بر اساس گزارش ، ۲۰۲۲ فورد اج به صورت چهار چرخ محرک کار می کند

2021-08-23
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

Ford Edge محبوب ممکن است در آینده فقط با سیستم چهار چرخ محرک ارائه شود.


فورد

کراس اوور مد فورد Edge فروش بزرگی برای مارک آبی-بیضی شکل بوده است ، اما سال آینده ممکن است این نام تجاری اگر نه در بازار و نه در جاده ، بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

به گفته Ford Authority ، این خودرو در سال ۲۰۲۲ دچار تغییراتی در سیستم محرکه می شود. منابع نشان می دهند که Edge در سال آینده مدل آینده با چهار چرخ محرک عرضه می شود. اگر این واقعیت دارد ، این یک تغییر تاریخی برای پلاک نام است ، که با انتخاب دو محور جلو یا چهار چرخ تقریباً در خط تولید مدل های خود در دسترس بوده است.

معلوم نیست چرا فورد این تغییر سوبارو را تغییر داد و خودروساز فوراً به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد ، اما این خبر خوبی برای افرادی است که در مناطق زندگی می کنند که در ماههای سردتر برف و یخ می بارد. حتی اگر یک راننده نرم مانند Edge در شرایط نامطلوب عملاً شکست ناپذیر باگردید ، اگر از سیستم دیفرانسیل تمام چرخ برخوردار باگردید و مجموعه خوبی از لاستیک های زمستانی داشته باگردید.

تغییر به چهار چرخ محرک فقط با Edge با این حال ، نشان دهنده تغییر استراتژی گسترده تر در خودروساز نیست ، حتی اگر SUV های Bronco و Bronco Sport فقط با کشش چهار گوشه به فروش برسند. جالب اینجاست که با برادر بزرگ Edge ، Explorer ، فورد به نوعی برعکس عمل می کند. برای سال ۲۰۲۲ ، اکسپلورر با بسته ST Line در دسترس خواهد بود که شامل تمام ظاهر مدل اسپرت ST با موتور چهار سیلندر کارآمدتر به جای موتور V6 دوقلو توربو به جای چرخ عقب است. تمام چرخ. اگر هنوز هم Explorer ST پرچرب می خواهید ، این خودرو در حال حاضر با دیفرانسیل عقب برای سال ۲۰۲۲ در دسترس است.

این تقریباً مشابه کامیون جمع و جور جدید ماوریک جدید است. مدل پایه ای که مجهز به پیشرانه هیبریدی است تنها درایو جلو دارد. اگر به اسکوات بیشتری نیاز دارید ، یک موتور چهار سیلندر ۲٫۰ لیتری EcoBoost نیز ارائه می شود. این خودرو به صورت استاندارد با دیفرانسیل جلو عرضه می شود ، هرچند که دیفرانسیل چهار چرخ برای افزایش ناچیز در دسترس است.

 http: //www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

۲۰۲۱ اولین رانندگی فورد برانکو: هیاهو را باور کنید۱۲:۱۹

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت