سامسونگ می گوید پیش خرید Z Fold 3 ، Z Flip 3 از مجموع فروش تاشو ۲۰۲۱ آن فراتر رفته است

2021-08-23
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 Samsung Z Flip 3

Sarah Tew/CNET

جدید سامسونگ Galaxy Z Fold 3 و Z Flip 3 با پیش خرید خوب عمل می کنند ، این شرکت مدعی است. چقدر خوب؟ دقیقاً مشخص نیست.

روز دوشنبه این شرکت اعلام کرد که “حجم پیش خرید” دستگاه های جدید “از فروش کل دستگاه های Galaxy Z تا سال ۲۰۲۱ پیشی گرفته است.” با این حال ، سامسونگ فاش نمی کند که چند دستگاه از سری Z پیش خرید گردیده یا چند تاشو در سال جاری فروخته گردیده است.

در سال ۲۰۲۰ ، اولین سال با Fold and a Flip ، شرکت تحلیلگر Strategy Analytics سامسونگ را در حدود ۲ میلیون تاشو فروخته در سطح جهانی قرار داد. امسال این شرکت تخمین زده است که سامسونگ حدود ۵٫۲ میلیون فروخته است ، بخش کوچکی از ۱٫۳۵ میلیارد تلفن هوشمندی که انتظار می رود امسال فروخته شود.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

Galaxy Z Flip 3 نقد و بررسی: The Prime- تاشو زمان۱۰:۰۷

در ماه مه رسانه کره ای The Elec اشاره کرد که سامسونگ امیدوار است امسال بین ۶ تا ۷ میلیون دستگاه سری Z بفروگردید ، با Flip جدید ۳٫۵ تا ۴ میلیون دستگاه و Fold جدید ۲٫۵ تا ۳ میلیون دستگاه.

که در اوایل ماه جاری اعلام گردید ، هر دو دستگاه نسبت به تکرارهای قبلی پالاتر و ارزان تر هستند و Z Flip 3 از ۱۰۰۰ دلار و Z Fold 3 از ۱۸۰۰ دلار شروع می شود.

پاتریک هلند ویرایشگر CNET در بررسی خود Z Flip 3 را به عنوان “معمولی ترین” گوشی تاشو سامسونگ مورد ستایش قرار داد و افزود که “بر اساس مدت زمانی که با تلفن کار می کنم ، من معتقدم که سامسونگ بیشتر از درست است. “

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت