ببینید چگونه لوله سریع پرتاب کننده غلاف پرچین Hyperloop شما را جابجا می کند

2021-08-23
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 OGI Virgin Hyperloop

غلاف مدل اولیه Hyperloop ویرجین.


Virgin Hyperloop

هایپرلوپ ، کانسپت آینده نگرانه قطار در لوله-لوله ای که ابتدا توسط ایلان ماسک طراحی گردیده بود ، از ویرجین هایپرلوپ تجدید نظر کرده است. این شرکت ویدئوی مفهومی زیر را روز دوشنبه منتشر کرد و دیدگاه به روز گردیده خود را در مورد غلاف های الکترومغناطیسی مسافران که با سرعت هواپیمای جت سوارکاران را بین شهرها شلاق می زنند ، منتشر کرد.

هایپرلوپ را به عنوان یک قطار maglev در نظر بگیرید که در داخل یک لوله با محیطی تقریباً خلأ حرکت می کند ، بنابراین تقریباً تمام اصطکاک و مقاومت هوا را از بین می برد و امکان سفر راحت با سرعت حداکثر ۶۷۰ مایل در ساعت (۱۰۷۰ کیلومتر در ساعت) را فراهم می کند. تصورات دیگر در مورد این فناوری ، که مبتنی بر ایده هایی برای سفرهای کم فشار است که به چندین دهه قبل باز می گردد و برای قرن بیست و یکم در یک مقاله سفید منبع باز از ماسک به روز گردیده است ، شبیه یک قطار maglev در یک لوله به نظر می رسد.

ویرجین در عوض از غلاف های کوچکتری استفاده می کند که در کاروان ها حرکت می کنند اما می توانند سوار شوند تا سوارکاران را به مقاصد مختلف برساند.

ویرجین ادعا می کند سیستم مجهز به باتری آن کارآمدتر از قطارهای امروزی است و همچنین هیچ گونه انتشار مستقیم م contribثر در تغییرات آب و هوایی ایجاد نمی کند. این شرکت قصد دارد “ده ها هزار مسافر را در ساعت ، در هر جهت ، با سرعت هواپیما حمل کند.”

البته ، این واقعیت حداقل چند سال با ما فاصله دارد. این شرکت گفته است که مایل است عملیات تجاری خود را در سال ۲۰۲۷ آغاز کند ، اما کارهای زیادی در زمینه توسعه ، تنظیم مقررات دولتی و ساخت و ساز قبل از هرگونه پرداخت مشتری به قدم هایپرلوپ انجام می شود.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

یک آهنگ آزمایشی Hyperloop در مقیاس کامل مشاهده کنید۱:۵۷

هنگامی که دو نفر از مدیران آن در نوار گذشته در مسیر آزمایشی یک چهارم مایلی شرکت سوار بر یک هایپرلوپ سوار تاریخ گردیدند.

هایپرلوپ می تواند پس از قرار گرفتن در لایحه زیربنایی تریلیون دلاری به تصویب رسیده توسط سنای ایالات متحده که قرار است توسط مجلس نمایندگان تصویب شود ، افزایش دیگری پیدا کند. با این حال ، در حال حاضر ، این یک لوله امیدوار کننده است ، اما … رویای لوله.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت