Ram اولین ون های Promaster 2022 را با فناوری بیشتر و ویژگی های ایمنی بیشتر معرفی کرد

2021-08-24
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

مطمئناً ، پرومستر ۲۰۲۲ برای کار به اینجا آمد ، اما با UConnect 5 روی صفحه ، اینجا هم برای مهمانی است.


Ram

مگر اینکه شما صاحب کسب و کار خود هستید ، مدیر ناوگان هستید یا گروهی هستید که قصد خرید چیزهای جدید برای سفر در چند سال آینده را دارند ، احتمالاً برای ون کار Ram Promaster اهمیتی قائل نیستید. اما شاید لازم باگردید.

وانت های کار همه جا هستند. ما آنها را به طور مداوم می بینیم ، به طوری که ما متوجه آنها نمی شویم ، اما برای افرادی که آنها را ۸ ساعت یا بیشتر در روز رانندگی می کنند ، سطح راحتی و ویژگی های ایمنی یک معامله بزرگ است. به همین دلیل است که Ram به توسعه Promaster ادامه داده است و چرا تا سال ۲۰۲۲ ، احتمالاً بهتر از همیشه بوده است. تحویل سه شنبه ها و پنج شنبه ها.

تغییرات قابل توجه در Promaster در بخش فناوری ایجاد می شود. ویژگی هایی مانند عالی UConnect 5 Stellantis استاندارد هستند و ویژگی هایی مانند کروز کنترل تطبیقی ​​با قابلیت توقف و حرکت اختیاری است. همچنین اختیاری می توان به راهنمای نگه داشتن خط در مسیر ، دوربین ۳۶۰ درجه دید فراگیر ، چراغ های مه شکن که به عنوان لامپ های گوشه ای عمل می کنند ، نورهای بلند اتوماتیک و موارد دیگر اشاره کرد. این ویژگی ها نه تنها افراد راننده ون را ایمن تر می کند ، بلکه همه افراد اطراف آنها نیز ایمن نگه می دارند.

Promaster همچنین تغییرات مکانیکی قابل توجهی را مشاهده می کند. به طور خاص ، این جدیدترین نسل از Pentastar V6 قدیمی Stellantis را دریافت می کند که در حال حاضر ۲۸۰ اسب بخار قدرت و ۲۶۰ پوند فوت گشتاور دارد. این موتور با گیربکس ۹ سرعته اتوماتیک TorqueFlite که منحصراً چرخ های جلو را حرکت می دهد ، جفت گردیده است. Ram آمار اقتصادی مصرف سوخت را به ما ارائه نکرده است ، اما گیربکس ۹ سرعته احتمالاً به معقول نگه داشتن آنها کمک می کند. مجموعه ای از اندازه ها و تنظیمات – به طور دقیق ۱۸٫ این شامل نسخه های با سقف بلند و کم سقف ، شاسی بریده ، ون بار ، ون خدمه و غیره است. اساساً ، اگر برای هر شغلی به یک نوع ون نیاز دارید ، احتمالاً یک پرومستر وجود دارد که با نیازهای شما مطابقت دارد ، حتی اگر شامل بکسل باگردید. Promaster با حداکثر ۶،۹۱۰ پوند قابلیت بکسل در دسترس است.

Ram قیمت پرومستر ۲۰۲۲ را اعلام نکرده است ، اما نمایندگان شرکت تأیید کردند که انتظار می رود در سه ماهه چهارم امسال به فروش برسد.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش: [۱۹۶۵۹۰۱۶] این را تماشا کنید:

۲۰۲۱ فورد F-150 Raptor در مقابل Ram 1500 TRX: Clash of the …۸:۳۸

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت