سعی کنید در این عکس شگفت انگیز مریخ نورد ناسا ، ماه زیبای دیموس را مشاهده کنید

2021-08-24
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

آیا می توانید دیموس را در این تصویر از ۱۵ اوت ۲۰۲۱ پیدا کنید؟ فیلم ناسا به شما نشان می دهد که کجاست.


NASA/JPL-Caltech

این داستان بخشی از به مریخ خوش آمدید ، مجموعه ما در جستجوی سیاره سرخ است.

در کره زمین ، ما فقط از ماه کامل لذت بردیم. مریخ نورد ناسا همچنین می تواند به تماشای ماهواره های آسمانی در مریخ بپردازد ، جایی که اخیراً همراه کوچک دیموس سیاره سرخ را مشاهده کرد.

ناسا فیلم کوتاهی از تصاویر مریخ نورد را به اشتراک گذاشت در حالی که پشتکار در حال گذر زمان برای تماشای ابرها بود. ستاره نمایش در نهایت یک نقطه کوچک روشن بود: دیموس.

دیموس خوش طعم است و شکل عجیب و غلیظی دارد. مریخ دارای دو قمر است (فوبوس ماه دیگر است) و دیموس دهانه دار کوچکتر از آنها در فاصله ۱۵ مایلی (پهنای وسیع) تنها ۹ مایل (۱۵ کیلومتر) است.

“تماشای آسمان بدون توجه به جایی که هستید” سرگرم کننده است. ” من این فیلم کوتاه گذرگاهی را برای تماشای ابرها گرفتم و چیز دیگری را گرفتم: با دقت نگاه کنید دیموس ، یکی از دو قمر مریخ را خواهید دید.

اطلاعات بیشتر در مورد این ماه کوچک: https://t.co/ TzHMc0aIS3 pic.twitter.com/akfbhfsw33

– استقامت مریخ نورد ناسا (NASAPersevere) 20 آگوست ۲۰۲۱

مشاهده ابر بخشی از کار علمی پشتکار در دهانه جسرو است. یکی از ماموریت های اصلی آن این است که به دنبال نشانه هایی از زندگی میکروبی باستانی در مریخ باگردید ، اما همچنین زمین شناسی ، جغرافیا و آب و هوا را نیز مورد بررسی قرار می دهد.

در حالی که مریخ به دلیل گرد و غبار و خشک بودن مشهور است ، گاهی اوقات برخی از ابرهای دوست داشتنی را ارائه می دهد ، مانند زمانی که مریخ نورد ناسا ابرهای “مادر مروارید” را در منطقه ای متفاوت از سیاره قرمز مشاهده کرد. اینها ابرهای بزرگ ، پف کرده و نمایان کننده ای نیستند که اغلب روی زمین می بینیم. ابرهای مریخ بسیار ظریف هستند.

استقامت اخیراً شش ماه را در مریخ با یک فیلم جشن Google Photos مشخص کرد. این آخرین عکس فوری برای مشاهده ماه ، شایسته حلقه برجسته است.

تقویم فضایی ۲۰۲۱ CNET را دنبال کنید تا از آخرین اخبار فضایی امسال مطلع شوید. حتی می توانید آن را به تقویم Google خود اضافه کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت