Nest Doorbell با بررسی باتری: دوربین بی سیم زنگ درب گوگل Ring را ضرب می کند ، اما بی نقص نیست

2021-08-24
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 nest-wireless-doorbell-3

کریس مونرو/CNET

Nest Doorbell با باتری ۱۸۰ دلاری گوگل فقط یک نسخه بی سیم از Nest Hello 2018 نیست. این دستگاه کاملاً جدید است ، با مشخصات و مزایای منحصر به فرد. همچنین جایگزین زنگ درب قدیمی ویدئویی (که در حال حاضر Nest Doorbell (سیمی) نامیده می شود ، برای کسانی که پیگیری می کنند) نمی شود. هر دو دستگاه در بازار باقی می مانند و از مشتریان مختلف تغذیه می کنند: زنگ درب جدید عمدتا برای کسانی است که سیم کشی زنگ در خانه در حال حاضر وجود ندارد.

این رویکرد در مورد زنگ درهای ویدئویی جدید نیست و بسیاری از ویژگی های زنگ در بی سیم Nest نیز جدید نیستند. به درب منزل شما می آورد تقریباً همه چیز را از زنگ درب بی سیم بزرگ ۲۰۲۱ دریافت می کنید: مکالمه دو طرفه ، وضوح تصویر با وضوح بالا ، میدان دید ۱۴۵ درجه با نسبت تصویر ۳: ۴ ، هگردیدارهای هوشمند ، تشخیص چهره و چند امتیاز جالب دیگر.

بیشتر بخوانید: بررسی Nest Cam 2021

این ویژگی ها محصول فوق العاده ای را به همراه دارد ، به ویژه در مقایسه با جدیدترین ارائه بی سیم حلقه . و در حین آزمایش Nest Doorbell جدید در طول یک هفته ، من واقعاً رابط کاربری عمومی و عملکرد چشمگیر را دوست داشتم. علی رغم طراحی فوق العاده زنگ در ، هزینه ماهانه ۶ دلار و چند ویژگی ناخوشایند باعث گردید که فقط یک احساس ناامیدی داشته باشم. اگر از طرفداران Google هستید یا فقط فردی هستید که به دنبال یک زنگ ویدئویی محکم بدون مشترک گردیدن در سرویس ماهانه آن هستید ، Nest Doorbell (باتری) کاملاً نیازهای شما را برآورده می کند. برای بقیه ، ممکن است گزینه های بهتر وجود داشته باگردید.

مانند

  • اعلان های هوشمند
  • ویژگی های رایگان
  • عملکرد عالی
  • ارزش (بدون اشتراک)

انجام ندهید مانند

  • اشتراک گران
  • میدان دید کمی محدود

اصول اولیه

Nest Doorbell جدید یک زنگ درب ویدئویی ۱۸۰ دلاری است و بلافاصله آن را زیر قیمت رقبا مانند حلقه قرار می دهد Doorbell 4 و Arlo Wire-Free ، که هر دو ۲۰۰ دلار قیمت داشتند. آنچه واقعاً جالب است این است که بسیاری از بهترین ویژگی ها مستقیماً از جعبه خارج می شوند ، بدون نیاز به اشتراک ماهانه Nest Aware. به عنوان مثال ، در حالی که برای تشخیص چهره به اشتراک نیاز دارید ، برای اعلان های شخص ، خودرو ، بسته و حیوانات نیازی ندارید. همچنین سه ساعت فضای ذخیره رویداد به صورت رایگان دریافت خواهید کرد – به این معنی که اگر در لحظه ای که مشغول هستید مشغول به کار باشید ، می توانید ضبط های روز گذشته را دوباره بررسی کنید. به طور مثال بین خودروهای عبوری و تحویل بسته ها. علاوه بر این ، تأخیر کم جریان ویدئوی زنده تحت تأثیر قرار گرفت. وقتی بی سیم Nest Doorbell را در کنار و با زنگ ویدئویی Arlo Wire-Free راه اندازی کردم-نسخه بی سیم زنگ درب ویدیویی مورد علاقه ما -سپس هنگام مشاهده جریان زنده جلوی آنها حرکت کرد ، Nest حرکت را تقریباً در زمان واقعی نشان داد ، در حالی که Arlo 3 ثانیه تأخیر داشت. برقراری ارتباط از طریق گفتگوی دو طرفه.

Nest Doorbell مجهز به باتری در چهار رنگ عرضه می شود: برفی (سفید) ، کتان (بژ) ، پیچک (سبز تیره) و خاکستری (خاکستری) ، و بسیار عالی به نظر می رسد. من زیبایی آن را به زنگ درب جعبه ای و طراحی ضخیم Arlo ترجیح می دهم.

زنگ درب Google نیز همانطور که انتظار دارید با بلندگوها و نمایشگرهای هوشمند Nest کار می کند. این دستگاه ها می توانند به عنوان زنگ خانه عمل کنند و همچنین می توانید از طریق Google Assistant در Nest Hub فید ویدیویی را فراخوانید ، جایی که همچنین می توانید مکالمات خود را با بازدیدکنندگان آغاز کنید. اگر از برنامه Nest Aware ماهانه ۶ دلاری گوگل استفاده کنید ، تشخیص چهره و ۳۰ روز سابقه ویدیوی رویداد را نیز دریافت خواهید کرد.

خوب ، بد و … خوب ، هیچ زشتی در اینجا وجود ندارد [۱۹۶۵۹۰۱۸] این زنگ در ویدئو قصد ندارد صنعت را زیر و رو کند ، اما برخی از ویژگی های جالب آن در حال انجام است. من از دیدن آن اعلان های هوشمند – که پشت یک اشتراک در بیشتر زنگ های درب قابل مقایسه قرار گرفته اند – به طور رایگان هیجان زده هستم. من در گذشته به این موضوع هگردیدار داده ام ، زیرا به نظر می رسد بسیاری از توسعه دهندگان اصلی برای درست کردن آن تلاش می کنند ( دستگاه های Ring با لنزهای واید بسیار بد هستند ). خوشبختانه Nest Doorbell جدید میدان دید عمودی بهتری نسبت به بسیاری دیگر ، از جمله مدل سیمی قدیمی تر ، ارائه می دهد. این بدان معناست که وقتی شخصی فقط یک پا از دستگاه فاصله دارد ، شما همچنان سر او را می بینید.

 nest-wireless-doorbell-1

Nest Doorbell (باتری) دارای طراحی جذاب و مینیمالیستی است – و از حلقه جعبه ای و Arlo ضخیم بهتر به نظر می رسد.


کریس مونرو/CNET

نسبت ابعاد ۳: ۴ بدین معناست که شما آنقدر پوشش افقی ندارید ، که بسته به تنظیمات شما ، ممکن است کمی یا بسیار مهم باگردید. ورودی من در خانه نسبتاً باریک است ، بنابراین از دست دادن درجاتی از پوشش افقی تغییری در بازی ایجاد نمی کند. اما در خانه هوشمند CNET ، این به معنای نقاط کور جدی هم در ایوان جلویی و هم هنگام استفاده از آن در ورودی کناری بود.

اگر مجبور باشم یکی را انتخاب کنم ، پوشش عمودی را بیشتر از افقی دوست دارم. به اما من نمی فهمم چرا باید انتخاب کنم. زنگ های ویدئویی Arlo دارای میدان دید ۱۸۰ درجه و نسبت تصویر ۱: ۱ هستند و این بدان معناست که از همه جهت پوشش خوبی دارد.

چیز دیگری که احساس خوبی دارد اما عالی نیست سه ساعت ذخیره سازی رویداد است. سه ساعت برای بسیاری از شرایط کافی خواهد بود ، اما اگر چیزی در ساعت ۲ بامداد اتفاق بیفتد ، آن فیلم تا زمانی که از خواب بیدار می شوید دیگر در دسترس نخواهد بود. این کار بسیار بدی است-مخصوصاً برای کسانی که قصد خرید Nest Doorbell با باتری و لغو اشتراک را دارند.

صحبت از اشتراک ، Nest Aware با ۶ دلار در ماه شروع می شود-دو برابر هزینه خدمات قابل مقایسه از Ring و Arlo. برای مشترکین ، این بدان معناست که تفاوت قیمت ۲۰ دلاری Nest Doorbell باتری و رقبای مستقیم آن ظرف هفت ماه پس از خرید اولیه تبخیر می شود. با این وجود ، تشخیص چهره ای که دریافت می کنید و ۳۰ روز ذخیره سازی رویداد از ویژگی های قابل احترامی است که با آن هزینه ماهانه همراه است. Nest سلام قبلی ، و خبر خوب این است که این تقریباً در همه سطوح ارتقا یافته است. Nest Doorbell بی سیم دارای ویژگی های هوشمندانه ای در سطح وسیع است و در حالی که Nest Hello از نظر فنی از دیدگاه بهتری برخوردار بود ، نسبت ابعاد دستگاه جدید دید بهتری از مناطق مربوط به بیشتر کاربران را ارائه می دهد (فکر کنید: بالاتر و پایین تر ، در هزینه آن دید جانبی). سرانجام ، آن Nest Doorbell سیمی قدیمی هنوز خیلی بیشتر هزینه دارد و ۲۳۰ دلار است. hello-doorbell ” height=”607″ width=”1092″/>

Nest Doorbell (سیمی) هنوز یک ترفند دارد که دستگاه بی سیم جدید نمی تواند با آن مطابقت داشته باگردید: ضبط مداوم ۲۴/۷٫


Tyler Lizenby/CNET

یکی از مزایای بزرگ زنگ درب قدیمی این است که امکان ضبط مداوم ۲۴ ساعته و ۷ ساعته را فراهم می کند ، که زنگ درب جدید ، حتی اگر آن را محکم وصل کنید ، نمی کند. این فقط برای برخی از افرادی که حداکثر امنیت را می خواهند معامله کننده خواهد بود. با این حال ، با توجه به این که هیچ زنگ درب ویدئویی بی سیم عمده ای این ویژگی را ارائه نمی دهد ، نباید برای Nest بسیار سخت حساب شود. زنگ درهای ویدئویی هر لحظه هوشمندتر و مقرون به صرفه تر می شوند.

اگر فقط به دنبال زنگ ویدئویی بی سیم برتر هستید ، Arlo Wire-Free بهترین گزینه برای اکثر افراد خواهد بود.

اگر به دنبال آن هستید یک زنگ ویدئویی بی سیم با دستگاه های هوشمند که به هزینه ماهانه آن وابسته نیست ، پس زنگ درب جدید Nest بدون اشتراک ممکن است جایگزین خوب و مقرون به صرفه ای برای شما باگردید. البته اگر از طرفداران Google هستید و می خواهید از آن به راحتی با همه بلندگوها و نمایشگرهای هوشمند مجهز به دستیار Google استفاده کنید. در هر صورت ، از آنچه به دست می آورید ناامید نخواهید گردید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت