نرخ های بازپرداخت فعلی در ۲۴ اوت ۲۰۲۱: نرخ ها افزایش می یابد

2021-08-24
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 013-cnet-finance-وام مسکن-خرید خانه

دیوید پل موریس/گتی ایماژ

تعدادی از نرخهای بازپرداخت وام مسکن امروز با سرعت بیشتری افزایش یافت. نرخهای بازپرداختهای ثابت ۱۵ ساله و ۳۰ ساله ثابت میانگین نرخهای خود را افزایش داد. در عین حال ، میانگین نرخ های بازپرداخت مجدد ثابت ۱۰ ساله نیز افزایش یافته است. اگرچه نرخ بازپرداخت مجدد همیشه در حال تغییر است ، اما اخیراً پایین تر از سالها بوده است. به همین دلیل ، در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای صاحبان خانه برای دریافت نرخ بازپرداخت خوب است. قبل از دریافت تأمین مالی مجدد ، به یاد داشته باشید که نیازهای شخصی و وضعیت مالی خود را در نظر بگیرید و با وام دهندگان مختلف صحبت کنید تا بهترین مورد را برای شما بیابید.

بیشتر بخوانید : چگونه می توانید خانه خود را مجدداً تأمین مالی کنید

بازپرداخت ۳۰ ساله با نرخ ثابت

میانگین نرخ سود فعلی برای بازپرداخت ۳۰ ساله ۳٫۰۳، است که ۱ پایه افزایش دارد نسبت به یک هفته قبل (یک امتیاز پایه معادل ۰٫۰۱٫ است.) سرمایه گذاری مجدد به یک وام ثابت ۳۰ ساله از مدت کوتاه مدت وام می تواند پرداخت های ماهانه شما را کاهش دهد. اگر در حال حاضر در پرداخت ماهانه خود با مشکل روبرو هستید ، تأمین مالی ۳۰ ساله می تواند گزینه خوبی برای شما باگردید. با این حال ، نرخ بهره برای بازپرداخت ۳۰ ساله به طور معمول بیشتر از نرخ های بازپرداخت ۱۵ یا ۱۰ ساله خواهد بود. همچنین پرداخت وام شما به زمان بیشتری نیاز دارد.

بازپرداخت ۱۵ ساله با نرخ ثابت

میانگین نرخ وام ۱۵ ساله بازپرداخت ثابت در حال حاضر ۲٫۳۳ است که نسبت به هفته گذشته ۵ واحد افزایش داشته است. بازپرداخت وام ثابت ۱۵ ساله از وام ثابت ۳۰ ساله به احتمال زیاد پرداخت ماهانه شما را افزایش می دهد. از طرف دیگر ، در بهره خود صرفه جویی می کنید ، زیرا وام را زودتر پرداخت می کنید. همچنین به طور معمول نسبت به وام ۳۰ ساله نرخ بهره کمتری دریافت خواهید کرد. این می تواند به شما در پس انداز بیشتر کمک کند.

بازپرداخت مجدد ۱۰ ساله با نرخ ثابت

متوسط ​​نرخ سود فعلی برای بازپرداخت مجدد ۱۰ ساله ۲٫۳۵ است که نسبت به یک هفته قبل ۴ واحد افزایش داشته است. در مقایسه با بازپرداخت ۳۰ یا ۱۵ ساله ، بازپرداخت مجدد ۱۰ ساله معمولاً دارای نرخ بهره پایین تری است (اگرچه در حال حاضر متوسط ​​کمی بالاتر از نرخ ۱۵ ساله است) ، اما پرداخت ماهانه بالاتری دارد. تأمین مالی مجدد ۱۰ ساله می تواند به شما کمک کند تا خانه خود را بسیار سریعتر پرداخت کنید و در دراز مدت از سود خود صرفه جویی کنید. اما باید تأیید کنید که می توانید با ارزیابی بودجه و وضعیت کلی مالی ، هزینه ماهانه بالاتری را پرداخت کنید.

در جایی که نرخ ها پیش می روند

ما با استفاده از داده های جمع آوری گردیده توسط Bankrate ، که متعلق به شرکت مادر CNET است ، روندهای نرخ بازپرداخت را پیگیری می کنیم. در اینجا جدولی با میانگین نرخ های بازپرداخت مجدد توسط وام دهندگان در سراسر کشور ارائه گردیده است:

میانگین نرخ بهره بازپرداخت مجدد

محصول نرخ یک هفته پیش تغییر
بازپرداخت ۳۰ ساله ثابت ۳٫۰۳ ٪ ۳٫۰۲٪ +۰٫۰۱
پالایش ثابت ۱۵ ساله ۲٫۳۳٪ ۲٫۲۸٪ +۰٫۰۵
بازسازی ثابت ۱۰ ساله ۲٫۳۵٪ ۲٫۳۱ [ +۰٫۰۴

نرخ ها تا ۲۴ آگوست ۲۰۲۱٫

نحوه یافتن بهترین نرخ بازآفرینی مجدد

مهم است بدانید که نرخ های تبلیغ گردیده آنلاین ممکن است برای شما اعمال نشود. اگرچه شرایط فعلی بازار یک عامل خواهد بود ، اما نرخ بهره خاص شما تا حد زیادی به درخواست و سابقه اعتباری شما بستگی دارد.

داشتن نمره اعتباری بالا ، نسبت استفاده از اعتبار کم و سابقه پرداخت های ثابت و به موقع به طور کلی به شما کمک می کند تا بهترین نرخ بهره را بدست آورید. تحقیق در مورد نرخ های بهره آنلاین همیشه ایده خوبی است ، اما برای بدست آوردن نرخ بازپرداخت دقیق خود باید با یک متخصص وام مسکن تماس بگیرید. همچنین به یاد داشته باشید که هزینه های احتمالی و هزینه های بسته گردیدن را نیز در نظر بگیرید.

همچنین شایان ذکر است که در ماه های اخیر ، وام دهندگان با الزامات خود سختگیرانه عمل کرده اند. به این ترتیب ، اگر رتبه اعتباری محکمی ندارید ، واجد شرایط تأمین مالی مجدد – یا نرخ پایین – نخواهید بود.

برای به دست آوردن بهترین نرخ های تأمین مجدد ، ابتدا باید برنامه خود را تا حد ممکن قوی کنید. اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، سعی کنید اعتبار خود را با نظارت بر گزارش های اعتباری خود ، با استفاده از اعتبار مسئولانه و مدیریت دقیق امور مالی خود بهبود بخشید. همچنین مطمئن شوید که پیشنهادات چندین وام دهنده را با یکدیگر مقایسه می کنید تا بهترین نرخ را دریافت کنید.

چه زمانی باید دوباره تأمین مالی کنم؟

برای اینکه تأمین مالی مجدد معنا پیدا کند ، عموماً می خواهید نرخ بهره کمتری نسبت به نرخ فعلی خود دریافت کنید. صرف نظر از نرخ بهره ، تغییر مدت وام شما نیز دلیل دیگری برای تأمین مالی مجدد است. در حالی که نرخ های بهره در چند ماه گذشته پایین بوده است ، هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه آیا تأمین مالی مجدد برای شما مناسب است ، باید به بیش از نرخ سود بازار توجه کنید.

اهداف و وضعیت مالی خود را در نظر بگیرید ، از جمله مدت زمانی که قصد دارید در خانه فعلی خود بمانید. داشتن یک هدف خاص برای تأمین مالی مجدد ، مانند کاهش پرداخت ماهانه یا تعدیل مدت وام مفید است. و هزینه ها و هزینه های بسته گردیدن را فراموش نکنید ، که می تواند جمع شود.

برخی از وام دهندگان در ماههای اخیر الزامات خود را تگردیدید کرده اند ، بنابراین اگر استانداردهای آنها را برآورده نکنید ، ممکن است نتوانید با نرخهای بهره ارسال گردیده – یا حتی اصلاً تأمین مالی مجدد – تأمین مالی مجدد داشته باشید. اگر بتوانید نرخ بهره کمتری دریافت کنید یا وام خود را زودتر پرداخت کنید ، تامین مالی مجدد می تواند یک حرکت عالی باگردید. اما ابتدا جوانب مثبت و منفی را با دقت بسنجید تا مطمئن شوید که مناسب موقعیت شما است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت