پس از فراخوان ایمنی ، Tread Peloton به بازار باز می گردد

2021-08-24
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 Teloton Tread

Peloton Tread جدید در راه است.


Peloton

ماه ها پس از فراخوان آن از بازار ، پلوتون تردمیل تناسب اندام Tread خود را باز می گرداند. این شرکت روز سه شنبه گفت که Peloton Tread جدید در ایالات متحده ، کانادا و بریتانیا در ۳۰ اوت و در آلمان در پاییز در دسترس خواهد بود.

پلوتون و کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی ایالات متحده دستگاه را در ماه مه فراخواندند زیرا در صفحه لمسی آن صدماتی وارد گردیده بود که به طور کلی شل گردیده یا جدا می گردید. این دستگاه بین نوامبر ۲۰۲۰ تا مارس ۲۰۲۱ از طریق انتشار محدود و فقط دعوت به فروش رسید. دستگاه Tread Plus (که در ابتدا Tread نامیده می گردید و در سال ۲۰۱۸ فروخته گردید) همچنین بیش از ۷۰ مورد آسیب به کاربران بزرگسال ، کودکان و حیوانات خانگی را فراخوانده بود ، به علاوه گزارش گزارش گردیده یک کودک .

“هدف ما این است که راه حل تناسب اندام و بزرگترین و امن ترین مارک تناسب اندام خانگی در جهان باشیم.” جان فولی ، مدیرعامل و بنیانگذار Peloton در بیانیه ای گفت. “ما سخت کار کرده ایم تا مطمئن شویم که Tread جدید واقعاً جایگاه خود را در خانه اعضا به دست می آورد. ما همیشه به نوآوری در سخت افزار ، نرم افزار و ویژگی های ایمنی خود ادامه می دهیم تا به تعهد خود نسبت به ایمنی اعضا و بهبود اعضای کامل عمل کنیم. تجربه.”

هزینه Tread 2،۴۹۵ دلار (۳،۲۹۵ دلار کانادا ، ۲ ۲۹۵ پوند ، ۲۴۹۵ یورو) خواهد بود. از جمله ویژگی های آن می توان به صفحه نمایش لمسی ۲۳٫۸ اینچی HD با بلندگوهای یکپارچه و کمربند دویدن سنتی ۵۹ اینچی اشاره کرد. Tread همچنین دارای ویژگی های ایمنی برای جلوگیری از استفاده کودکان از دستگاه و احتمالاً صدمه دیدن است ، از جمله قفل دیجیتال برای کمربند دویدن و یک کلید ایمنی قابل جابجایی به طوری که کاربران غیر مجاز نمی توانند از دستگاه استفاده کنند. عضویت همه جانبه ، که به اعضای Peloton اجازه می دهد با استفاده از Peloton Tread به محتوای شرکت دسترسی پیدا کنند ، گنجانده نگردیده است. صفحه لمسی به طور ایمن به دستگاه متصل می شود. این تعمیر برای صاحبان فعلی Tread در انگلستان و کانادا نیز موجود است.

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاع رسانی است و به عنوان توصیه بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نگردیده است. همیشه در مورد هرگونه س questionsالی که ممکن است در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف سلامتی داشته باشید ، با پزشک یا سایر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت