تریلر Spider-Man 3: No Way Home چند جهان را منتشر می کند ، دکتر اختاپوس

2021-08-24
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 df-02453-rv3

دکتر استرنج به پیتر پارکر در فیلم Spider-Man: No Way Home می پیوندد.


مارول/سونی

پس از ماه ها گمانه زنی ، شایعات و حتی نشت ، سرانجام اولین تریلر فیلم Spider-Man: No Way Home اینجا است. بله ، دنیای سینمایی مارول (و سونی) برای سومین فیلم تام هالند اسپایدی ، چندکاره را منفجر کردند.

تریلر زیر را مشاهده کنید ، شامل دکتر استرنج (بندیکت کامبربچ) که پا به پای تونی استارک می گذارد مربی پیتر پارکر و بله ، آن آلفرد مولینا در صحنه آخر بود ، و دوباره نقش خود را در نقش دکتر اختاپوس بازی کرد ، که اولین بار در مرد عنکبوتی ۲۰۰۴ در ۲۰۰۴ ظاهر گردید. From Home ، که در آن جهان هویت اسپایدی او را کشف می کند. او برای جادوگری که خاطرات همه را پاک می کند ، به دکتر استرنج مراجعه می کند. نه ، برنامه ریزی نمی شود و چند جنون به راه می افتد.

دکتر استرنج به پیتر می گوید: “ما ثبات فضا-زمان را دستکاری کردیم.” “جهان چندگانه مفهومی است که ما درباره آن به طرز وحشتناکی کمی می دانیم.”

این تریلر نشان می دهد که پیتر در حال تجربه هواپیمای اختری است ، و همچنین جادوگری سهل انگاری که باعث می شود کل شهرها در خاک فرو روند. اوه ، و چگونه اوتو اکتاویوس ، معروف به داک اوک ، از [spoiler] بازگشت و خود را قربانی کرد تا در انتهای بازی مرد عنکبوتی ۲ توسط شاخک های مکانیکی خودش کشته شود؟ ما تا پایان کریسمس حدس و گمان خواهیم زد.

بعد از سال ۲۰۱۷ بازگشت به خانه و ۲۰۱۹ دور از صفحه اصلی ، سومین نمایشگاه در آخرین سری مرد عنکبوتی بسیار شایعه گردیده است که یک کراس اوور را با نسخه های قبلی فیلم خزنده دیوار محله دوستانه مارول مشاهده کند.

همراه با مولینا ، جیمی فاکس گفته می شود که نقش هایش در نقش الکترو را از فیلم های قبلی که اندرو گارفیلد در آن نقش مرد عنکبوتی را بازی می کرد ، تکرار کرده است. و خود گارفیلد و توبی مگوایر خود نیز ممکن است در ماجراجویی چندجهانی شرکت کنند. of Madness ، قرار است مارس ۲۰۲۲ منتشر شود.

سومین Marvel Cinematic Universe مرد عنکبوتی دوباره در نقش تام هالند در نقش پیتر پارکر بازی می کند و زندایا ، ماریسا تومی و جیکوب باتالون در کنار او هستند. کارگردان جان واتس دوباره پشت دوربین است. No Way Home به سینماها می آید ۱۷ دسامبر

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت