تریلر Spider-Man 3: No Way Home از Marvel multiverse (و دکتر اختاپوس) منتشر می شود

2021-08-24
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 df-02453-rv3

دکتر استرنج به پیتر پارکر در فیلم Spider-Man: No Way Home می پیوندد.


مارول/سونی

پس از ماه ها گمانه زنی ، شایعات و حتی نشت ، سرانجام اولین تریلر فیلم Spider-Man: No Way Home اینجا است. جهان سینمایی مارول (و سونی) برای سومین فیلم تام هالند اسپایدی ، جهان چندگانه را منفجر کردند. و بله ، این آلفرد مولینا در صحنه نهایی است که برای اولین بار پس از بازی مرد عنکبوتی ۲ در سال ۲۰۰۴ ، شرور مسلح را باز می گرداند.

تریلر زیر را مشاهده کنید ، شامل Doctor Strange (بندیکت کامبربچ ) پا به پای تونی استارک به عنوان مربی پیتر پارکر گذاشت و یک طلسم نادرست را روی MCU گذاشت.

این تریلر هیچ نشانه ای از شروران قبلی گرین گوبلین یا جیمی فاکس را نشان نمی دهد ، که گفته می شود نقش خود را به عنوان الکترو از فیلم هایی که اندرو گارفیلد در آن نقش مرد عنکبوتی را بازی می کرد ، تکرار کرد. و اگرچه در تریلر جدید برای هیچ مرد عنکبوتی دیگری بجز هلند جایی نیست ، گارفیلد و سلف توبی مگوایر خود نیز ممکن است در ماجراجویی چندجهانی شرکت کنند-که ممکن است توسط عنکبوت تأیید گردیده باگردید. -بازیگر سریال JB Smoove در مصاحبه با The Illumininerdi.

در تریلر پیتر در حال مبارزه با پیامدهای مرد عنکبوتی: دور از خانه (۱۹۴۵۹۰۰۵) ۲۰۱۹ است ، که در آن جهان هویت مخفی اسپایدی او را کشف کرد به او برای جادوگری که خاطرات همه را پاک می کند ، به دکتر استرنج مراجعه می کند. نه ، برنامه ریزی نمی شود و چند جنون از راه می افتد.

دکتر استرنج به پیتر می گوید: “ما ثبات فضا-زمان را دستکاری کردیم.” “جهان چندگانه مفهومی است که ما درباره آن به طرز وحشتناکی اندک می دانیم.” آنها احتمالاً باید با لوکی چت کنند ، که به نظر می رسد چند سری را در سری اخیر دیزنی پلاس به راه انداخته است.

تریلر نشان می دهد که پیتر در حال تجربه هواپیمای اختری است ، به عنوان و همچنین جادوگری سهل انگاری که می بیند کل شهرها در خاک فرو می روند. اوه ، و چگونه اوتو اکتاویوس ، معروف به داک اوک ، از [spoiler] بازگشت و خود را قربانی کرد تا در انتهای بازی مرد عنکبوتی ۲ توسط شاخک های مکانیکی خودش کشته شود؟ ما تا پایان کریسمس حدس و گمان خواهیم زد.

بعد از سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۹ دور از سال ۲۰۱۷ صفحه اصلی ، سومین نمایشگاه در آخرین سری مرد عنکبوتی بسیار شایعه گردیده است که یک کراس اوور با نسخه های قبلی فیلم خزنده دیوار محله دوستانه مارول را مشاهده می کند. قرار است با Doctor Strange in the Multiverse of Madness ، که در مارس ۲۰۲۲ منتشر می شود ، متصل شود.

سومین Marvel Cinematic Universe مرد عنکبوتی دوباره در نقش تام هالند در نقش پیتر پارکر ، با زندایا بازی می کند. ، ماریسا تومی و جیکوب باتالون در کنار او. کارگردان جان واتس دوباره پشت دوربین است. No Way Home به سینماها می آید ۱۷ دسامبر

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت