اعتقاد دارید متیو گرین ، استاد دانشگاه جان هاپکینز ، که در زمینه فناوری های رمزنگاری کار کرده است ، توییت کرد. اپل اجازه نمی دهد از این ابزارها سوء استفاده شود ، هنوز باید نگران بود.

از سال نزدیک به ۱۰۰ گروه سیاست گذاری و حقوق ] با این حرکت مخالفت کنید ، در نامه ای سرگشاده به کوک امضا کنید که می گوید مزایای فناوری جدید اپل از هزینه های احتمالی بیشتر نیست. از مطالب سوء استفاده جنسی از کودکان (CSAM) ، ما نگرانیم که از آنها برای سانسور گفتار محافظت گردیده ، تهدید حریم خصوصی و امنیت افراد در سراسر جهان استفاده شود و پیامدهای فاجعه باری برای بسیاری از کودکان داشته باگردید. ” کمک در نامه ، امضاکنندگان آن شامل مرکز دموکراسی و فناوری ، اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا ، بنیاد الکترونیک مرز و Privacy International است. .

“ما نگران نیستیم زیرا ما نحوه عملکرد سیستم اپل را اشتباه می فهمیم. مشکل این است که ما دقیقاً نحوه عملکرد آن را درک می کنیم. فشارهای گردیدید دولت امیدواریم هم در حفاظت از کودکان و هم در ایجاد انگیزه برای پذیرش گسترده تر رمزگذاری موفق عمل کند. اما اشتباه نکنید که اپل در سراسر جهان با امنیت ، حریم خصوصی و آزادی بیان قمار می کند. ” ] – متیو گرین (matthew_d_green) 5 آگوست ۲۰۲۱

ویژگی جدید اپل و نگرانی هایی که پیرامون آن به وجود آمد ، نشان دهنده بحث مهمی در مورد تعهد این شرکت به حریم خصوصی است. اپل مدتهاست وعده داده است که دستگاه های آن و این نرم افزار برای محافظت از حریم خصوصی کاربران طراحی گردیده است. این شرکت حتی به این نتیجه رسید که با یک آگهی درست در خارج از سالن کنفرانس نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی ۲۰۱۹ آویزان گردیده است ، که می گوید: “آنچه در iPhone شما اتفاق می افتد روی iPhone شما باقی می ماند.”

” تیم کوک ، مدیرعامل اپل ، می گوید: “ما در اپل معتقدیم که حریم خصوصی یک حق اساسی بشر است. ] فناوری اسکن اپل بخشی از سه گانه n است ویژگی هایی که شرکت برای پاییز امسال برنامه ریزی کرده است. اپل همچنین دستیار صوتی Siri خود را قادر می سازد تا پیوندها و منابعی را به افرادی ارائه دهد که معتقد است ممکن است در شرایط جدی مانند کودک در خطر باشند. مدتی بود که حامیان چنین ویژگی را درخواست می کردند.

همچنین یک ویژگی را به برنامه پیام های خود اضافه می کند تا از کودکان در برابر محتوای واضح محافظت کند ، خواه در مکالمه پیام کوتاه حباب سبز یا چت رمزگذاری گردیده iMessage با حباب آبی. این قابلیت جدید به طور خاص برای دستگاه های ثبت گردیده در حساب iCloud کودک طراحی گردیده است و در صورت تشخیص ارسال یا دریافت تصویر صریح به شما هگردیدار می دهد. مانند Siri ، این برنامه در صورت نیاز پیوندها و منابع را نیز ارائه می دهد. تصاویری که در برنامه پیام های آن ارسال یا دریافت می شوند.


اپل

در اینجا تفاوت های ظریفی وجود دارد ، که بخشی از این امر است که چرا اپل گام غیرمعمول در انتشار مقالات تحقیقاتی ، سوالات متداول و سایر اطلاعات را قبل از راه اندازی برنامه ریزی گردیده برداشت.

در اینجا همه چیز شما آمده است. باید بدانید:

چرا اپل اکنون این کار را انجام می دهد؟

ویژگی همگام سازی کتابخانه عکس iCloud اپل ، تصاویر و فیلم ها را بین دستگاه های شخص و سرورهای شرکت همگام می کند.


اپل

این غول فناوری گفت مدتی است در تلاش است راهی برای جلوگیری از استثمار کودکان بیابد. مرکز ملی کودکان مفقود گردیده و استثمار گردیده در سال گذشته بیش از ۶۵ میلیون گزارش از مطالب دریافت کرده است. اپل گفت که این نسبت به گزارش ۴۰۱ ۲۰ سال قبل بسیار بیشتر است.

“ما همچنین می دانیم که ۶۵ میلیون پرونده گزارش گردیده تنها بخش کوچکی از آنچه در گردش است ، است.” جولی کوردوآ ، سرپرست Thorn ، غیرانتفاعی گفت: مبارزه با استثمار کودکان که از تلاش های اپل پشتیبانی می کند. وی افزود که قوانین ایالات متحده از شرکت های فناوری می خواهد که در صورت پیدا کردن مواد سوء استفاده کننده گزارش دهند ، اما آنها را مجبور به جستجوی آنها نمی کند. فیس بوک ، مایکروسافت ، توییتر و گوگل (و شرکت تابعه آن در یوتیوب) همگی از فناوری های مختلفی برای اسکن سیستم خود برای بارگذاری های غیرقانونی غیرقانونی استفاده می کنند. و برخی فایل های دیگر حداقل از سال ۲۰۱۹٫

چیزی که سیستم جدید اپل را منحصر به فرد می کند این است که برای اسکن دستگاه های ما طراحی گردیده است نه اطلاعات ذخیره گردیده در سرورهای شرکت.

سیستم اسکن هش فقط برای عکس های ذخیره گردیده در کتابخانه عکس iCloud ، که یک سیستم همگام سازی عکس است که در دستگاه های اپل تعبیه گردیده است ، اعمال می شود. تصاویر و فیلم های ذخیره گردیده در برنامه عکس های تلفن ، رایانه لوحی یا رایانه ای که از iCloud Photo Library استفاده نمی کند ذخیره نمی شود. بنابراین ، به نوعی ، مردم می توانند در صورت عدم استفاده از خدمات همگام سازی عکس iCloud اپل ، انصراف دهند.

آیا می توان از این سیستم سوءاستفاده کرد؟

 gettyimages-1203788550

چین به گردیدت تجسس و گفتار سیاسی را سانسور می کند.

این س isn'tال مطرح نیست که آیا اپل باید برای مبارزه با استثمار کودکان ، آنچه را که می تواند انجام دهد ، انجام دهد. این که آیا شرکت باید از این روش استفاده کند یا نه. تصور کنید اگر دولت چین بتواند به نحوی مخفیانه داده های مربوط به عکس معروف سرکوب گردیده تانک من از اعتراضات دموکراتیک سال ۱۹۸۹ در میدان تیان آن من را به سیستم محتوای استثمار بچه ها توسط اپل اضافه کند. به به عنوان مثال ، سیستم عکس ها را اسکن نمی کند – تطابق بین کد های هش را بررسی می کند. پایگاه داده هش نیز در تلفن ذخیره می شود ، نه پایگاه داده ای که روی اینترنت نشسته است. اپل خاطرنشان کرد که از آنجا که اسکن ها روی دستگاه اتفاق می افتد ، محققان امنیتی می توانند به راحتی نحوه عملکرد آن را بررسی کنند. کریگ فدریقی ، سرپرست مهندسی نرم افزار اپل ، کریگ فدریگی ، در مصاحبه ای در ۱۳ آگوست با وال استریت ژورنال گفت: “ما می خواستیم بتوانیم چنین عکس هایی را در ابر بدون مشاهده عکس افراد مشاهده کنیم.” “این کار تجزیه و تحلیل این نیست که” آیا از فرزند خود در حمام داشتید؟ ” یا ، در مورد آن ، “آیا شما عکس برخی از پورنوگرافی های دیگر را داشتید؟” این به معنای واقعی کلمه فقط با اثر انگشت دقیق تصاویر شناخته گردیده پورنوگرافی کودکان مطابقت دارد. ” یکی از راه ها این است که اپل قصد دارد هر بار یک هش یا یک کد منحصر به فرد برای پایگاه داده خود به صورت آنلاین توسط مرکز ملی کودکان مفقود و مورد استثمار به روز کند. اپل گفت که هش تنها با کمک حداقل دو سازمان ایمنی کودک جداگانه ایجاد می شود و متخصصان امنیتی می توانند هرگونه تغییر را در صورت وقوع شناسایی کنند. این شرکت گفت که سازمان های ایمنی کودکان نیز قادر خواهند بود سیستم های اپل را ممیزی کنند. پدر و مادرم تعدادی از من را داشتند ، من تعدادی از فرزندانم را داشتم ، و این حتی در بازی کمدی انیمیشنی The Dream Baby 2017 کارگردان Dreamworks. از آنجا که برنامه اپل عکس های ما را به این کد های هش تبدیل می کند و سپس آنها را با پایگاه داده شناخته گردیده از فیلم ها و عکس های سوء استفاده از کودکان بررسی می کند ، این شرکت در واقع موارد ما را اسکن نمی کند. این شرکت می گوید احتمال مثبت بودن کاذب کمتر از یک در یک تریلیون در سال است. و کودکان استثمار گردیده ، “اپل در سایت خود نوشت. “در نتیجه ، خطاهای سیستم یا حملات منجر به گزارش افراد بی گناه به NCMEC نمی شود.” به طور موثر ، این یک سیستم جداگانه است.

در آیفون هایی که به حساب [iCloud] کودکان وارد گردیده اند ، برنامه پیامها – که پیامک و iMessage را کنترل می کند – پیوست های پیغام ارسال گردیده یا دریافتی “را تجزیه و تحلیل می کند” تا مشخص شود آیا عکس وجود دارد یا خیر. جنسی صریح ” اگر چنین باگردید ، اپل به بچه ها هگردیدار می دهد که قصد ارسال یا مشاهده یک تصویر واضح را دارند. در آن زمان ، تصویر تار می شود و پیوندی به منابع در مورد مواجهه با این نوع تصاویر به کودک ارائه می شود. بچه ها هنوز می توانند تصویر را مشاهده کنند ، و اگر این اتفاق بیفتد ، به والدین هگردیدار داده می شود.

“این ویژگی طوری طراحی گردیده است که اپل به پیام ها دسترسی پیدا نمی کند.”

از آنجا که این سیستم صرفاً به دنبال تصاویر جنسی است ، بر خلاف تنظیمات iCloud Photos ، که با پایگاه داده ای شناخته گردیده از تصاویر کودک آزاری بررسی می شود ، احتمالاً سیستم مربوط به متن اپل چیزی شبیه به عکس های قانونی شما از فرزندان شما در وان حمام. اما اپل گفت که این سیستم فقط با گوشی هایی که تحت حساب iCloud کودک وارد گردیده اند ، کار می کند و این به منظور محافظت از کاربران iPhone در برابر قرار گرفتن غیر منتظره در معرض تصاویر واضح است.

اپل چه می گوید؟

اپل معتقد است که سیستم آن با در نظر گرفتن حریم خصوصی ساخته گردیده است ، با تضمینی که شرکت را از اطلاع از محتویات کتابخانه های عکس ما مطلع کرده و خطر سوء استفاده را به حداقل برساند.

فدریقی گفت که مصاحبه با وال استریت ژورنال که در ۱۳ اوت منتشر گردید ، بسیاری از سردرگمی ها را به ارتباطات ضعیف نسبت داد. در مصاحبه اش “ما آرزو می کنیم که این امر برای همه کمی واضح تر ظاهر می گردید زیرا ما نسبت به کاری که انجام می دهیم بسیار مثبت و قوی هستیم.”

او همچنین سعی کرد استدلال کند که ویژگی اسکن جدا از برنامه های دیگر اپل به کودکان در مورد ارسال یا دریافت تصاویر واضح در برنامه پیام های شرکت برای SMS یا iMessage هگردیدار دهید. در این مورد ، اپل گفت ، تمرکز بر آموزش والدین و فرزندان است و این تصاویر را بر اساس پایگاه داده تصاویر کودک آزاری اسکن نمی کند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت