ویدئو آمازون Prime: 31 بهترین برنامه تلویزیونی برای تماشای این هفته

2021-08-24
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 d3b146ea92121fc0aa2dff76e1d3d49f64-kit-harington-modern-love-2x-rsocial-w600

Kit Harington in Modern Love.


Amazon Studios

خبرهای خوب و خبرهای بد وجود دارد. خبر بد این است که هیچ برنامه تلویزیونی جدیدی برای ویدئوی Amazon Prime برای دومین هفته متوالی پخش نگردید. مگر آنکه پیت گربه را به مدرسه برگردانید (۲۰۲۱). این یک برنامه کودکانه درباره پیت گربه و دوستانش است که میزبان یک آواز طولانی مدت در مدرسه هستند.

بنابراین بله ، در کل صفر نمایش جدید است. خبر خوب ، از نظر تماشای تلویزیون ، این است که ما به ماه سپتامبر نزدیک گردیده ایم ، این بدان معناست که آمازون تعداد زیادی از برنامه های جدید را کنار می گذارد. از جمله می توان به درام جنایی The Killing در سیاتل ، درام جنایی هلندی The Pact، خون مستند ، لولا ریچ و موارد دیگر اشاره کرد. خوشبختانه ، لیست ورود فیلم های سپتامبر رضایت بخش تر است. برای مشاهده سایر گزینه های مشاهده ، بهترین برنامه های اصلی آمازون را برای مواردی که ممکن است از دست داده باشید پایین بیاورید. ۲۰ بهترین فیلم برای تماشای ویدئوی Amazon Prime | هر آنچه برای ثبت نام در Amazon Prime Video باید بدانید

بهترین سریال اصلی Amazon Prime Video

عاشقانه

عشق مدرن (۲۰۱۹—)

 http://www.cnet.com/

استودیو آمازون

برای این دیدن شیرین و دنج ، پتو و یک فنجان چای خود را بگیرید. عشق مدرن بر اساس مقالات شخصی واقعی درباره عشق از ستون نیویورک تایمز به همین نام است. این داستانها توسط بازیگران ستاره ای از جمله آن هاتاوی ، دیو پاتل و در فصل ۲ مینی درایور و کیت هرینگتون و بسیاری دیگر ، برای نمایش روی پرده می روند. برخی از داستانها با یک کمان مرتب بسته نخواهند گردید و برخی دیگر شما را به مکانهای غیر منتظره می برند. لحن کلی بدون اینکه بیش از حد مقدس باگردید احساس خوبی دارد و ممکن است فقط اعتقاد شما را به جادوی عشق واقعی برانگیزد.

درام

راه آهن زیرزمینی (۲۰۲۱—)

 http: //www.cnet. com/

Amazon Prime Video

بری جنکینز فیلمساز برجسته (مهتاب) اقتباس از رمان راه آهن زیرزمینی کالسون وایتهد را در یک مجموعه قدرتمند ۱۰ قسمتی به عهده می گیرد. داستان تخیلی در جنوب آمریکا در طول دهه ۱۸۰۰ رخ می دهد ، داستان آمریکایی های آفریقایی تبار است که سعی می کنند از طریق بردگی و تونل های مخفی از برده داری فرار کنند. با بهره گیری از رئالیسم جادویی و بازیگران فوق العاده ای از جمله سوسو مبدو و ویلیام جکسون هارپر ، راه آهن زیرزمینی یک پیروزی احساسی و مهیج است.

The Wilds (2020—)

 http://www.cnet.com/

پیک نیک در Hanging Rock (2018)

 http://www.cnet.com/

استودیو آمازون

این نسخه تلویزیونی پیک نیک در Hanging Rock یک شاهکار کامل مانند اقتباس سینمایی از رمان کلاسیک استرالیایی ۱۹۷۵ نیست. اما این به همان اندازه اسرار آمیز است ، پرده ای رویایی و در عین حال وهم آور بر سر ناپدید گردیدن خیالی در بوته منزوی استرالیا. وقتی سه دانش آموز و فرماندارشان پس از پیک نیک در منطقه صخره ای ناپدید می شوند ، هیستری در جامعه و کالج محترم اپلیارد به سرپرستی سرپرست هولناک ناتالی دورمر ایجاد می شود. اسرار تاریک ظاهر می شود و شما را تا پایان معلق نگه می دارد.

آخرین سرمایه دار (۲۰۱۶-۲۰۱۷)

 http://www.cnet.com/
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت