Netflix: 50 از بهترین سریال های تلویزیونی که این هفته پخش می شوند

2021-08-24
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 tje-101-unit-02361-r

ماری کوندو با چیزهای بیشتری برای نظم دادن بازگشته است.


Netflix

دسته جدیدی از تلویزیون این هفته در Netflix چهارشنبه با تعداد انگشت شماری از برنامه ها شروع می شود. در مرحله اول Clickbait ، یک مینی سریال با بازی آدرین گرنیر به عنوان مردی که ربوده گردیده است ، ظاهر می شود و سپس در فیلم های آنلاین زندانی نشان داده می شود. همانطور که خانواده او مأیوسانه تلاش می کنند تا او را نجات دهند ، حقایق تاریک همانطور که می خواهند کشف می شوند.

روز چهارشنبه ، شما همچنین می توانید چشمان خود را باز کنید را تماشا کنید. تریلر معمایی لهستانی زنی را روایت می کند که پس از یک تصادف وحشتناک خود را در مرکز درمان فراموشی می بیند. هنگامی که او شروع به دیدن چشم اندازهای عجیب می کند ، واقعیت او تار می شود و می پرسد که واقعاً کجاست. این فیلم در یک شهر کوچک نروژی اتفاق می افتد ، زنی را دنبال می کند که اعلام می کند مرده است ، تا ساعاتی بعد او از خواب بیدار می شود. حتی عجیب تر: حالا او تشنه خون است.

روز پنجشنبه Eden's Zero می آید ، یک انیمه بر اساس مانگایی به همین نام. داستان در مورد پسری تنها است که توانایی کنترل جاذبه و ماجراجویی خود را در سفینه فضایی به نام Edens Zero دارد. سپس ، روز جمعه ، وقت تماشای Titletown High است. مجموعه واقعیت شامل پیروزی تیم فوتبال دبیرستانی در Wildcats با سرمربی بدنام راش پروپست است. برای اطلاعات بیشتر ، بهترین برنامه های اصلی Netflix را برای مواردی که ممکن است از دست داده باشید مرور کنید. پایان شیرین شیرین توضیح داده گردید و همه سوالات شما پاسخ داده گردید

بهترین مجموعه تلویزیونی اصلی Netflix

جنایت

جنایی (۲۰۱۹—) )

 http://www.cnet.com/

Netflix

جنایی به شما چهار سری از رویه های پلیس خطوط وظیفه ، با هر کدام قسمت با محوریت یک مظنون جدا گردیده در اتاق بازجویی است. پیچ و تاب: هر مجموعه در یک کشور و زبان متفاوت – اسپانیایی ، فرانسوی ، آلمانی و انگلیسی – اتفاق می افتد ، اما آنها از مفهوم و مجموعه دقیق یکسانی استفاده می کنند. و همچنین بازجویی های موش و گربه با اسکریپت دقیق ، شامل اجراهای مسترکلاس از جمله دیوید تننت ، هایلی اتول-و در فصل ۲ ، کیت هرینگتون-دیدن نحوه استفاده متفاوت از مجموعه های محدود توسط افراد جذاب است. تیم های پلیس مختلف. داستان واقعی تجاوز جنسی ، به طرز ماهرانه ای با کمک عملکردی قابل توجه از کیتلین دیور ، موضوع نگران کننده و پیچیده خود را پیش می برد. او نقش ماری را بازی می کند ، یک نوجوان که متهم به دروغگویی در مورد تجاوز است ، اما البته این پیچیده تر از این است. تونی کولت و مریت وور به عنوان کارآگاهان باهوش بازی می کنند که می بینند دیگران در چه چیزی شکست می خورند و لایه ای دیگر به پیروزی ظریف و قدرتمند باورنکردنی اضافه می کنند.

When They See Us (2019)

 http: //www.cnet .com این فیلم رویدادهای واقعی پارک دونده پارک مرکزی 1989 را نشان می دهد که شامل پنج مرد مشکوک رنگین پوست می شود که به اشتباه متجاوز و تجاوز متهم گردیده بودند. وقتی آنها ما را می بینند نه تنها با حساسیت انسانیت پسرها را به خود جلب می کنند ، بلکه از بی عدالتی نژادپرستی سیستمی خشم می خواهد. </p>
</p></div>
<div class=

Collateral (2018)

 http://www.cnet.com/

Monist Heist (2017—)

 http://www.cnet.com/

Netflix

این سریال توسط بسیاری دوست دارد (و Netflix شما را به خاطر آن دوست دارد) ، اما در صورتی که نشنیده اید این همه هیاهو درباره چیست ، Money Heist یعنی ، بله ، در مورد یک سرقت مغز متفکر انجام کارهای آماده سازی سطح یازدهم Ocean با آشکارسازی های رضایت بخش ، The Professor است. او بانک ها را در معرض دید خود قرار داده است و ما می بینیم که چگونه برنامه های پیچیده او با فلاش بک های ظریف ، زمان پرش ها و حتی یک راوی غیرقابل اعتماد ترکیب می شوند. این تلویزیون فریبنده با هویت متمایز اسپانیایی است – اجازه ندهید زیرنویس ها شما را متوقف کنند.

Ozark (2017—)

 http://www.cnet.com/

به عنوان برکینگ بد بعدی ، اوزارک هر چه بهتر و بهتر می شود وقتی شما مارپیچ زندگی خانواده برده را از کنترل خارج می کنید. اوزارک با شروع یک جنجال ، طرح پولشویی مشاور مالی مارتی (جیسون بتمن) برای کارتل مواد مخدر مکزیکی را اشتباه می بیند. راه حل او؟ خانواده اش را به دریاچه اوزارک منتقل کنید ، جایی که او عملیات شستشو بزرگتر را راه اندازی می کند. اوزارک با تکیه بر تمام این پتانسیل ، داستانی هوشمندانه ، اما مهمتر از همه ، سرگرم کننده را ایجاد می کند ، با یک بازی فوق العاده برجسته از لورا لینینی در نقش وندی برد. خبر عالی: اوزارک به تازگی برای فصل چهارم و آخرین بازی تمدید گردید.

Alias ​​Grace (2017)

 http://www.cnet.com/

Narcos (2015-2017)

 http://www.cnet.com/

فانتزی

دندان شیرین (۲۰۲۱ -) [] ۱۹۶۵۹۰۶۹] http://www.cnet.com/ ” height=”425″ width=”756″/>

Netflix

این فانتزی بر اساس کتاب کمیک جف لمیر تعریف عجیب و شگفت انگیزی است. دندان شیرین گاس را دنبال می کند (یک بچه مسیحی کانوری) ، یک گوزن نیمه انسان نیمه گوزن ، که همراه با پدرش پوببا (ویل فورته) در جنگل زندگی می کنند. رویدادهای مربوط به The Great Crumble ، یک بیماری همه گیر ویروسی ، گاس را وارد یک ماجراجویی می کند که در مسیرهای اسرار آمیز ، پر از اکشن و بسیار سرگرم کننده قرار دارد. صدای انعکاس با مبارزات دنیای واقعی را می توان در بالای درختان این دنیای فانتزی همهجانبه و پر پیچ و خم شنید. طرفداران ژانر خود را برای این سواری فوق العاده بسازند.

Shadow and Bone (2021—)

 http://www.cnet.com/

Netflix [19659017] انبار خیال پردازی های نوجوانان در Netflix در این مرحله برجسته است ، اما Shadow and Bone این لیست را به عنوان خامه محصول معرفی می کند. در حالی که قهرمان ما آلینا استارکوف با ضربه زدن به داستان معمولی Chosen One ، با ارتقاء صفوف ارتش جادویی گریشا ، قدرت های زیادی را پیدا می کند ، شما تعداد زیادی شخصیت سازنده جهان و غنی پیدا خواهید کرد. ژنرال کیریگان بن بارنز به عنوان دارکینگ از نظر اخلاقی مشکوک و قدرتمند است. در مرکز قطعه Shadow Fold قرار دارد ، منطقه ای خطرناک که پادشاهی راوکا را از وسط جدا کرده است. این بستگی به آلینا و ژنرال کیریگان دارد که یکبار برای همیشه آن را پایین بیاورند. هشت ساعت اوج فانتزی جوانان در انتظار شماست.

عاشقانه

بریگرتون (۲۰۲۰—)

 http://www.cnet.com/

Lovesick (2014-2018)

 http://www.cnet.com/

Netflix

Lovesick تماشای آسان و لذت بخشی است که برای طنز خجالت آور آماده گردیده است و همه ما می توانیم با آن ارتباط برقرار کنیم. دیلن عاشق درماندگی متوجه می شود که مبتلا به کلامیدیا است و باید موارد قبلی را پیدا کند و به آنها اطلاع دهد که آنها نیز ممکن است به این بیماری مبتلا شوند. یک روایت فلاش بک همه چیز را جالب نگه می دارد ، به ویژه هنگامی که تمرکز بر احساسات دیلن و بهترین دوست ایوی نسبت به یکدیگر است. این فیلم هرگز وارد منطقه صابونی نمی شود ، در حالی که یک بازیگر غیرعادی اما دوست داشتنی در این فیلم با همبازیان انگلیسی در گلاسکو بازی می کند.

هیجان انگیز

لوپین (۲۰۲۱—)

 http://www.cnet.com/

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت