طبق گزارش ، فورد ۱۰۰۰۰۰ رزرو برای ماوریک ، بیشتر برای هیبرید داشته است

2021-08-24
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

اگر شماره رزرو نشانه ای باگردید ، فورد یک کامیون کوچک داغ در دست دارد.


فورد

مبلغی که افراد برای فورد ماوریک آینده دریافت می کنند قابل لمس است. منظورم این است که بسیار زیبا به نظر می رسد و از مشخصات مناسبی برخوردار است تا بتواند در ۹۰٪ مواقع برای ۹۰٪ افراد یک کامیون عالی باگردید. ما در اینجا در Roadshow نمی توانیم منتظر باشیم تا یکی را به دست بیاوریم ، و به نظر می رسد این احساسات با عموم مردم نیز قابل قضاوت است ، با توجه به گزارشی که روز دوشنبه توسط دیترویت نیوز قضاوت گردید.

با این منظور ، منظور ما این است که گفته می شود بیش از ۱۰۰،۰۰۰ رزرو برای احیای مینی کامیون Fords وجود دارد ، که بخش بزرگی از آن برای مدل هیبریدی دیفرانسیل جلو است و از همه جا از کالیفرنیا آمده است. در حال حاضر ، چیزهای کالیفرنیا ممکن است به نظر برسد ، با گرسنگی ایالت برای خودروهای برقی و هیبریدی ، اما به طور سنتی ، کالیفرنیا در مورد کامیون ها واردات بوده است.

هنگام صحبت در مورد شماره رزرو و منظور آنها ، همیشه مهم است که توجه داشته باشید که رزروها با فروش یکسان نیستند ، حتی زمانی که برای واریز وجه مورد نیاز است. ماوریک نیازی به واریز ندارد و سیستم رزرو در واقع هیچکس را ملزم به خرید نمی کند ، بنابراین ۱۰۰۰۰۰ رزرو را با یک دانه نمک به اندازه مینی کامیون بگیرید. این میزان علاقه برای بیضی بیضی بسیار خوب است ، زیرا از زمان مرگ Ranger در سال ۲۰۱۲ کامیونی به این کوچکی ارائه نکرده است (بازگشت اما به عنوان یک کامیون متوسط ​​، نه یک دستگاه جمع و جور).

در صورت چند سالی است که در یک پناهگاه قفل گردیده زندگی می کنید (قابل درک است ، tbh) یا به سادگی فراموش کرده اید ، فورد ماوریک از ۲۱،۴۹۰ دلار شروع می شود ، با احتساب هزینه مقصد ۱۴۹۵ دلار. بدین ترتیب مدل پایه ترکیبی دیفرانسیل جلو (۱۹۴۵۹۰۱۷) بر روی برخی از چرخ های فولادی شیرین و انواع پلاستیک مشکی پوشانده می شود. انتظار می رود قیمت ها با افزایش قیمت به گردیدت افزایش یابد.

Maverick قرار است پاییز امسال به فروشندگان برسد ، اما صادقانه بگویم ، با کمبود جهانی سیلیکون همه انواع خرابی را در صنعت خودرو به دنبال داشت. اگر به موقع برسد تعجب می کنیم

ما از فورد نظر خواستیم اما در زمان انتشار آن را نشنیدیم.

 http: // www .cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

فورد ماوریک: سانتا کروز هیوندای ، هوندا سیویک را فراموش کنید …۴:۳۴

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت