خداحافظ ، دکمه ها! آیفون ۱۳ اپل می تواند دکمه روشن/خاموش را کنار بگذارد

2021-08-24
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

آیفون بعدی ممکن است دکمه فیزیکی نداشته باگردید.


سارا تیو/CNET

آیا زمان آن فرا رسیده است که برای دکمه های آیفون ترحیم بنویسیم؟ بر اساس آخرین شایعات در مورد تلفن هوشمند بعدی اپل ، آیفون ۱۳ می تواند بدون دکمه بماند. اما اگر iPhone 12 آخرین دستگاهی باگردید که آن میله های کوچک را در کنار خود دارد ، چگونه iPhone خود را کنترل خواهید کرد؟

یک درخواست ثبت اختراع ایالات متحده که توسط Apple Insider مشاهده گردید نشان می دهد که این شرکت در حال بررسی “دستگاه های ورودی سنجش خازنی” است. ظاهراً این دستگاه های ورودی ، با نام مستعار دکمه ها ، “حفره های نامرئی با نور پس زمینه” خواهند بود که در هنگام لمس ظاهر می شوند و در صورت عدم استفاده ناپدید می شوند.

این رویکرد بسیار زیبا به نظر می رسد و بدون شک اگر به هر دستگاهی اعمال شود کمی ظرافت ایجاد می کند. س bigال بزرگ این است که آیا چنین ویژگی در نسخه بعدی آیفون راه پیدا می کند یا باید تا سال ۲۰۲۲ یا بعد از آن منتظر بمانیم تا ببینیم اپل در حال ادغام آن است. این یک مفهوم کاملاً وحشی نیست و با سایر تغییرات احتمالی اپل در آیفون های آینده مطابقت دارد.

بیشتر بخوانید : شایعات تاریخ انتشار آیفون ۱۳ و چرا ممکن است در واقع iPhone 12S نامیده شود

آیفون ۱۳ ممکن است یک خواننده اثر انگشت در پشت صفحه نمایش خود مانند Samsung Galaxy S21 Ultra 5G تعبیه کرده باگردید.


سارا تیو/CNET

به عنوان مثال ، صحبت گردیده است که آیفون ۱۳ دوباره به اسکنر اثر انگشت دست یافته است . با این حال ، به جای یک خواننده فیزیکی ، اسکنر جدید در زیر صفحه نمایش تلفن قرار می گیرد. این یک تاکتیک است که مطمئناً با طراحی بدون دکمه ، با طراحی مینیمالیستی مطابقت دارد اگر اپل این مسیر را انتخاب کند.

مارک گورمن از بلومبرگ در مورد شایعات مربوط به اسکنر اثر انگشت ، به نام Touch ID ، در برنامه Power On August توضیح داد. خبرنامه گورمان حدس می زند که سنسور Touch ID زیر صفحه نمایش “برای iPhone 13 برش ایجاد نمی کند.” او می گوید که اپل به جای Touch ID ، Face ID را در زیر صفحه نمایش تعبیه می کند.

اپل قبلاً جک هدفون را در iPhone 7 کشته بود
در سال ۲۰۱۶ ، و شایعات حاکی از آن است که بندر Lightning نیز تیشه می زند. اگر آیفون ۱۳ (۱۹۴۵۹۰۱۲] آیفون ۱۳ از پورت Lightning خود استفاده کند و به طور کامل با شارژ بی سیم کار کند ، اولین گوشی اپل کاملاً بدون port اپل می شود. چرا بدون دکمه به ترکیب اضافه نکنید؟

البته این درخواست ثبت اختراع می تواند با یک محصول کاملاً متفاوت از iPhone مرتبط باگردید. به هر حال ، بسیاری از آنچه ما فکر می کنیم در مورد گوشی مورد انتظار اپل می دانیم حدس و گمان است. حتی نام محصول آن نیز نامشخص است . با این حال ، یک چیز واضح است: همه این اسرار در رویداد بعدی معرفی آیفون اپل ، که احتمالاً در ماه سپتامبر برگزار می شود ، برطرف می شود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت