ماییم بیالیک میزبان سه هفته خطر در کنار مایک ریچاردز است

2021-08-24
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 alextrebeck

میزبان خطر الکس تربک واقعاً نمی تواند در قلب طرفداران فداکارش جایگزین شود ، اما نمایش او باید ادامه یابد.


خطر/توییتر

خبر خوبی برای طرفداران Jeopardy که می خواستند مییم بیالیک کار میزبانی اصلی را بر عهده بگیرد. بیالیک-که به عنوان یکی از دو میزبان جدید برنامه بازی معرفی گردید ، اما فقط برای ویژه برنامه های اولیه و اسپین آف ها-فقط زمان بیشتری را در مرکز توجه قرار داد. تلویزیون سونی پیکچرز روز دوشنبه تأیید کرد که مایکل ریچاردز از سمت خود کناره گیری کرده است و بیالیک به عنوان مجری برنامه مسابقه مشترک بازی می کند.

تولید این هفته از سر گرفته می شود و بیالیک میزبان سه هفته نمایش است ، یعنی ۱۵ قسمت جدید. این برنامه قصد دارد به جستجوی مجری دائمی جدید برای نمایش های همگانی ادامه دهد. (آیا می تواند بیالیک باگردید؟ با ما در ارتباط باشید …)

“هنگامی که ما در حال پیشبرد تولید این فصل از Jeopardy هستیم ، میزبان مهمان اضافی اعلام خواهد گردید.” سونی روز دوشنبه در بیانیه ای گفت.

ریچاردز پس از آنکه گزارش های خبری گذشته نگران کننده ای را نشان داد ، به ویژه برای میزبان یک برنامه مسابقه دوستدار خانواده و دوست داشتنی ، کنار رفت. او حتی قبل از اینکه به عنوان میزبان سندیکا انتخاب شود ، یک گزینه بحث برانگیز بود. ورایتی در اوایل ماه اوت گزارش داد که ریچاردز محبوب ترین برنامه بود ، اگرچه گفته می شود که نامزدهای دیگر هنوز در ترکیب بودند. در مدتی که او در آنجا کار می کرد ، برخی از مدل هایی که برای نمایش کار می کردند ، تهیه کنندگان را متهم به تبعیض و آزار کردند. روزنامه دیلی بیست یادداشتی را که ریچاردز برای کارکنان جیوپاردی ارسال کرده به دست آورده است که در بخشی از آن آمده است: “اینها ادعاهایی است که در اختلافات شغلی علیه نمایش مطرح گردیده است. من می خواهم همه شما بدانید که نحوه اظهار نظرها و اقدامات من در این موارد مشخص گردیده است. شکایات منعکس کننده این واقعیت نیست که من کیستم یا چگونه با هم در The Price is Right کار کردیم. ” ۱۹۶۵۹۰۰۶] ریچاردز در یادداشتی خطاب به کارکنان Jeopardy گفت: “روشن گردیده است که پیش رفتن به عنوان مجری برای طرفداران ما بسیار حواس پرتی است و حرکت درستی برای نمایش نیست.” او از توجه منفی به این نمایش عذرخواهی کرد و گفت: “می دانم کارهای زیادی باید انجام دهم تا اعتماد و اطمینان شما را به دست آورم.” او همچنان تهیه کننده فیلم Jeopardy باقی می ماند. شغل .

“اگر من را به عنوان مجری جدید Jeopardy دوست ندارید ، متأسفم ،” بیالیک در ویدئویی در اینستاگرام گفت. “من عاشق لوور برتون هستم.” برتون و بیالیک در تئوری بیگ بنگ با هم همکاری کردند و برتون در میان میزبانانی مهمان بود که در سال ۲۰۲۱ به نوبت در رأس خطر قرار گرفتند ، زیرا این برنامه در پی مرگ الکس تربک ، مدعیان مختلفی را برای میزبانی مجری امتحان کرد. نامزدها از کن جنینگز قهرمان سابق گرفته تا آرون راجرز مدافع گرین بی پاکرز.

در ویدئوی اینستاگرامش ، او نشان داد که چگونه پسرش متوجه افرادی در رسانه های اجتماعی می شود که می گویند او باید مجری برنامه باگردید ، و او با مامور خود تماس گرفت و همه چیز از آنجا پیش رفت.

 http://www.cnet.com /


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

ماییم بیالیک از شما به عنوان “خرابی” سلامت روانی استقبال می کند۲۳:۵۲

Jeopardy سابقه طولانی دارد. Merv Griffin ، مجری برنامه گفتگوی نمادین ، ​​نمایش بازی را در سال ۱۹۶۴ ایجاد کرد و از سایر برنامه های مسابقه متمایز است زیرا به شرکت کنندگان پاسخ داده می شود و باید در قالب یک س respondال پاسخ دهند.

مجری دیرینه تربک در نوامبر ۲۰۲۰ در سن ۸۰ سالگی به دلیل سرطان لوزالمعده. تربک اولین میزبان جیپاردی نبود ، اما او در سال ۱۹۸۴ مسئولیت را بر عهده گرفت و تنها میزبانی است که چندین نسل به خاطر دارند. آخرین قسمت او در ۸ ژانویه ۲۰۲۱ ، دو ماه پس از مرگش ، و فقط چند روز قبل از شروع قسمت های مهمان و میزبان جنینز پخش گردید.

این نمایش قدرتمندی در بین نمایش های بازی است. Jeopardy برنده ۳۹ جایزه Emmy Daytime و یک جایزه Peabody گردیده است و بسیاری از کشورها نسخه های منطقه ای این برنامه را ایجاد کرده اند. بیش از ۸۰۰۰ قسمت پخش گردیده است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت