بر اساس این گزارش ، تحویل تسلا مدل Y در اروپا در حال انجام است

2021-08-24
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

ماه ها مدل Y را داشتیم و چین نیز همینطور ، اما اکنون به نظر می رسد که اروپا در حال سرگرمی است.


تسلا

به طور معمول ، هنگامی که یک مدل جدید تسلا عرضه می شود ، ابتدا در ایالات متحده عرضه می شود و سپس ، زیرا افزایش تولید مدتی طول می کگردید ، بعداً در بازارهایی مانند چین و اروپا به بازار می آید. به عنوان مثال ، ماه ها قبل مدل Y را در ایالات متحده در اینجا گرفتیم ، اما تسلا برنامه ریزی کرده بود تا چین و اروپا را وادار کند تا تولید گیگاباکتیوهای محلی آنها شروع به تولید کند.

چین به سرعت مدل Y را در کنار مدل ۳ شروع به کار کرد ، اما Gigafactory Berlin هنوز اجرا نمی شود ، به این معنی که خریداران اروپایی از لحاظ تئوری قبل از تحویل خودروهای خود کمی انتظار دارند. اما به نظر می رسد Big T بر اساس گزارش منتشر گردیده در روز دوشنبه توسط Electrek ، تاکتیک ها را تغییر داده است و مدل Ys ساخت چین را به اروپا ارسال می کند.

نه تنها خودروها را از قبل حمل می کند ، بلکه مشتریان شروع به تحویل می کنند. تسلا در حال حاضر بیش از ۸۰۰۰ وسیله نقلیه صادر کرده است (همچنین به گفته Electrek) ، و تخمین زده می شود که اکثریت قریب به اتفاق آنها به مقصد اروپا بوده است ، جایی که اولین تحویل ها در آلمان آغاز گردید ، و انتظار می رود نروژ و هلند وارد آن شوند.

برآوردهای فعلی نشان می دهد که Gigafactory Berlin زمانی در حدود اکتبر سال جاری به صورت آنلاین در می آید که جدول زمانی اولیه ماه ژوئیه را به نمایش گذاشته است. با توجه به سابقه تسلا در مورد ضرب الاجل های مفقود گردیده همراه با کمبود جهانی نیمه هادی ، نمی توان گفت آیا دوباره تحت فشار قرار می گیرد یا نه.

 http://www.cnet.com/

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت