این جایگزین های ارزان قیمت AirPods Pro را فقط با ۲۳ دلار تهیه کنید

2021-08-24
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

Mpow X3.


دیوید کارنو/CNET

Mpow یکبار با هدفون های بودجه خود در آمازون تجارت سریع انجام داد. اما از آمازون بوت گردید زیرا یکی از چندین فروشنده ای بود که گزارش می داد در ازای کارت های هدیه نظرات مثبت کاربران را جلب کرده است . و در حالی که این رفتار به سختی قابل تحسین است ، نکته اینجاست: ما این محصول – Mpow X3 – را امتحان کرده ایم و احساس می کنم وقتی قیمت آن ۵۰ دلار است ، آن را توصیه می کنم. اکنون قیمت آن در ۲۳ دلار در Walmart کاهش یافته است.

نمی دانم چقدر با این قیمت دوام می آورد ، زیرا این یک فروشنده شخص ثالث در Walmart است و احتمالاً منابع محدود است. اگر قیمت ۲۳ دلار را از دست ندهید ، از طرف فروشنده دوم با ۲۴٫۴۲ دلار و یک سوم با ۳۰ دلار در دسترس است که معاملات مناسبی نیز هستند. ظاهراً در حال بسته گردیدن است و در سایت خود Mpow با قیمتی بیش از ۵۰ دلار فروخته می شود.

بیشتر بخوانید : بهترین بی سیم واقعی ارزان قیمت ایرباد برای سال ۲۰۲۱

هدفون های بی سیم واقعی Mpow X3 با قیمت پایین بسیار خوب به نظر می رسند و برای برقراری تماس مناسب هستند. حذف سر و صدا آنها عالی نیست ، اما نسبتاً مثر است. جوانه ها کاملاً ضد آب هستند بنابراین برای تمرینات مناسب هستند.

در نقطه ای ، نسخه سفید جدیدی در دسترس قرار گرفت که برخی از ارتقاءهای کوچک مانند عمر باتری کمی بهتر و حالت شفافیت جدید و همچنین بهبود اتصال را ارائه می داد. من فرض می کنم این X3 اصلی است ، اما نمی توانم دقیقاً تکرار آن را تأیید کنم.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت