چند کارت اعتباری باید داشته باشید؟

2021-08-23
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1207061336

گتی

کارت های اعتباری مزایای زیادی را ارائه می دهند. آنها می توانند به افزایش نمره اعتباری شما کمک کنند. آنها خرید آنلاین را آسان می کنند. و آنها می توانند برای شما پول نقد و پاداش جدی دریافت کنند. اما هر کارت برای هر معامله به یک اندازه مناسب نیست. بسته به عادات خرج ، ترجیحات خرید و وضعیت مالی ، ممکن است داشتن چندین کارت اعتباری منطقی به نظر برسد – و از آنها به صورت استراتژیک برای استفاده از مزایا و مزایای مختلف استفاده کنید.

بر اساس نظرسنجی پاییز ۲۰۲۰ توسط دفتر اعتباری Experian ، آمریکایی ها به طور متوسط ​​۳٫۸۴ کارت اعتباری دارند. افراد مسن تمایل دارند کارت های اعتباری بیشتری داشته باشند ، به طوری که بیدبومرها و Gen Xers به ​​ترتیب میانگین ۴٫۶۱ و ۴٫۲۳ کارت اعتباری دارند.

در حالی که هیچ تعداد مطلق برای تعداد کارت اعتباری که باید داشته باشید وجود ندارد ، با افزایش مجموعه خود ، خطرات به همراه محدودیت کلی اعتبار شما افزایش می یابد. راهنمای نحوه مدیریت مجموعه کارت اعتباری خود را بخوانید.

تعداد کارت های اعتباری “مناسب” چقدر است؟

هیچ پاسخی برای همه این پرسش وجود ندارد که چند کارت اعتباری باید داشته باشید. به در عوض ، چندین عامل را برای تعیین تعداد مناسب خود در نظر بگیرید:

 • عادات هزینه: اگر می خواهید پاداش های کارت اعتباری خود را به حداکثر برسانید ، باز کردن چندین حساب کارت اعتباری برای استفاده از مزایای متفاوت آنها منطقی خواهد بود. برنامه های پاداش .

 • نمره اعتباری: هرچه تعداد کارت اعتباری بیشتر باگردید ، اعتبار بیشتری نیز باید با آن کار کنید. اگر تمام هزینه های خود را صرف یک کارت کنید ، می تواند منجر به نرخ استفاده از اعتبار بالا شود – درصد محدودیت اعتباری که استفاده می کنید – که می تواند به اعتبار شما آسیب برساند. اگر از مقدار زیادی از اعتبار موجود خود استفاده می کنید ، می توانید از امتیاز اعتباری خود خسته شوید. افزودن کارت های بیشتر به مجموعه می تواند میزان استفاده کلی شما را کاهش داده و به امتیاز اعتباری شما کمک کند. اگر به طور تصادفی پرداختی را از دست بدهید ، می تواند به اعتبار اعتباری شما آسیب برساند – حداقل ، با هزینه دیرکرد و سود (۱۹۶۵۹۰۱۱] اگر به افزودن اعتبار دیگر فکر می کنید ، هزینه دریافت خواهید کرد. کارت خود را به کیف پول خود بسپارید ، دلایل خود و مشکلات احتمالی را که با افزودن حساب دیگری با آن روبرو می شوید ، به دقت در نظر بگیرید.

  مزایای داشتن بیش از یک کارت اعتباری

  دلایل متعددی برای استفاده از بیش از یک کارت اعتباری وجود دارد. :

  • امتیاز اعتباری خود را افزایش دهید: هرچه حساب های اعتباری بیشتری داشته باشید و با مسئولیت پذیری از آنها استفاده کنید ، برای امتیاز اعتباری شما بهتر خواهد بود. همچنین ، هرچه اعتبار بیشتری از طریق کارت های اعتباری متعدد به دست آورید ، میزان استفاده از اعتبار شما پایین تر خواهد بود اگر کار خوبی را در مدیریت موجودی انجام دهید ، که می تواند بر نمره شما تأثیر مثبت بگذارد.

  • حداکثر پاداش ها و امتیازات: به ندرت می توانید دو کارت اعتباری پیدا کنید که پاداش ها و مزایای یکسانی ارائه دهند. یک کارت ممکن است برای دسته بندی هزینه های روزمره مانند مواد غذایی ، غذا و گاز جایزه های بزرگتری را ارائه دهد ، اما از مزایای کارت دوم برخوردار نیست. بسته به نحوه خرج کردن پول خود ، تکمیل یک یا چند کارت پاداش با نرخ پاداش محکم می تواند به شما در حداکثر رساندن امتیازات شما کمک کند.

  • انعطاف پذیری بیشتر در سفر: اگر در سفر هستید در خارج از کشور ، ممکن است با استفاده از کارت American Express یا Discover که در سطح بین المللی چندان پذیرفته نگردیده است ، مشکل داشته باشید. داشتن کارت اعتباری Visa یا Mastercard می تواند سفرهای بین المللی را بسیار ساده تر کند. همچنین ، اگر کارت دلخواه شما هزینه تراکنش خارجی را که بین ۱ to تا ۳ of از هر خرید بین المللی متغیر است ، دریافت می کند ، می تواند به داشتن یک کارت دوم که از این هزینه صرف نظر کند ، کمک کند.

  خطرات داشتن بیش از یک کارت اعتباری

  در حالی که داشتن بیش از یک کارت اعتباری در کیف پول شما دارای مزایای واضحی است ، اما برخی از اشکالات احتمالی و پرچم قرمز نیز باید در نظر داشته باشید:

  • پتانسیل بیشتر برای بدهی: اگر با هزینه بیش از حد دست و پنجه نرم می کنید ، افزودن کارت های اعتباری بیشتر به مخلوط می تواند بیشتر از فایده آسیب برساند. اگر فکر می کنید اعتبار بیشتر موجود شما را وسوسه می کند که هزینه بیشتری را خرج کنید ، تعداد کارت های خود را محدود کنید.

  • پیگیری سخت تر است: هرچه تعداد حساب های اعتباری بیشتری باز کنید ، پیگیری همه چیز سخت تر خواهد بود به می توانید با تنظیم پرداخت های خودکار و استفاده از برنامه بودجه بندی برای ردیابی همه معاملات در یک نقطه ، بار خود را سبک کنید ، اما حتی در این صورت ، ممکن است چیزی از بین برود. به علاوه ، با کارت های متعدد ، به خاطر سپردن اینکه از کدام یک برای افزایش پاداش ها و مزایای خود در هر خرید استفاده کنید ، یک چالش است.

  • ممکن است به اعتبار شما آسیب برساند: یک پرس و جو سخت اضافی در گزارش اعتباری شما تاثیری نخواهد داشت. بر اساس FICO ، یک پرسش معمولاً کمتر از پنج امتیاز از امتیاز شما می گیرد. اما اگر در یک دوره کوتاه برای چندین کارت اعتباری اقدام کنید ، می تواند تأثیر منفی بر اعتبار شما بگذارد.

  س FAالات متداول

  آیا داشتن چندین کارت اعتباری بر نمره اعتباری من تأثیر می گذارد؟

  استفاده از کارت های اعتباری متعدد می تواند از چند جهت بر نمره اعتباری شما تأثیر بگذارد. برای شروع ، هر بار که برای کارت اعتباری جدید درخواست می کنید ، درخواست سخت می تواند چند امتیاز از اعتبار اعتباری شما حذف کند. افتتاح چندین حساب همزمان می تواند سن متوسط ​​حساب های شما را کاهش دهد – یکی از معیارهای اعتبار شما – که می تواند بر نمره شما تأثیر منفی بگذارد. به طور منظم ، مانده های خود را نسبت به محدودیت های اعتباری آنها پایین نگه دارید و هر ماه صورت حساب های خود را به موقع پرداخت کنید – می تواند اعتبار شما را بیشتر از آنچه که می توانستید از یک کارت استفاده کنید ، بهبود بخگردید.

  اگر برای کارت دیگری درخواست کنم چه اتفاقی می افتد.

  درخواست کارت اعتباری معمولاً بر اعتبار اعتباری شما تأثیر می گذارد ، زیرا درخواست سختی در مورد گزارش های اعتباری شما حاصل می شود. با این حال ، رد گردیدن به هیچ وجه بر نمره اعتباری شما تأثیر نمی گذارد.

  در صورت رد گردیدن ، قبل از درخواست کارت دیگر صبر کنید. شرکت کارت اعتباری باید نامه ای برای شما ارسال کند و توضیح دهد که چرا رد گردیده اید. بسته به دلیل ، ممکن است بتوانید پیشرفت هایی در سابقه اعتباری خود داشته باشید تا شانس تأیید خود را هنگام درخواست کارت دیگری در آینده افزایش دهید.

  چگونه می توانم کارت اعتباری مناسب را انتخاب کنم؟

  انواع مختلفی از کارت های اعتباری را انتخاب کنید و تعیین اینکه کدام یک بهترین کارت اعتباری برای شما است ، می تواند چالش برانگیز باگردید. با در نظر گرفتن نمره اعتباری خود شروع کنید – کارت هایی که بهترین پاداش ها و امتیازات را ارائه می دهند برای کسانی است که دارای اعتبار خوب یا عالی هستند ، که معمولاً با نمره FICO 670 شروع می شود. کمتر از ستاره ای است ، قبل از درخواست وقت بگذارید تا امتیاز خود را افزایش دهید.

  بعد ، به این فکر کنید که چه نوع ویژگی هایی را در کارت می خواهید. اگر پاداش می خواهید ، بازگشت پول ، امتیاز یا مایل را ترجیح می دهید؟ در حالی که کارت های اعتباری با پول نقد پاداش های انعطاف پذیرتری را ارائه می دهند ، بسیاری از کارت های اعتباری مسافرتی پاداش های ثبت نام بزرگ و امتیازات یا مایل های ارزشمند را ارائه می دهند. و البته ، ببینید که کدام کارت پاداش می تواند به شما کمک کند تا بیشترین درآمد را با توجه به نحوه خرج کردن پول خود کسب کنید.

  در نهایت ، به سایر ویژگی هایی که در کارت اعتباری می خواهید فکر کنید ، مانند مزایای سفر فراتر از نقاط و مایل ها ، حمایت های بیمه ای یا تبلیغات ۰ AP APR. خرید کنید و چندین کارت اعتباری را مقایسه کنید تا مشخص شود کدام یک بیشترین ارزش را برای شما دارد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت