گفته می شود تیم کوک ، ساتیا نادلا با رئیس جمهور بایدن دیدار خواهند کرد

2021-08-24
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 کاخ سفید

گفته می شود که بایدن این هفته با مدیران فناوری ملاقات می کند تا درباره امنیت سایبری بحث کند.


کاخ سفید

گزارش گردیده است که مدیران عامل برخی از شرکت های تأثیرگذار در صنعت فناوری با رئیس جمهور جو بایدن ملاقات می کنند تا در مورد تلاش برای بهبود امنیت سایبری بحث و تبادل نظر کنند. منابع آگاه به بلومبرگ گفتند تیم کوک اپل ، ساتیا نادلا از مایکروسافت و اندی جاسی از آمازون قصد دارند در مراسم روز چهارشنبه در کاخ سفید شرکت کنند.

مدیران اجرایی به احتمال زیاد در مورد تلاش برای بهبود امنیت سایبری برای زیرساخت های حیاتی مانند بخش های بانکی ، انرژی و تأمین آب بحث خواهند کرد. یک منبع به خبرگزاری گفت که احتمالاً بحث بر این است که چگونه نرم افزار می تواند امنیت بیشتری را در زنجیره تأمین ایجاد کند.

این جلسه در میان چندین باج افزار برجسته و حملات سایبری در ایالات متحده انجام می شود. امسال تا کنون ، حملات باج افزارها یک خط لوله گاز و یک تولیدکننده بزرگ گوشت را بسته اند ، که ترس از کمبود و نگرانی از دیگر زیرساخت های حیاتی را به خطر انداخته است. تعدادی از سازمان های فدرال نیز قربانی هک SolarWinds گردیدند که سال گذشته کشف گردید ، از جمله مقامات عالی رتبه در DHS.

در اوایل سال جاری ، دولت بایدن چندین تلاش برای تقویت شیوه های امنیت سایبری در سراسر آژانس های فدرال ، از جمله طرح ۲۰ میلیارد دلاری برای ایمن سازی زیرساخت های کشور در برابر حملات سایبری را آشکار کرد.

مدیران ارگردید گوگل ، آی بی ام و جی پی مورگان چیس

نمایندگان اپل ، گوگل ، مایکروسافت و آمازون فوراً به درخواست اظهار نظر پاسخ ندادند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت