Shang-Chi مارول بسیار خوب است ، من متنفرم که نمی توانم آن را حتما ببینید

2021-08-23
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 شانگ چی و افسانه ده حلقه

شانگ چی و افسانه ده حلقه قرار است فقط در ۳ سپتامبر در سینماها اکران شود.


مارول

Marg's Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings یک هنرپیشه هنرهای رزمی جهانی است. مانند پلنگ سیاه قبل از آن ، شانگ چی اساس خود را در بهترین عناصر یک فیلم مارول قرار داده و سپس با ویژگی های خاص خود از آنها فراتر می رود. ترکیب ژانرها و ایجاد تعادل بین بازی و شوخی و داستان ، بهترین نوع پاپ کورن تابستانی است.

اما من قطعاً در این مدت هیچ ذرت بوداده ای نخوردم. ماسکی محکم به صورتم زده بودم در انتظار تاریک گردیدن تئاتر ، من تعجب کردم که آیا قطرات نامرئی ویروس کرونا از تماشاگران فیلم بدون نقاب پراکنده بالاخره می توانند از اقدامات احتیاطی من دزدکی عبور کرده و مرا آلوده کنند. آیا این ریسک محاسبه گردیده ای است که من اشتباه محاسبه کرده ام؟ آیا دیدن شانگ چی می تواند لغزشی باگردید که مرا به بیماری کووید -۱۹ در بین بچه های واکسینه نگردیده من تبدیل می کند؟

رفتن به تماشای یک فیلم ابرقهرمانی نباید آنقدر در کشمکش درونی باگردید ، اما ما اینجا هستیم. شانگ چی قرار است در تاریخ ۳ سپتامبر و تنها در سینماها روی پرده سینماها برود. این در حالی است که حرکت فردی در خطر COVID-19 برای همه متفاوت است. نوع دلتا در برخی نقاط به طور خطرناکی بیداد می کند (اما در برخی دیگر ، چندان بد نیست). احیای COVID-19 خطرات بازگشت به زندگی عادی را برای بسیاری تگردیدید کرده است (اما برای دیگران ، نه چندان زیاد). با وجود اینکه همه ما – از جمله استودیوهایی مانند مارول دیزنی – از چند ماه خوشبخت خوشحال بودیم که در حال حاضر ما می توانیم مانند گذشته به سینماها بپردازیم ، اما هنوز نمی توانیم (به استثنای همه افرادی که هستند).

توصيه كردن شانگ چي بعنوان يكي از موارد ضروري كه هنگام ديدن آن ممكن است تصميمي مرگ و زندگي باگردید ، دشوار است.

شانگ چی همچنین یک فیلم مهم فرانسوی اصلی برای نمایندگی آسیا در زمانی است که خشونت ضد آسیایی افزایش یافته است ، تا حدی به دلیل لفاظی های نژادپرستانه مربوط به COVID-19. ناامید کننده است که ظهور دلتا ممکن است مانع از آن شود که بسیاری از مردم آزادی شانگ چی را جشن بگیرند.

 شانگ چی و افسانه ده حلقه

سیمو لیو در نقش شانگ چی بازی می کند.


مارول

شانگ چی و افسانه ده حلقه چیزهای زیادی برای جشن گرفتن ارائه می دهد. مقایسه بین شانگ چی و پلنگ سیاه بسیار زیاد است و این برای هر دو فیلم تعریف می کند. هر دو داستانهای اصلی مارول هستند ، هر دوی آنها نقطه عطف نمایندگی هالیوود را نشان می دهند: اولین ابرقهرمانان سینمایی سیاه و سفید و اولین ابرقهرمانان آسیایی مارول ، در فیلم هایی که توسط کارگردانان این مجموعه ها کارگردانی گردیده و بسته بندی گردیده است.

و مانند پلنگ سیاه ، ابرقدرت شانگ- چی اصالت دیدگاه آن است.

کارگردان پلنگ سیاه ، رایان کوگلر ، با گرانش سیاسی نژادپرستی و استعمار در منشور مدینه فاضله آفریقایی خود ، واکاندا ، مقابله کرد. در شانگ چی ، زندگی دوگانه قهرمان ، یک ماشین سوار با رفتار ملایم که از گذشته اش به عنوان یک قاتل هنرهای رزمی استاد فرار می کند ، زمینه مناسبی برای پیچ و خم طرح ها و صحنه های مبارزات سرخوشانه است ، اما همچنین بازمانده از تجربه زنده آسیایی (

این “مبارزه بین این است که دائماً احساس کنید بین دو جهان هستید و واقعاً به هیچ کدام تعلق ندارید.” ستاره سیمو لیو در اولین نمایش فیلم گفت.

 شانگ چی و افسانه ده حلقه

شانگ چی داستان خود را بر حسب اندوه یک خانواده متمرکز می کند.


مارول

و کارگردان شانگ چی ، Destin Daniel Cretton ، هسته عاطفی فیلم را در مورد س questionالی دیگر که به گردیدت برای زمان ما مناسب است ، تثبیت می کند: چگونه اندوه ما و خانواده های ما را شکسته است؟ از واکنش های شنیدنی بینندگان در نمایش من ، بازگشت بن کینگزلی به دنیای سینمایی مارول یک پیروزی بی حد و حصر به نظر می رسید. Shang-Chi درست به نظر می رسد که شامل مجموعه های اکشن سنگین FX ، تخم مرغ عید پاک و اختراعات دوباره شخصیت های کلاسیک مارول است.

شانگ چی همچنین در نقطه ضعف مارول برتری دارد: صحنه های مبارزه تن به تن الکتریکی است. شانگ چی دست کم از دو نوع کلاسیک از هنرهای رزمی تصویر متحرک تقلید می کند-کونگ فو به سبک جکی چان و رقص بالتیک ووشیا ، سبکی که شاید بیشتر برای مخاطبان آمریکایی از Crouching Tiger ، Hidden Dragon شناخته گردیده باگردید. در شانگ چی ، تمام توالی های رزمی ارائه می شود.

از آنجا که حتی با وجود نوع دلتا ، نگرانی طرفداران فیلم درباره رفتن به سینما افزایش می یابد ، دیزنی گفت که قصد ندارد برنامه خود را برای نمایش شانگ چی به طور انحصاری در سینماها تغییر دهد. این بدان معناست که در همان روز از طریق Disney Plus دسترسی برتر با قیمت ۳۰ دلار در خانه در دسترس نخواهد بود ، همانطور که Black Widow و دیگر فیلم های بزرگ دیزنی در طول همه گیری همه گیر بوده اند.

“مطمئناً زمانی که برنامه خود را برنامه ریزی می کردیم … ما هیچ کس و هیچکس پیش بینی نکرده بودیم که کووید با نوع دلتا دوباره ظهور کند.” مدیر عامل دیزنی ، باب چاپک ، در ابتدای این ماه ، با اشاره به تعهد شرکت برای دادن شانگ- گفت: یک دوره انحصاری در سینماها. “در مقطعی باید سهم خود را در زمین بگذارید و بگویید” این کاری است که ما انجام خواهیم داد “، و آنجا بود که ما به شانگ چی رسیدیم.”

چاپک نشان داد که شانگ چی بلافاصله پس از پنجره ۴۵ روزه خود در سینماها به دیزنی پلاس می رود. تا اواسط اکتبر در آنجا قابل پخش است. این بسیار کوتاه تر از آن چیزی است که هر کس باید منتظر پخش اختصاصی تئاتر برای شروع پخش قبل از همه گیری باگردید.

اما همچنین سناریویی را تنظیم می کند که ممکن است نشانگر موفقیت شانگ چی باگردید.

 شانگ چی و ده حلقه

رقص رقابتی شانگ چی شبیه هیچ چیز دیگری در MCU نیست.


مارول

گیشه پلنگ سیاه جذابیت اصلی یک ابرقهرمان سیاه را احاطه کرد که توسط شخصیت های فرعی سیاه پوش احاطه گردیده بود و بیش از ۱ میلیارد دلار در سراسر جهان درآمد داشت. خارج از دنیای مارول ، سازندگان Crazy Rich Asians برای اطمینان از اکران سنتی فیلم در Netflix ، “حقوق غول پیکر” را در Netflix رد کردند ، زیرا دانستن فروش گیشه قوی ترین سیگنال به هالیوود خواهد بود که نباید ۳۰ سال دیگر منتظر بماند. قبل از ساختن فیلم دیگری با بازیگران تمام آسیایی.

اما محبوبیت جریان مبهم است و پیشگویی آنچه “جریان” محسوب می شود یک هنر بحث برانگیز است. بعلاوه ، دیزنی پلاس مشخص نکرده است که چند نفر عناوین آن را تماشا می کنند. به عنوان مثال ، Black Widow ، یک مورد نادر بود که دیزنی آمار جریان را به اشتراک گذاشت و گفت که اولین آخر هفته آن بیش از ۶۰ میلیون دلار خرید آنلاین ایجاد کرد که تقریباً معادل ۲ میلیون حساب دیزنی پلاس است. این مبلغ بیش از ۱۵۸ میلیون دلار فروش در گیشه جهان داشت.

 Black Widow

انتشار Black Widow قوی ترین هفته در گیشه ایالات متحده از زمان شروع همه گیری بود.


مارول

با این وجود ، حتی نمایش آنقدر ناامید کننده بود که اسکارلت یوهانسون ستاره از دیزنی به دلیل استراتژی انتشار شکایت کرد.

Black Widow بهترین هفته را در گیشه ایالات متحده از زمان شروع همه گیری نشان داد. این همچنین لحظه ای را رقم زد که تعداد COVID-19 پس از رسیدن به پایین ترین سطح ، شروع به افزایش کرد.

شاید شانگ چی ثابت کند که فیلم های انحصاری روی صفحه نمایش بزرگ می توانند بار دیگر گله ها را به سینما بازگردانند ، حتی اگر با این ایده که COVID-19 برای مدت زمان طولانی بخشی از زندگی ما خواهد بود ، کنار بیاییم. این یکی دیگر از انتظارات بزرگ برای ساختن فیلمی است که در حال حاضر فیلم های زیادی را در بر می گیرد.

اما اگر بتوانید این کار را با خیال راحت انجام دهید ، شانگ چی فیلمی است که ارزش بازگشت به سینما را دارد.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

طرح فاز ۴ مارول توضیح داده گردید۳:۰۴

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت