گریمز ، باب آیور و دیگران می خواهند موسیقی شما را از بحران آب و هوا بیدار کند

2021-08-23
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 jaydag.png

دی جی و تهیه کننده موسیقی کانادایی Jayda G بینندگان را به یک بازی ویدئویی به سبک ۸ بیتی دعوت می کند که در آن انتخاب های آنها تأثیرگذار است.


زیر جریان

دنیایی را بدون طبیعت تصور کنید. در یک موزیک ویدئوی همه جانبه ۳D به نام جنگل جادویی Aluna ، Aluna Francis همین کار را انجام می دهد. خواننده و ترانه سرای بریتانیایی بینندگان را به تجربه ای دیجیتالی دعوت می کند که در آن مناظر سرسبز فقط در ذهن درختان و گلهایی که زمانی آنها را فراگرفته بود وجود دارد.

“من شما را به نوعی آینده دیستوپی می کشم ، دنیایی بدون جنگل ، جایی که تنها گیاهان شما در خانه شما هستند ، و آنها نسبت به دنیایی که قبلاً در آن زندگی می کردند ، حسرت می خورند.” آلونا می گوید. “آنها به شما زنگ می زنند تا به یاد آنها از این جنگل زیبا بروید.”

جنگل جادویی آلونا شما را به حافظه گیاهان و درختان می برد.


GIF توسط لزلی کاتز/CNET

در ابتدا شما در یک آپارتمان تیره و تار و آخرالزمانی حرکت می کنید. سپس ، با تأکید بر موسیقی متن و روایت آلونا ، یک ارکیده شما را به خارج از جنگل بارانی سورئال پر از زندگی گیاهی شگفت انگیز و پرنده و پرندگان بر فراز درختان درختان منتقل می کند. فضاهای متضاد – سیاه و سفید در مقابل غروب آفتاب ، ایستا در مقابل رگردید – باعث ایجاد یک تقابل تکان دهنده می شود.

این تنها یکی از نماهنگ های تعاملی برای Undercurrent است ، یک پلتفرم هنری و هنری تجربی جدید با هدف ایجاد تغییرات اجتماعی. اولین رویداد زنده آن از ۹ سپتامبر تا ۲۶ سپتامبر در بروکلین اجرا می شود ، با ۶۰،۰۰۰ فوت مربع تاسیسات هنری شنیداری و بصری فراگیر که می خواهند جهان را با بحران آب و هوا و سازمان هایی که برای مبارزه با آن تلاش می کنند بیدار کنند. اینها شامل Global Forest Generation ، Ocean Conservancy و Kiss The Ground است که از کشاورزی احیا کننده حمایت می کند ، سیستمی از اصول و شیوه های کشاورزی که تنوع زیستی را افزایش می دهد.

این نمایش ، که سرفصل های آن شامل Grimes ، Bon Iver و The 1975 می شود ، چند هفته پس از آنکه گزارش مهمی از هیئت بین دولتی سازمان ملل متحد در مورد تغییرات آب و هوا مبنای علمی بحران آب و هوا و بی سابقه را نشان داد ، آغاز می شود. تغییرات مشاهده گردیده در سیستم آب و هوایی زمین به دلیل فعالیت انسان. این یک هگردیدار گردیدید از سوی کارشناسان برجسته در سراسر جهان است.

رویداد زیر جریان ، زنگ خطر خود را از طریق کشش احشایی و احساسی هنر به صدا در می آورد. کسانی که نمی توانند به صورت حضوری از فضای نیویورک دیدن کنند ، می توانند پنج نصب مجازی از جمله Aluna را در حال حاضر تجربه کنند.

 polarbear.png

برای تماشای موزیک ویدئوی تعاملی Nosaj Thing Waves روی تصویر کلیک کنید ، که آگاهی از آلودگی اقیانوس را افزایش می دهد.


زیر جریان

یکی با از بین بردن بینندگان به زنبور عسلی که در مناظر شهری در حال جستجوی گلی برای گرده افشانی است ، تأثیر از دست دادن زیستگاه را بر مستعمرات زنبور عسل برجسته می کند. این دو گروه الکترونیکی مستقر در بروکلین می گویند: “درک زمینه یا درک اینکه چگونه موجودات کوچک مانند زنبورها می توانند نقش مهمی در سلامت سیاره ما داشته باشند ، دشوار است و ما فکر کردیم که شهر را از دیدگاه دیگری نیز در نظر بگیریم.” کوه کیمبی ، که قطعه را به ثمر می رساند.

تجربه دیگری زیر آب می رود ، زیرا موسیقیدان بریتانیایی الکترونیک معروف به بازیگر زن ، اصلی ترین فضا را برای تور اقیانوس آرام ارائه می دهد. صدا به سطل زباله که کنار آن شناور است واکنش نشان می دهد. و دیگری ، از دی جی کانادایی و تهیه کننده موسیقی Jayda G ، بینندگان را دعوت می کند تا در یک بازی ویدئویی به سبک ۸ بیت یک کوه را انتخاب کنند ، با دو مسیر برای انتخاب ، هر کدام با تأثیر کشاورزی متفاوت.

“ما باید آگاه باشیم ، زیرا اگر ما انتخاب نکنیم که با طبیعت هماهنگ زندگی کنیم ، تنها چیزی که باقی می ماند یک زمین بایر بی حاصل است ،” می گوید جیدا ج ، که سابقه ای در زیست شناسی ، اکولوژی و سم شناسی محیطی دارد.

هنرمندان همچنان صدای خود را به نگرانی از تأثیر انسان بر محیط می افزایند. به عنوان مثال ، در MOMA نیویورک ، در نمایشگاه اخیر به نام Broken Nature استراتژی هایی ارائه گردید که به انسان ها کمک می کند ارتباط خود را با محیط هایی که با دیگر گونه ها مشترک است ترمیم کنند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت