Electronic Arts “سیستم پینگ” ، سایر اختراعات ثبت شده با قابلیت دسترسی را برای استفاده رایگان می کند

2021-08-24
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 بازی EA Play در E3 2019

توسعه دهندگان بازی از جمله سایر موارد حق امتیاز برای ارتباط آسان دریافت کردند.


جیمز مارتین/CNET

این داستان بخشی از Tech for a Better World است ، داستان هایی درباره تیم های مختلف که محصولات ، برنامه ها و خدمات را برای بهبود زندگی و جامعه ما ایجاد می کنند.

Electronic Arts از پنج حق ثبت اختراع که برای فناوری اعطا گردیده است استفاده می کند تا به افراد دارای معلولیت بینایی ، شنوایی و سایر ناتوانی ها در بازی های ویدئویی کمک کند. همچنین آزادانه کدی را که ایجاد کرده است ارائه می دهد که به تنظیم بازی ها برای کوررنگی ، روشنایی و کنتراست کمک می کند. این ابتکار اولین بار است که سازنده بازی فناوری دسترسی خود را به طور رایگان برای هر کسی که مایل به استفاده از آن است ارائه می دهد. برای بازی رقابتی تیراندازی آنلاین Apex Legends در سال ۲۰۱۸ ساخته گردید. در بازی ، بازیکنان با نشانه گرفتن تفنگ شخصیت خود و سپس زدن دکمه مخصوص ، یکدیگر را در جریان اطلاعات مهم قرار می دهند. اگر آنها به قطعه ای از زمین اشاره می کنند ، هم تیمی ها را در مکان خاصی هگردیدار می دهند. اگر هنگام ضربه زدن به دکمه به سمت دشمن نشانه گرفته شوند ، تیم در مورد موقعیت دشمن مطلع می شود. و همه این کارها بدون نیاز به چت با صدا و از طریق میکروفون انجام می شود.

در بالا ، یک صفحه بازی پیش فرض از بازی Madden NFL EA است. در زیر ، با رنگهای تنظیم گردیده برای دوترانوپی ، که به عنوان کوررنگی قرمز-سبز شناخته می شود.


EA

“ما ثبت اختراع این ایده ها را انتخاب کردیم زیرا آنها می توانند در بهبود دسترسی به بازی های ویدئویی – اعم از خود ما یا دیگران” تفاوت واقعی ایجاد کنند. “ کریس برزو ، مدیر EA معاون رئیس جمهور که بر تلاش های تجاری ، بازاریابی و “بازی مثبت” نظارت می کند ، در یک ایمیل گفت. “با به اشتراک گذاشتن این حق ثبت اختراع ، ما امیدواریم که توسعه دهندگان دیگر را نیز به انجام این کار تشویق و حمایت کنیم.” طی چند سال گذشته ، شرکت هایی از اپل تا مایکروسافت ، AT&T و حتی استارباکس ویژگی ها و محصولات جدیدی را برای کمک به مردم ایجاد کرده اند با نیازهای گوناگون.

به طور خاص در دنیای بازی ، شرکت هایی مانند سونی به طور فزاینده ای بر افزودن ویژگی هایی به عناوین مانند بازی ترسناک بقا در سال گذشته The Last of Us قسمت ۲ ، تاکید کرده اند. آنها برای افراد دارای معلولیت راحت تر بازی می کنند. مایکروسافت ، به نوبه خود ، Xbox Adaptive Controller را توسعه داد ، با ورودی ها و نرم افزاری که برای افرادی که نمی توانند از کنترلر بازی های ویدئویی استاندارد استفاده کنند ، آسان است.

در مورد EA ، این امکان رایگان استفاده از اختراعات مربوط به قابلیت دسترسی و امید به تشویق همکاری مشابه در صنعت فناوری. برزو افزود: “هنگامی که یک فناوری یا ایده را ثبت می کنید ، اطلاعات فنی را منتشر می کنید که در غیر این صورت هرگز برای عموم قابل دسترسی نبود.” “این توسعه دهندگان را با دانش و پیشرفت در پیشرفت بازی مجهز می کند.”

جدا از پتنت پینگ خود ، EA گفت که اختراعات موجود را نیز در اختیار دارد که به مشکلات بینایی رنگ و نسبت کنتراست و مشکلات شنوایی کمک می کند. .

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت