ویدئو آمازون پرایم: ۲۵ فیلم برتر این هفته که باید تماشا کنید

2021-08-24
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 2021-30-film

The Courier (2021)


Lionsgate

این هفته در Amazon Prime Video شاهد ورود جدیدی بزرگ به The Courier (2021) است. بندیکت کامبربچ به عنوان جاسوسی از جنگ سرد که در تلاش است با منبع روسی خود به بحران موشکی کوبا پایان دهد ، ستاره های مهیج و تاریخی مهیج دریافت کردند. راشل بروسنهان و جسی باکلی درخشان نیز حضور دارند.

چه چیز دیگری؟ متأسفیم ، این برای ورودهای جدید این هفته به آمازون تمام گردیده است. هفته گذشته ، ایوان قادر مطلق (۲۰۰۷) ، در بروژ (۲۰۰۸) ، درام The Skeleton Twins (2014) و ترکیبی درام ترکیبی Annette (2021) از جمله ورودهای هفته گذشته هستند. یک تن تن فیلم در آغاز ماه آگوست وارد گردید ، از جمله بیگانگان (۱۹۸۶) ، Attack The Block (2011) ، Fast Times At Ridgemont High (1982) ، Moneyball (2011) و Mud (2013). [19659006] برای گزینه های بیشتر ، بهترین فیلم های اصلی آمازون ، از جمله فیلم هایی که آمازون حق توزیع آنها در ایالات متحده را دارد ، در زیر بررسی کنید. ] بیشتر بخوانید : ۲۵ بهترین برنامه تلویزیونی که می توانید در Amazon Prime Video تماشا کنید | هر آنچه برای ثبت نام در Amazon Prime Video باید بدانید

بهترین فیلمهای ویدئویی Amazon Prime اصلی

علمی تخیلی

نقشه چیزهای ریز عالی (۲۰۲۱)

 http: // www .cnet.com/

استودیو آمازون

به دنبال پله های پالم اسپرینگز ، نقشه چیزهای کوچک کامل یک رمان است که زندگی خود را کاوش می کند قهرمانان از طریق یک حلقه زمانی کاترین نیوتن و کایل آلن در نقش مارگارت و مارک بازی می کنند ، دو نوجوان که یک روز را بارها و بارها تکرار می کنند. ملاقات زیبا آنها شامل نجات کسی از ضربه زدن به توپ در استخر توسط توپ ساحل است. جذاب و از صمیم قلب ، این یک مشاهده عالی است اگر نه کاملاً کامل.

استودیو آمازون

The Vast of شب یک فیلم مستقل علمی تخیلی مستقل از کارگردان اول اندرو پترسون است که با روایت به شیوه های هوشمندانه بازی می کند. عکسهای طولانی و گسترده ما را به دنبال دو کارگر جوان رادیو که فرکانس صوتی را بررسی می کنند ، تصور می کنند که می توان آنها را به بیگانگان ردیابی کرد. تنظیمات متمایز دهه ۱۹۵۰ نیومکزیکو و شخصیت هایی که تک آهنگ هایی با لحن آرام صدا در رادیو ارائه می دهند ، همگی فضایی وهم انگیز با بازدهی رضایت بخش ایجاد می کنند.

وحشت

استودیو آمازون

تصویر ترسناک لوکا گوادانینو که در پنجره ای تیره و تار خانه هنری قرار گرفته است برای همه مناسب نیست ، بلکه برای کسانی است که از سوراخ خرگوش رقص معتبر برلین خود می روند. مدرسه ، شما در انتظار یک درمان پیچیده هستید. تیلدا سوینتون معلم برجسته ای است که داکوتا جانسون را راهنمایی می کند. هگردیدار داده شود: رقاصان انعطاف پذیر باعث ایجاد انحراف جدید در وحشت بدن می شوند. این یک فیلم طولانی است ، بیش از دو ساعت و نیم ، اما اگر شما با تصاویری نگران کننده و لمس جادوگری روبرو هستید ، چند صحنه عجیب و غریب وجود دارد که می خواهید به آنها ادامه دهید.

هیجان انگیز [۱۹۶۵۹۰۲۶] http://www.cnet.com/ ” height=”425″ width=”756″/>

استودیو آمازون

برادران کوئن با وس اندرسون در این تریلر کمدی سیاه که توسط دو دختر جوان درخشان هدایت می شود ملاقات می کنند. منجر می شود. Blow the Man Down که در یک شهر ماهیگیری برفی در مین قرار دارد ، خواهران را بازی می کند که مورگان سیلور و سوفی لو نقش آنها را بازی می کنند و سعی می کنند بدن مردی را پس از حمله او به یکی از آنها پنهان کنند. در حالی که به دنبال جنایت خود هستند ، آنها خود را در حال کشف اسرار تاریک ماتریارهای شهر می دانند و این را به یک رمز و راز تبدیل می کنند. هرچقدر هم که به نظر می رسد فوق العاده است. ققنوس؟ بله ، افراد بیشتری باید فیلم You Were Never Really Here را تماشا کنند. برداشت استادانه لین رامسی درباره داستانی درباره آدمکشی که برای نجات دختر سیاستمدار از یک شبکه قاچاق انسان استخدام گردیده است ، بسیار تند ، بی رحمانه و با رحمت است و مستقیماً به نقطه می رسد و در ۹۰ دقیقه تند اجرا می شود. با ققنوس که بازیگر متعهد خود را انجام می دهد ، شما هرگز واقعاً اینجا نبودید بیشتر از تریلر متوسط ​​شماست.

استودیو آمازون

حتی اگر چیزهای خوبی در مورد The Handmaiden شنیده باشید ، هیچ چیز نمی تواند شما را برای پیچیدگی های جنون آمیز این فیلم نفیس کره جنوبی آماده کند. The Handmaiden که به عنوان یک تریلر روانی اروتیک طبقه بندی گردیده است ، شامل صحنه های واضحی است که احتمالاً باید از تماشای آنها با والدین خود اجتناب کنید. همه چیز با یک مرد کلاهبردار شروع می شود که یک وارث ژاپنی را به قصد ازدواج پس از ازدواج با او مجبور می کند. اما شریک جیب بری او که خود را به عنوان خدمتکار خود نشان می دهد از برنامه دور می شود. اگر به لطف Parasite وارد فیلم های کره جنوبی گردیده اید ، تماشای آن ضروری است.

درام

تبر کوچک (۲۰۲۰)

 http://www.cnet.com/

Selah and the Spades (2019)

 http://www.cnet.com/

آمازون

اگر شما در ژانر تاریک-اتفاقات-اتفاقات- در مدارس شبانه روزی هستید ، پس Selah and the Spades ممکن است موضوع ثبت نام باگردید. یک ارگردید گروهی به نام اسپاد را رهبری می کند که به دانشجویان دیگر مواد مخدر می فروشند. اما Selah در حال فارغ التحصیلی است ، بنابراین باید نامزد مناسبی برای ادامه میراث خود پیدا کرد. به زیبایی و با هدایت اولین لنز منحصر به فرد Tayarisha Po ، این طعم چیزهای بزرگتری است.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت