آیا خانه جدید شما لیمو است؟ در اینجا آنچه شما می توانید در بازار مسکن شدید امروز انجام دهید

2021-08-24
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1148761750

آیا فقط برای کشف یک مشکل جدی پس از آن خانه خریدید؟ برای رفع مشکل می توانید مواردی را امتحان کنید.


گتی ایماژ

من و شوهرم اولین خانه خود را در سال ۲۰۱۶ خریداری کردیم. این کلبه زیبا است که در اوایل دهه ۹۰ ساخته گردیده است. همانطور که از آن دوران انتظار داشتید ، آن با سینک مورد نیاز صدف دریایی و یک تکه کاشی حمام به رنگ بژ مربعی همراه بود – اما هیچ مسئله چشمگیر وجود نداشت.

چند ماه پس از بازرسی و بسته گردیدن ، سریع جلو بروید. ما نقل مکان کردیم و من کابینت را زیر سینک آشپزخانه مان با وسایل تمیز کننده ذخیره می کنم. کف کابینت ناگهان جای خود را برای آشکار ساختن یک حفره عظیم و عجیب و غریب که صاحبان قبلی آن را با یک تخته پوستر نازک پوشانده بودند (می دانید ، حسی که برای پروژه های مدرسه یا تابلوهای دست ساز از آن استفاده می کنید) نشان می دهد. تخته کاملاً به اندازه برش خورده بود و طول داخلی کابینت را نیز به رنگ سفید پوشانده بود و هرگونه علامتی از مشکل زیر را پنهان می کرد. یعنی تا زمانی که سعی کردم چیزهایی را در آن قرار دهم.

فروشندگان آن را فاش نکردند ، ما متوجه آن نگردیدیم و در بازرسی ظاهر نگردید. و این همه قبل از کووید بود ، قبل از اینکه خرید خانه به یک ورزش رقابتی تمام وقت تبدیل شود.

“آن برودریک” مسکن به من می گوید: “در بازار املاک کمی دیوانه بوده است.” این به سادگی بیان می شود.

ترکیبی از موجودی کم مسکن و نرخ پایین وام مسکن منجر به افزایش ۲۲٫۹ درصدی قیمت فروش متوسط ​​خانه ها نسبت به سال گذشته گردیده است ، طبق اعلام انجمن ملی املاک و مستغلات. سرمایه گذاری بزرگ مالی (اگر نه بزرگترین) ، شما واقعاً نمی خواهید به یک گول بزنید.

آیا می توانیم برای تشخیص مسئله کابینه قبلاً کاری متفاوت انجام دهیم؟ آیا اکنون کاری می توانیم انجام دهیم؟ در تلاش برای یافتن یک راه حل دائمی برای کابینت آشپزخانه فشرده ، چیزهایی آموخته ام که ممکن است به ما کمک کند از این کار به طور کامل جلوگیری کنیم – و چه گزینه هایی در حال حاضر داریم که با یک حفره بزرگ در کابینت خود مواجه هستیم. [۱۹۶۵۹۰۱۱] قبل از خرید بدانید

برخی از کارهای مهم را می توانید انجام دهید تا مطمئن شوید در موقعیتی مانند من قرار نخواهید گرفت ، با شروع فعالانه قبل از کلید مکان جدید خود را داشته باشید. به

“توصیه من استفاده از متخصصان است. اینها نمایندگان املاک حرفه ای هستند ، بازرسان حرفه ای خانه هستند ، وکلای حرفه ای هستند و جستجوگران حرفه ای هستند.” برودریک می گوید. اگر در هر مرحله از مراحل ، افراد واجد شرایطی را همراه خود داشته باشید ، این احتمال کمتر وجود دارد که پس از اینکه خانه به شما تعلق گرفت ، از یک موضوع ناشناخته شگفت زده شوید.

با وجود رقابت بسیار زیاد برای خانه ها در سال جاری ، برودریک خاطرنشان می کند که بیشتر خریداران خانه از فرایند بازرسی به طور کلی صرف نظر می کنند. این احساس فوری برای ارائه یک پیشنهاد سریع قابل درک است. برودریک می گوید ، اما شما باید خطرات احتمالی نادیده گرفتن روند بازرسی را درک کنید.

به جای چشم پوشی از بازرسی ، او پیشنهاد می کند که به مشاور املاک ، دوستان یا خانواده خود تکیه کنید تا بازرس واجد شرایط را توصیه کند. همچنین باید خودتان در بازرسی شرکت کنید. برودریک خریداران را تشویق می کند که “در مشارکت فعال” در بازرسی شرکت کنند – برای درک بهتر مسائل احتمالی و دغدغه های خانه ، س questionsال بپرسید تا بتوانید آگاهانه ترین تصمیم ممکن را بگیرید.

او همچنین به مشتریان توصیه می کند افشاگری فروشنده را با دقت بخوانند. این سندی است که قرار است فروشنده تمام تعمیرات مورد نیاز خانه را در آن لیست کرده و توضیح دهد. اگر نمی خواهید افشاگری فروشنده را بررسی کنید یا همچنین می خواهید یک متخصص به آن نگاه کند ، یک وکیل پایانی استخدام کنید. وظیفه آنها این است که جزئیات را جستجو کرده و از طرف شما س questionsال بپرسند. برودریک توضیح می دهد

شما همچنین باید از ضمانت نامه های قابل انتقال درخواست کنید. “بسیاری از خریداران نمی پرسند آیا سقف تعویض گردیده است ، آیا یک HVAC جدید نصب گردیده است یا خیر ؛ این ضمانت نامه قابل انتقال با خریدار جدید خواهد بود ، و من فکر می کنم این مهم است.”

به طور جداگانه ، شما همچنین می توانید گارانتی خانه را در نظر بگیرید ، او می افزاید. متفاوت از بیمه صاحبان خانه ، که خسارت وارده به خانه ناشی از سیل ، آتش سوزی یا سایر حوادث مهم را پوشش می دهد ، ضمانت خانه برخی از هزینه های تعمیرات مهم ، اما کوچکتر پس از خانه را بر عهده دارد – مسائل مربوط به لوله کشی ، سیم کشی برق ، سیستم گرمایش و سرمایش و موارد دیگر.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

جدید راهنمای خرید صاحبان خانه: در اینجا آنچه شما نیاز دارید در …۳:۰۷

هنگامی که کلیدها را در اختیار دارید

از آنجایی که ما قصد داشتیم آشپزخانه خود را به هر نحوی از بین ببریم ، ما به سادگی سوراخ داخل کابینت را پشت سر هم قرار دادیم تا با هر موش همسایه مانع دو طرف ناخوشایند شویم (سوراخ به حیاط خلوت ما) و آن را فراموش کرده ایم.

تنها چند سال بعد که قیمت وسایل بازسازی آشپزخانه را شروع کردیم متوجه گردیدیم که هزینه مسخره کننده کابینت های جدید بالاست. تعویض کابینت آشپزخانه تمیز به معنی جایگزینی تمام کابینت های پایین آن طرف بود – جایی در محدوده ۱۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ دلار. در نهایت ، ما ترجیح دادیم به جای آنها آنها را رنگ کنیم.

ما سوراخ را بهتر از روزهای تابلو پوستر پوشانده ایم ، اما در بهترین حالت این مشکل هنوز موقتی است. می خواستم دریابم که آیا اکنون که خانه از آن ماست ، ما هیچ راه حلی نداریم.

متأسفانه ، بیشتر فرصت ها برای درمان باید قبل از نهایی گردیدن فروش خانه رخ دهد ، به گفته LegalZoom. قانون بهبود ضمانت نامه Magnuson Moss-کمیسیون تجارت فدرال-معروف به قانون لیمو-از خرید خودروهای منتخب محافظت می کند ، به شرطی که آنها دارای “ضمانت نامه ضمنی یا کتبی (یا قرارداد خدمات)” باشند. قوانین ایالتی متفاوت است ، اما به طور مشابه از خرید اتومبیل و سایر وسایل نقلیه – نه خانه ها محافظت می کند. قانون لیموترش محلی خود را بر اساس ایالت بیابید.

“هنگامی که خانه بسته می شود ، هیچ مشکلی برای خریدار خانه وجود ندارد اگر مشکلی در خارج از اخذ وکیل و ارجاع آن به دادگاه پیش بیاید.”

برودریک ، مسکن که با او صحبت کردم ، این را تأیید کرد. برای پوشش مسائلی که بعد از خرید خانه به وجود می آید می توانید از ضمانت نامه خانه یا ضمانت نامه قابل انتقال استفاده کنید. اما اگر این مسئله قبلاً هنگام مهاجرت وجود داشته است ، اما فاش نگردیده است ، ممکن است وقت آن رسیده باگردید که با یک وکیل صحبت کنید.

چه کسی مسئول مشکلات نامعلوم تغییر خانه در ایالت است. اغلب فروشنده است ، اما همچنین می تواند یا کارگزار یا نماینده املاک فروشنده یا خریدار – یا بازرس خانه باگردید. در هر صورت ، گزینه های شما تا حد زیادی محدود به اقدامات قانونی پس از پایان فروش است. در صورت داشتن س questionsالی در مورد شرایط خاص خود ، با قوانین ایالتی خود مشورت کنید و با یک وکیل املاک صحبت کنید ، زیرا ممکن است استثناهایی از نظر وضعیت و وضعیت وجود داشته باگردید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت